Утре-лунната диета.Да се преброим!

  • 2 887
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 643
Утре и аз съм с вас момичета, че вече не се издържа от килограми. Само ми обяснете малко по подробно, значи само течности от този час до на другия ден по същото време така ли? За пръв път ще ми е а и не съм чела нищо по въпроса. Някой опитвал ли е? Светнете малко непросветените newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Момичета, кажете ми утре коя фаза точно на луната е - пълнолунието ли?Ако да - и аз ще гладувам Peace

# 17
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Във вестник "Труд" пише:
-Приемат се само течности-минерална вода,чай с мед,прясно изцедени сокове от плодове и зеленчуци.Свалят се от 1 до 3 килограма без опасност за здравето
Лунната диета се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма.Освобождава тялото от вредни вещества и токсини,укрепва именната система.
-Ако знаем какво е подходящо за тялото ни  в различните лунни фази,можем да контролираме дори теглото си.
Преди години Весела лечева беше споделила подобна лунна диета,но тя я прави по пълнолуние-5 дни като започва 2 дена преди пълнолуние.и продължава 2 след него.Като пак спазва 24 часова течна диета.
Ето и още нещо от в-к "Труд":Приложена през този период,тя подобрява обмяната на веществата и помага да не качите килограмите,които сте свалили по пълнолуние.
Успех на всички Peace
P.S.Само за меда не бях чувала Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 597
И аз съм към отбора...тръгвам от 67.... Cry

# 19
  • Мнения: 237
Момичета, кажете ми утре коя фаза точно на луната е - пълнолунието ли?Ако да - и аз ще гладувам Peace
  Пълнолуние   newsm10

# 20
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Утре е пълнолуние , новолунието е на 29.01.
Важно правило:при растяща луна тялото се стреми максимално да усвои приетата храна,да изразходва по-малко калории и да трупа повече.При намаляваща луна напротив -тялото се настройва да ползва получените калории и не бърза да се запасява.Така  при еднакво количество и качество на консумираната храна при растяща луна се наддава по-лесно,значи трябва да ограничим храненето,а при намаляваща луна можем да похапваме по-спокойно,защото няма да натрупаме излишни  килограми.
Ето още един мотив да не се отказваме-ще има по-голям ефект от диетата Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм с вас

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз съм с вас.  Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 389
И аз се включвам в отбора.

# 24
  • Мнения: 428
И аз съм в отбора на гладуващите утре.Успех на всички newsm10 newsm10 newsm10

# 25
  • Varna
  • Мнения: 321
И аз  в кюпа:)
От днес даже не ям-някъв сок,един портокал и малко чай..... и две солети (забрайх по едно време че не ям Embarassed Ще видим докога ще издържа  newsm78

# 26
Аз имам един въпрос може ли преди 11 часа да се яде нещо или като станеш и чак до другия ден си на тея работи  Thinking

# 27
  • Мнения: 1 704

Абе мацки вие само се броите, пък като дойде време за гладувате 3-4 лунатички оставаме само  Mr. Green

И аз разбира се ще гладувам, нооооо вече не ме е страх щото миналата седмица си изкарах 24 часа като пич .. на кафе и сок (е не прясно изцеден ама нямам нерви за такива есктри Rolling Eyes) Преди ми се струваше мисията невъзможна, но не е толкова трудно наистина  Wink

# 28
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
И аз съм с вас дано устискам . А до кога да гладувам? И може ли да се ядат плодове или само сокове трябва да се пият ?

# 29
  • Мнения: 129
О аз задължително съм в списака,  и без това бях на диета 2 седмици и само 3 кг свалих искам по-добри резултаи.
Я някои да каже с коло се отслабва защото на мен ми е за пъви път това лунно чудо Wink. Има ли ефект наистина?

Общи условия

Активация на акаунт