Къде в Бургас (31)

  • 89 105
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 035
Къде има пункт за изкупуване на буркани ?

# 676
  • Мнения: 1 809
В Ботичели също продават ваучери Peace

# 677
  • Мнения: 2 216
Миналата година един въпрос тук остана без отговор!
"Какво е кафето, което правят на подвижната количка в Морската градина?"
Днес видях - кафето е Есто и предлагат за продажба 250г - 20лв; 1кг - 85лв
Не се извинявам за спама, защото още тогава казах, че това за мен е въпросът на годината! Редно беше да му дадем отговор Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: X
Къде има пункт за изкупуване на буркани ?

Няма. Трябва да търсиш по обява в Ало, Бургас или в нета.

# 679
  • Мнения: 2 216
Къде има пункт за изкупуване на буркани ?
Скоро една жена търсише буркани е темата за Детска кухня, даже си беше оставила телефона
П.С.
Открих я
От къде мога да си намеря буркани различен грамаж?Някой ако има излишни и не му трябват...0898910653
 

Последна редакция: ср, 20 юни 2012, 18:09 от Gianna

# 680
  • Мнения: 539
Момичета, кажете магазини в центъра, където предлагат ваучери за подаръци /дрехи, обувки, чанти, бельо, козметика/, всичко ми върши работа. 

от опит знам за един мъжки магазин ,че издадена касова бележка за съответна сума важи като Ваучер за подарък.Предполагам че нито един  магазин няма да откаже такова нещо.Само дето на вид една касова бележка не е много ''подаръчно изглеждаща''

# 681
# 682
  • Мнения: 1 434
Момичета, кажете магазини в центъра, където предлагат ваучери за подаръци /дрехи, обувки, чанти, бельо, козметика/, всичко ми върши работа. 
Dyglas , Zara , Beauty  zone  за тези се сещам  bouquet

# 683
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета, кажете магазини в центъра, където предлагат ваучери за подаръци /дрехи, обувки, чанти, бельо, козметика/, всичко ми върши работа. 
Dyglas , Zara , Beauty  zone  за тези се сещам  bouquet
Douglas Peace

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 338
Благодаря на отзовалите се. В крайна сметка подаръка на рожденничката ще го поръчам онлайн, но ще ми е полезно за в бъдеще да знам къде се предлагат и ваучери. Касовата бележка не винаги е удобно, а мол-а ми идва малко далеч.

# 685
  • Мнения: 668
Миналата година един въпрос тук остана без отговор!
"Какво е кафето, което правят на подвижната количка в Морската градина?"
Днес видях - кафето е Есто и предлагат за продажба 250г - 20лв; 1кг - 85лв
Не се извинявам за спама, защото още тогава казах, че това за мен е въпросът на годината! Редно беше да му дадем отговор Joy Joy Joy

Аз бях, мерси!   bouquet
Уникално е кафето, поне за мен де!

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
Брей,това кафе Esto ме заинтригува.  Grinning На 2 пъти мъжът ми се отправя към тази количка, но количеството чакащи хора бързо го отказваше. Явно е хубаво кафето. Следващия път ще го окуража да почака.  Peace

Сега имам много важно питане: искам да изнамеря на мъжа ми гръбна пръскачка  за двора, ама не от тези боклуци, които се продават сега по хипермаркетите, а някаква от едновремешните. Дядо ми имаше такава на вилата, но братята роми изнесоха вече всичко от нея. Ако някой има останала такава реликва моля да ми пише на лични с ценово предложение!  Hug

# 687
  • Мнения: 539
А тази количка за кафе къде се намира в Морската,всеки ден съм с децата там,но не съм я видяла?

# 688
  • Бургас
  • Мнения: 3 081
До чешмичката на Флората. Точно под детската площадка.  Peace

# 689
  • Мнения: 668
А тази количка за кафе къде се намира в Морската,всеки ден съм с децата там,но не съм я видяла?
Понякога е до Пантеона, а в понеделник беше до Летния.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт