Къде в Бургас (31)

  • 89 104
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 186
Къде има избор на чанти на марката Gabol ?
Сещам се преди имаше в центъра в една уличка до общината магазин,но отдавна не съм минавала.

Изобщо препоръчайте от опит - кои марки раници са подходящи- здрави и качествени за ученик и какъв модел.Иска ми се да купя цяла серия несери и раница.На Габол ми харесаха ,но там където гледах нямаше голям избор за момче.Също се чудя и тези на колела дали са по-подходящи?

Gabol имаше миналата година в Престиж-а в Славейков, до Младост. Според мен тези с колелцата не са много подходящи. Иначе Gabol е чудесен избор. Но моята щерка къса всякакви марки и модели. Сега съм и поръчала една Puma, от англ. сайт, да видим колко ще издържи    Grinning

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Къде има избор на чанти на марката Gabol ?
Сещам се преди имаше в центъра в една уличка до общината магазин,но отдавна не съм минавала.

Изобщо препоръчайте от опит - кои марки раници са подходящи- здрави и качествени за ученик и какъв модел.Иска ми се да купя цяла серия несесери и раница.На Габол ми харесаха ,но там където гледах нямаше голям избор за момче.Също се чудя и тези на колела дали са по-подходящи?
Gabol съм купувала от книжарницата срещу Стоматологията. Поне за момиченца има серии - ранички, малка чанта през рамо, друга чанта за курсовете, която е като торба, калъф за моб. телефон, несесер и т.н. Да ти кажа хубави са, имали сме няколко серии, но най-много съм доволна като издържливост от раница, чанта през врата и несесер Бенетон. Заслужават си парите. Несесера го пера и ползва втора уч. година, макар, че има много, този и е любим.
Така или иначе всяка година купувам уч. чанта, суетата на момичетата. Последно взехме чанта от серията Smiley World от Варна, това е магазинът: http://orange-bg.com/index.html
Спирам, че ще ни бият.

# 707
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Раници и др неща на Габол има в Славейков на арменците срещу ВИК и на книжарница Браво!
Ние купихме раница от арменците, не е на Габол, но вече 2години я ползваме, не е мръднала, а за колелцата не е мн подходящо особено ако класната стая е на 2ри или 3я етаж и май тея колелца мн бързо се чупят и ако не могат да се махат раницата тежи повече с тях, тя колкото е тежка.

А в сайта който Радост е пуснала има хубави раници и чанти.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Къде продават бялата козметика на Lavera?

# 709
  • Мнения: 1 813
Момичета,много искам да намеря координатите на една фризьорка,но и забравих името,салона й е в  " Изгрев"-мисля,че някъде  около Велека.Снаха е на Златка от "Възраждане",постоянно има курсистки.Дано някой се отзове  bouquet


Питаш за Мария Маркова , салонът и е около 42блок изгрев в  кооперацията където беше магазин ТЕМА (не знам има ли го още) . Но не мога да дам телефон, дано някой сега се сети като уточних.

# 710
  • Мнения: 539
А къде в центъра има по-голям избор от хубави бански-ще обикалям с детето и ми се иска да се спра само в един два магазина,но в момента ми идва наум само магазина за бельо на Гурко?

# 711
  • Мнения: X
А къде в центъра има по-голям избор от хубави бански-ще обикалям с детето и ми се иска да се спра само в един два магазина,но в момента ми идва наум само магазина за бельо на Гурко?

Делфина продават в магазина за бельо до Малибу. Провери и в уличката на Св. София.

# 712
  • Мнения: 197
Къде продават бялата козметика на Lavera?

В магазин Био Спот, на 2 ет. в Бургас Плаза имаме някои кремове и шампоани на Лавера. Ако те интересува нещо по-конкретно, можеш да ми пишеш на лични  Peace

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 711
Момичета,много искам да намеря координатите на една фризьорка,но и забравих името,салона й е в  " Изгрев"-мисля,че някъде  около Велека.Снаха е на Златка от "Възраждане",постоянно има курсистки.Дано някой се отзове  bouquet


Питаш за Мария Маркова , салонът и е около 42блок изгрев в  кооперацията където беше магазин ТЕМА (не знам има ли го още) . Но не мога да дам телефон, дано някой сега се сети като уточних.
Дари,  bouquet .Дано някой се включи с номер.

# 714
  • Мнения: 863
Как да стигна до Крайморие?С номер 17 ли?И с какво разписание е автобуса и откъде мога да го хвана?

# 715
  • Мнения: X
Как да стигна до Крайморие?С номер 17 ли?И с какво разписание е автобуса и откъде мога да го хвана?


http://www.visitkraimorie.com/pages/bg/contacts.html

# 716
  • Мнения: 2 000
Момичета, в коя оптика продават цветни диоптрични лещи на по-ниски цени newsm78
Предните си ги взех като случайно попаднах на една промоция, та сега пак да си попитам Embarassed

# 717
# 718
  • Мнения: 0
Здравейте, препоръчайте ми фирма за дограма и щори newsm78 Вече съвсем се обърках от мнения в различни теми и ми трябва нещо изпитано  Peace
И аз се интересувам от същото. Моля да ми отговорят предимно хора, които имат PVC дограма от поне 2г. и фирмата, която ги е обслужила все още съществува.
Благодаря!

# 719
  • Мнения: 5
PVC dograma imame SHOKO ot Burgos plast ve4e moje bi 8-9 god .Izklu4itelno sme dovolni
Sega sme v remont i pak si pora4ahme SCHOKO . No se okaza 4e ve4e niama prestavitesltvo v Bs  i v Balgaraia .Vip plast e predlagat i tam si pora4ahme ,loshoto 4e sroka na dostavka e 30 rab dni.i sedmzia za izrabotka .No ste 4akame .Zaslujava si .

Общи условия

Активация на акаунт