"Черешката на тортата" - 2 сезон - 10

  • 60 421
  • 828
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 170
На мен тези парчета пица ми се видяха скъпички да си призная - 7.60лв. за три парчета ми се стори малко множко, още повече пък за пица на парче. Тук(във Варна) цените на пицата на парче от подобен род "лавки" варират от промоционалните цени - 1.50лв. за две парчета, през 1.00лв. за едно, и стигат до 1.50 - 2.00лв. максимум за едно парче. За сравнение цялата (голямата) пица от такъв род "лавки" се предлага за 6.00лв. Ако бях аз за пред камерата и за пред телевизора щях да купя и да платя и нямаше да се пазаря, но щях да им рекна, че е скъпо за омирисаните им парчета да дам 7.60лв., а инак, ако нямаше да ме дават по тАлАвизора изобщо нямаше да си купя такъв продукт на такава цена.

ПП И да се допълня по темата - Тази седмица като цяло не ми допадна. Не ми харесаха участниците, нито атмосферата, нито нищо, изгледах ги, ама не бях във възторг. Нито ме дразнеха, нито ме забавляваха, бяха ми вяли.

Последна редакция: нд, 13 май 2012, 10:56 от Tumba_lumba

# 811
  • Мнения: 534
Предната и тази седмица не съм гледала, но ме провокирахте да си пусна вечерта на Мария Илиева - не за друго, ами да видя новия стайлинг на Камелия  Laughing Ами, страхотна е  Heart Eyes - страшно свежа, този леко закачлив момчешки вид и сваля 20 години.

Интересна ми е черешовата баница  Thinking

Другата седмица май ще има наистина звезди, пък макар и бивши, май ще ми е интересно
  Thinking

# 812
  • Sofia
  • Мнения: 262
Баница с череши - някой пробвал ли е ?

Доста пъти съм правила баница с вишни (замразени), орехи и канела - получава се нещо фантастично! Не съм любителка на прекалено сладките десерти и тази баница е съвсем по мой вкус.  thumbsup

# 813
  • Мнения: 13 814
Те също замазаха и момента, в който Патрашкова гледаше отстрани,докато някой друг й обръщаше рибите в тигана Wink

Грешиш, струва ми се. Сама си направи всичко жената.

Не чух и Мария да говори чак пък глупости или да използва думи, без да знае значението им.

Май повечко търсите теле под вола Laughing

Новата Камелия и аз много харесах Peace

# 814
  • Мнения: 5 462
Не , Патрашкова имаше помощничка .Гледайте внимателно.

# 815
  • Мнения: 13 814
Според мен, нейните ръце са в тигана - с гривната, чернобяло ръкави.

Не, че има кой знае какво значение.

# 816
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не чух и Мария да говори чак пък глупости или да използва думи, без да знае значението им.

Май повечко търсите теле под вола Laughing


Нищо не търся. Просто гледам, виждам и чувам.  Wink Имах предвид участието й в Х-Фактор. И направих паралел с участието й в двата формата.

# 817
  • Мнения: 4 864
Те също замазаха и момента, в който Патрашкова гледаше отстрани,докато някой друг й обръщаше рибите в тигана Wink

Грешиш, струва ми се. Сама си направи всичко жената.


На 15:46 мин от записа се вижда,че има втори човек. Нямам проблем да им помагат, просто си говорим какво ни се показва и какво не..

# 818
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Те също замазаха и момента, в който Патрашкова гледаше отстрани,докато някой друг й обръщаше рибите в тигана Wink

Грешиш, струва ми се. Сама си направи всичко жената.


На 15:46 мин от записа се вижда,че има втори човек. Нямам проблем да им помагат, просто си говорим какво ни се показва и какво не..

Разбира се, но много малко хора сме свикнали, когато казваме нещо, да можем и да го докажем.
Ето подкрепа на думите ти:

# 819
# 820
  • Мнения: 13 814
Брей, че окати, бе Joy

# 821
# 822
  • Мнения: 2 160
Те също замазаха и момента, в който Патрашкова гледаше отстрани,докато някой друг й обръщаше рибите в тигана Wink

Грешиш, струва ми се. Сама си направи всичко жената.


На 15:46 мин от записа се вижда,че има втори човек. Нямам проблем да им помагат, просто си говорим какво ни се показва и какво не..
И понеже Патрашкова винаги е казвала , че не е добра в кухнята ,
днес готви и по Нова ! Ще  готвят до "откат" !
Относно цената на пиците - парче 1.50 - 2 лв., цяла - 15 лв.
Тумбе , вие във Варна съвсем по лайстната я карате !

# 823
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Мария Илиева наистина ли не разбра,че я чакаха близо час?  newsm78 Защото аз не чух да се извинява  Rolling Eyes

# 824
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Мария Илиева наистина ли не разбра,че я чакаха близо час?  newsm78 Защото аз не чух да се извинява  Rolling Eyes

Не само ти не чу.  Wink Достатъчно лицемерна и нагла е, за да се извини. Не, не го направи.

Общи условия

Активация на акаунт