Къде в Бургас (31)

  • 89 115
  • 721
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 539
Благодаря,ще се оглеждам за да опитам и аз кафенцето,не знам защо досега не съм я видяла.

# 691
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 809
Fox магазин има ли в Бургас? По моловете не видях или съм пропуснала...

# 692
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
А къде се намира магазин Zara в центъра?

# 693
  • у нас
  • Мнения: 5 738
Fox магазин има ли в Бургас? По моловете не видях или съм пропуснала...

В Трията на втория етаж  Peace

# 694
  • Мнения: 1 809
Fox магазин има ли в Бургас? По моловете не видях или съм пропуснала...
в Трия -в  момента има намаление на някои летни дрехи.

# 695
  • Мнения: X
А къде се намира магазин Zara в центъра?


Зара е в новия МОЛ, ако имаш предвид аутлета срещу кино Тракия, който някой наричаха Зара- затвориха го.

# 696
  • Мнения: 863
А къде се намира магазин Zara в центъра?


Зара е в новия МОЛ, ако имаш предвид аутлета срещу кино Тракия, който някой наричаха Зара- затвориха го.

А там продават ли парфюми на ЗАРА?Че ми свършва пафюмът и щях да ходя да проверявам,но ако някой знае,ще ми спести разкарването Blush

# 697
  • Мнения: X
А къде се намира магазин Zara в центъра?


Зара е в новия МОЛ, ако имаш предвид аутлета срещу кино Тракия, който някой наричаха Зара- затвориха го.

А там продават ли парфюми на ЗАРА?Че ми свършва пафюмът и щях да ходя да проверявам,но ако някой знае,ще ми спести разкарването Blush


не

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 381
до колко часа има спасители на плажа?

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 260
От 8 до 18.30 пише на кабинките на постовете

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 381
благодаря   bouquet

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета,много искам да намеря координатите на една фризьорка,но и забравих името,салона й е в  " Изгрев"-мисля,че някъде  около Велека.Снаха е на Златка от "Възраждане",постоянно има курсистки.Дано някой се отзове  bouquet

# 702
  • Мнения: 197
В ZARA в новия МОЛ продават парфюми  Peace

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 6 521
Къде има избор на чанти на марката Gabol ?
Сещам се преди имаше в центъра в една уличка до общината магазин,но отдавна не съм минавала.

Изобщо препоръчайте от опит - кои марки раници са подходящи- здрави и качествени за ученик и какъв модел.Иска ми се да купя цяла серия несери и раница.На Габол ми харесаха ,но там където гледах нямаше голям избор за момче.Също се чудя и тези на колела дали са по-подходящи?

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 18:48 от Галчудо

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 261
А къде се намира магазин Zara в центъра?


Зара е в новия МОЛ, ако имаш предвид аутлета срещу кино Тракия, който някой наричаха Зара- затвориха го.

А там продават ли парфюми на ЗАРА?Че ми свършва пафюмът и щях да ходя да проверявам,но ако някой знае,ще ми спести разкарването Blush
   Парфюми видях днес ,че продават на складовете в Славейков в дъното до зеленчуковите магазини ,има много голям избор.

Общи условия

Активация на акаунт