НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ FASHION DAYS никога!!!

  • 119 895
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Аз не мога да коментирам дали стоките са оригинални или не...тъй като след 3 месеца чакане на маратонки на Puma,ми написаха имейл,че ги няма в склада  Mr. Green..... Коректни са...да!!... поне ми отговориха след 2-3 месеца.Така,че... всеки сам си решава,но аз лично за себе си приключих пазарлъка там Simple Smile.Е поне подобни чуждестранни сайтове дал Господ,като например vente-privee.Супер коректни и връщат и пари,за неполучен артикул дори  Wink

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 620
Аз съм доволна  Peace ако продукта не ми харесва го връщам и ми връщат парите това е



 Peace Peace

# 62
  • Мнения: 2
Хихи, влязох само за да прочета за ФД, а то... вие сте си го обърнали на женски спорове Simple Smile)). Та, по темата, струва ми се неоснователно това заглавие. Моя опит с въпросният сайт е хубав. Това, че в него се продават и някои по - малко престижни стоки просто допълва възможността за избор на по - евтини продукти. Както има продукти за по хиляди парички, така има и за по 30лв нещица. Сега, аз примерно не влизам в категорията потребители, които пазаруват дрешки по 1 000лв, но пък и не се старая да попадна в "хептен евтинджос" потребителите. Нещата, които съм поръчвала от ФД са на достъпни за моето финансово положение цени. Не мога да определя колко точно са рентабилни изборите ми на стоки, но със сигурност тези, които съм закупила досега, отговарят съвсем точно на придобитите от сайта представи за тях. А това дали са ги шили те лично, или Долче или китайците, не ме притеснява толкова. Ако имах такива притеснения, щях да стискам и събирам парички, за да си поръчвам директно от съответната марка, и на сметка или не, ще си получа въпросната готина опаковка Simple Smile)) Та като примерно съм дала 100лв за якенце, ми то и тея по пазара са по толкова! какво ако се окаже реплика, нали така или иначе не съм платила оригиналната цена за марката? Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт