Отслабване с водна аеробика във Варна

  • 12 708
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Вече и във Варна има  професионална водна аеробика.Доколкото разбрах ще се провежда в хотел Димят.Пробвала съм в София- има невероятен отслабващ ефект и е много приятно.И като цени е по-приемливо от Ориндж.

# 1
  • Мнения: 67
Посетих тренировката по водна аеробика днес.Беше изключително приятно.Ставите не се натоварват,защото водата поема голяма част от теглото.Правихме комплекс от упражнения за всички части на тялото.Обстановката е много приятна и най -важното инструкторката ме увери ,че скоро ще почувствам отслабващея ефект от упражнения съчетани с невероятната сила на водата.Имам доста за сваляне и при мен не се получава само с диета.Цените са достъпни ,особено като се вземе карта.Успех на всички ,които се борят с килограмите като мен.

# 2
  • Мнения: 657
Може ли да дадеш инфо за часове за посещение и цени? Водна аеробика има и в комплекс "Делфини" - искам да сравня.

# 3
  • Мнения: 67
Мисля,че вечерните часове са в  понеделник и сряда от 18.30 ,а има и сутрешни от 9.30(вкл. събота и неделя),но не мога да ти кажа точно кои дни.Влез в сайта : www.vodnaaerobika.eu.Там има график.Цените са 9 лв. за едно посещение,а с карта,която е за 2 месеца 77 лв.(10 посещения).
В София на единия басейн,където ходих беше 12 лв.Но все пак там е Мария Шпицер, а тази инструкторка в Димят,доколокото разбрах е нейна ученичка.А за ''Делфини" мисля,че не може да се сравни с Димят,като обстановка,атмосфера, и хигиена.Ходила съм да видя басейна в ''Делфини".На водна аеробика не съм присъствала,но една моя близка,която е ходила ми каза,че по време на тренировката,  в другите коридори на басейна  са се провеждали  уроци по плуване.Имало е много деца и възрастни,чували са се крясъци отвсякъде  и е било адски  шумно. 

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 179
В сряда или през следващата седмица смятам да пробвам и аз. Какво трябва да си нося за тренировката?

# 5
  • Мнения: 67
Трябва да си носиш бански,джапанки,хавлия-въпреки ,че там дават хавлии и джапанки за еднократна употреба ,аз предпочитам да си нося.На мен лично ми е по-удобно с шапка за плуване,защото съм с дълга коса.Там има сешоари.Взех си карта и вече съм ходила 4 пъти.Тренировката минава неусетно,защото е много разнообразна.Като почувствам резултат,непременно ще пиша,защото при мен отслабването е по-трудно заради хомоналните ми проблеми.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Благодаря   bouquet

# 7
  • Мнения: 916
Отдавна имам желание да ходя на водна аеробика, но се притеснявам да бъда по бански, понеже имам доста за сваляне...има ли друг вариант Mr. Green Laughing?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Ходих вечра, вече съм запален фен! Много ми хареса!
Фъстъчка, по бански ще те видят само 5-6 момичета и треньорката, и то от съблекалнята до басейна -няма и 5 метра. Като влезеш във водата се започва едно скачане и общо взето всеки гледа себе си. Освен това осветлението е с едни такива цветни приглушени светлини.
Идвай, няма от какво да се притесняваш!
Все пак можеш да звъннеш по телефона на треньорката и да питаш дали може с някакво клинче да играеш. На сайта има телефон за връзка.

# 9
  • Мнения: 916
Анелиз, благодаря ти! Hug
Добра идея е това с клинчето, не искам да сънувате кошмари нощем Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 124
Много добре, звучи това, което сте написали - ще трябва и аз да опитам, въпреки че съм от по-мързеливите, когато става дума за спорт, но особено за лятото това е супер "свежа" идея без да се потиш и да се чудиш къде да се денеш от жега. Само да видя как ще съчетая работното време с графика Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 124
И аз да дам отчет Wink
Наистина е много тонизиращо - без да се напрягаш и без умора  Hug
А също и локацията е много добра  

# 12
  • Варна
  • Мнения: 916
оооо, звучи твърди зарибяващо, водичката топличка ли е?

# 13
  • Мнения: 2 124
Естествено - водата е топла, а музиката зареждаща Sunglasses

# 14
  • Мнения: 262
ех и аз се запалих.
по колко пъти на седмица ходите?

Общи условия

Активация на акаунт