"Черешката на тортата" - 2 сезон - 10

  • 60 426
  • 828
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 169
По-скоро - погрозняла и неглиже.
Седмицата отново беше сбирщок , не успях да гледам Патрашкова,
но тази Елза .... изпитвам отвращение от подобни типове - неприятно  е усещането.
Мария Илиева освен ,че не става за певица, за готвачка още по-малко.
Защо някой не се сети да покани Звездев или Ути на помощ в кухнята ?!!!!!

# 796
  • Мнения: 5
Мария Илиева допусна малък гаф, за който зрителите не можаха да разберат много.За някакво закъсняване ставаше въпрос...След това сервира някаква салата с милинки за предястие. Основното, което Камелия Воче й го направи изцяло, тя го опропасти.Замазаха го и операторите.Сервира го без гарнитура, която не е задължителна, но можеше поне някакъв акцент да сложи...И тия тирамисута няколко вида, та и баница с череши. Може да направиш един десерт, но той да е перфектен!
А за изненадата-отличен!

# 797
  • Мнения: 2 169
Баница с череши - някой пробвал ли е ?

# 798
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
На мен Камелия и новата й прическа повече ми харесват от предишните.

# 799
  • Испания
  • Мнения: 37 503
...
Защо някой не се сети да покани Звездев или Ути на помощ в кухнята ?!!!!!

Защото са от други телевизии.  Wink

Аз друго се питам: как Патрашкова готви на котлона, като нямаше ток? Видях, че е стъкло-керамичен, а не знам да има такива, които да на се на ток. Освен, ако греша.  newsm78 А как работеха микрофони и камера? Не вярвам да си мъкнат агрегат с тях.

Този сезон имам чувството, че всичко е "съшито с бели конци".

На мен Камелия и новата й прическа повече ми харесват от предишните.

+ 1

# 800
  • Мнения: 4 916
Микрофоните и камерата са на батерии, не е необходим агрегат  Peace
За котлона - предполагам, че тока е дошъл по някое време.

# 801
  • Мнения: 1 243
На мен Камелия и новата й прическа повече ми харесват от предишните.

и на мен!  Peace

# 802
  • Мнения: 1 481
Баница с череши - някой пробвал ли е ?
На мен честно казано на щрудел ми приличаше при сервирането, приготвянето го изпуснах. Добре изглеждаше, но не дадоха никакви отзиви от нищо. Те отделят толкова много време да ги снимат как дрънкат глупости и за храната понякога нищо не показват - харесали ли са я гостите, не са ли...

# 803
  • Мнения: 5
Уникална жена!

# 804
  • Мнения: 4 864
Те също замазаха и момента, в който Патрашкова гледаше отстрани,докато някой друг й обръщаше рибите в тигана Wink

# 805
  • Мнения: 5
Това пък не го видях!

# 806
  • Мнения: 427
 Изводът за 5- та вечер и победителя .......Елза просто победи със личната си стратегия  Grinning
 На всички от групата ,даваше оценки под 10 за да може тя / той да излезе победител . И успя ,с цената на всичко  Peace Дори не се засрами , когато си го каза в прав текст пред камерата  Joy

# 807
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Тя си призна, макар че и да не беше, щяха да го видят после на записа. А Мария дори дума не обели за закъснението, та даже и се държа обидено, когато Елза започна да й говори на тази тема. След като я гледах всички вечери в Х-Фактор, много се разочаровах от Мария: изключително лицемерна, с високо самочувствие, без кой знае какво покритие, а какви глупости ръсеше през цялото време... ooooh! Непрекъснато използа думи, чието значение не знае. Пълно разочарование за мен.

# 808
  • Мнения: 2 169
Тя си призна, макар че и да не беше, щяха да го видят после на записа. А Мария дори дума не обели за закъснението, та даже и се държа обидено, когато Елза започна да й говори на тази тема. След като я гледах всички вечери в Х-Фактор, много се разочаровах от Мария: изключително лицемерна, с високо самочувствие, без кой знае какво покритие, а какви глупости ръсеше през цялото време... ooooh! Непрекъснато използа думи, чието значение не знае. Пълно разочарование за мен.
+1  Peace И така глуповато се усмихва. Не разбрах - защо си купиха
пица на парче преди вечерята ? И на някой случвало ли му се е да прави
пазарлък за цената ?
   

# 809
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 206
Тя си призна, макар че и да не беше, щяха да го видят после на записа. А Мария дори дума не обели за закъснението, та даже и се държа обидено, когато Елза започна да й говори на тази тема. След като я гледах всички вечери в Х-Фактор, много се разочаровах от Мария: изключително лицемерна, с високо самочувствие, без кой знае какво покритие, а какви глупости ръсеше през цялото време... ooooh! Непрекъснато използа думи, чието значение не знае. Пълно разочарование за мен.
+1  Peace И така глуповато се усмихва. Не разбрах - защо си купиха
пица на парче преди вечерята ? И на някой случвало ли му се е да прави
пазарлък за цената ?
   

Това с пазарлъка си беше много тъпо отвсякъде.Хич не обичам да се пазаря за каквото и да е,разбирам на пазар,ама на някаква си лавка за бързи закуски.. Naughty
И аз все си мисля,че Илиева и хабер си нямаше,че е закъсняла.Прекалено спокойна изглеждаше.Или е много дебелокожа или изобщо не е разбрала,че гостите й я чакат.
След като я гледах всички вечери в Х-Фактор, много се разочаровах от Мария: изключително лицемерна, с високо самочувствие, без кой знае какво покритие, а какви глупости ръсеше през цялото време... ooooh! Непрекъснато използа думи, чието значение не знае. Пълно разочарование за мен.
Абсолютно съм съгласна с това.И моето мнение за нея е същото.Всичко при Мария е някак изкуствено и колкото да се опитва да е мила и спонтанна,не й се получава,ама хич.Аз не съм гледала кой знае колко Фактор-а,но който и епизод да съм хващала,пак си е същата. Rolling Eyes
То Елза хубаво си каза за стратегията,но какво очакваше да й кажат,не знам.Естествено,че няма да тръгнат да се карат с нея от чиста любезност или да й ръкопляскат за 'хитрината'. Wink

Общи условия

Активация на акаунт