У гУрата 1-ви Май дъл ш'съ празнува, щом всичко де що мърда яко мързелува?-24

  • 22 369
  • 699
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7 118
Аз..такоА...да ви нагледам Mr. Green


Бобче, напапа ли са, кака? Joy Joy Joy Това за през нощта ли си го остави Mr. Green


Вече си в сложната поза hahaha


Нери, не се карай, душа, направо бой, казах ти вчера още hahaha hahaha hahaha


Ели, к'о 'тана пак...нова колекция Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Делте, на чичо доФтор ли си играете с доставчика на Персил hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 20:53 от zuzi_79

# 646
  • Мнения: 11 843

Бобче, напапа ли са, кака? Joy Joy Joy Това за през нощта ли си го остави Mr. Green



 bowuu напапах сЪ Mr. Green, туй си го слагам вместо нощна шапчица да ми запазва фризурата Joy Joy Joy Joy

и не съм си заела позата още, тренирам  hahaha hahaha


Все изплуват разни архивни зимни кадри на Ели  ooooh! hahaha hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 647
  • Мнения: 2 802

Вече си в сложната поза hahaha



тука можем да и видим .... кУремчето вечИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 648
  • Мнения: 11 843

Вече си в сложната поза hahaha



тука можем да и видим .... кУремчето вечИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

абе акУ ме питаш то не само коремче се вижда  ooooh! ама тъй ша мъ изтипоса Зузу  Crazy Blush

Фейти мъжо ти чак му претворено окото от твойта лИбоФ  hahaha hahaha

# 649
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Нерке,
Душко, кО зяпаш У шахтатЪ? Кой падна там Shocked КомшУтУ ли??? Или казваш....ти я бутна и сЯ сЪ кефиш като я гледаш  сеиря как сЪ мъчи newsm78

                                     

Мастър,
щА замолА да ни обЯсниш тУва кО е newsm78 и що сЪ получи така newsm78

                                     

Бобек,
Слушай сЯ кака....хората са подели инициативата- Усмихни сЪ- ти що си такава Ина нИвазпитана такава....и сЪ дзвериш на колегата шИфИор?

                                   

Зузке,
многУ тиЙ фИешЪн Иката..... Wink

                                     

О, Божеййй, то не било Икааа, ами то пустУтУ ти лИбУпитствУ, и сЯ Ората цяла джанта омаскариха заради това бе жИнаааа ooooh!

                                     

Точе,
Гледам и тебе тЪ влИче лИбУпитствУтУ кЪт Зузулинката,
ама гледам, че ти и компания си водиш, че чак дом сте си построили там с гаЖИтУ ooooh! то ваштУ вечИ на наглУст мяза бе ooooh!

                                   

Еликсата,
Аз, я оставих пред тоя магазин и отидох да троша пари за някой и друг парцал.....върнаФ сЪ, тя ощИ не можИ да излези от тоя магазин бе ooooh! СигурнУ сЪЙ  загубила вътрЯ....за тВа влизам да я потърся....няма как, аверка е, шЪ сЪ пУжертвУвЪм...
 
                                 

# 650
  • Мнения: 21
Точе,
Гледам и тебе тЪ влИче лИбУпитствУтУ кЪт Зузулинката,
ама гледам, че ти и компания си водиш, че чак дом сте си построили там с гаЖИтУ ooooh! то ваштУ вечИ на наглУст мяза бе ooooh!

              

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Ей, Делта, опасна жена, разплака ме от смях, ей  Joy Joy Joy  bouquet  bouquet  bouquet

Не знам какво е, ама да си признава коя се нагласи така с 3 порции за вечеря  hahaha hahaha



То бива лакомия, бива, амааа  Joy Joy Joy

# 651
  • Мнения: 7 118


Не знам какво е, ама да си признава коя се нагласи така с 3 порции за вечеря  hahaha hahaha



То бива лакомия, бива, амааа  Joy Joy Joy



Туй е Боба Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Делте, хубаво мЪ показа къде си вра носа Joy Joy Joy Joy

Бобо, от козината нищо не се вижда, душа, спокойно Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 652
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Зузулинката,
мЪ изпрИвари....и аз щяФ да прИдам Бобата...ама и аз съм Ина гадна прИдатИлкаааааа Embarassed ooooh!
Бобек,
Прости ми душата Praynig Това не си ти, тУва е твойта първа браТчетка Wink

А аз набиФ, ДелтУФ....щотУ нИ стига, чИ и ФаФладЖия като Бобата, ами сЪ състИзава и с Еликсата ooooh! ....многУ мЪ Идоса, ама многУ fight

                                           

# 653
  • Мнения: 7 118


А аз набиФ, ДелтУФ....щотУ нИ стига, чИ и ФаФладЖия като Бобата, ами сЪ състИзава и с Еликсата ooooh! ....многУ мЪ Идоса, ама многУ fight

Пуууу, един човек да ме послуша, че бой му е майката  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Делте, що не викаш да помагам, знаШ к'ва съм зла hahaha hahaha hahaha

Майтапа настрана, не се ядосвай (просто му изхвърли греховната течност Joy Joy Joy) Hug

# 654
  • Мнения: 11 843


Не знам какво е, ама да си признава коя се нагласи така с 3 порции за вечеря  hahaha hahaha



То бива лакомия, бива, амааа  Joy Joy Joy



Туй е Боба Naughty hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Делте, хубаво мЪ показа къде си вра носа Joy Joy Joy Joy

Бобо, от козината нищо не се вижда, душа, спокойно Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Ку на туй му викате 3 порции  Crossing Arms hahaha
пък и 5 да изям никъде не ми се лепят, днес вече съ пУказах отвсякъде  bowuu

Фейти тъжна ли си или ти се спи  hahaha hahaha


Амчи Делте вИдох те онази вечер как си била нагласена, даже е трябвало поне 30кг Персил да ти донесат hahaha hahaha hahaha


Аз съм чао, че дребен чака да пускаме филма  Mr. Green

# 655
  • Мнения: 7 118

Амчи Делте вИдох те онази вечер как си била нагласена, даже е трябвало поне 30кг Персил да ти донесат hahaha hahaha hahaha




Ей, тъй ги е свила тез пръсти на краката и ръцете, че не мога да й видя лака какъв цвят е Crossing Arms rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 656
  • Мнения: 11 843
Добро утро  Simple Smile

Показвам снощи как заспах на филма  hahaha hahaha hahaha


Ели от сутринта ми скриваш шапката с твоите изобретения  Whistling ooooh! hahaha hahaha


Събуждането на Зу знаейки, че днес вече е на работа  hahaha hahaha hahaha


Нери се забавлява  hahaha hahaha hahaha


Фейти какво ти стана днес изумително изглеждаш  Shocked #Crazy ooooh! hahaha

# 657
  • Мнения: 11 843
Ели когато си на хомеопатия стой си на долния етаж  ooooh! hahaha hahaha


Нери продължава да се вдетенява  Whistling hahaha hahaha


Зу хайде излизай от там работа те чака  hahaha hahaha hahaha

# 658
  • София
  • Мнения: 6 972


Ели от сутринта ми скриваш шапката с твоите изобретения  Whistling ooooh! hahaha hahaha



 bowuu bowuu

Тоз патент го откраднах от музея, там да знаеш още какви хитринки имаше  Whistling  Joy Joy Joy

Еликсата,
Аз, я оставих пред тоя магазин и отидох да троша пари за някой и друг парцал.....върнаФ сЪ, тя ощИ не можИ да излези от тоя магазин бе ooooh! СигурнУ сЪЙ  загубила вътрЯ....за тВа влизам да я потърся....няма как, аверка е, шЪ сЪ пУжертвУвЪм...
 
                                 


За ефекта от хомеопатията не ми се говори сега, още ме боли д..то  Mr. Green Joy Joy Joy Joy




Фейти какво ти стана днес изумително изглеждаш  Shocked #Crazy ooooh! hahaha

rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao #Shocked #Shocked направо се умопомрачих ...




Все изплуват разни архивни зимни кадри на Ели  ooooh! hahaha hahaha
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Ооо кадри да искаш...и още шъ изплуват..вервай ми  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy




Ели, к'о 'тана пак...нова колекция Joy Joy Joy Joy Joy Joy



Винаги има място за още  bowuu Joy Joy Joy  ...след това капачки и т.н.


Зуза със Зузан на път към работата hahaha hahaha hahaha




Фейти, Фнимавай с рошавото щот е по-голямо от тебе  Joy Joy Joy Joy




Делте, много са важни ръкавиците, всичко друго е без особено значение  Mr. Green #Crazy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Скрит текст:


Бобе, няма да ти казавам, какви фафли виждам, само шти кажа че добре си се маскирала...Къде шъ ходиш  Thinking



 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 659
  • Мнения: 21
Добро утро  smile3502 smile3534

Гледам днес всичките сте на кеф, а пък мен ме карат да бачкам  #Cussing out #Cussing out
Ама ще поседна да почета, пък може да ми мине  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт