Кога родихте - преди или след термин?

  • 19 086
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 20 091
Нормално раждане точно на термина - момиче.

# 61
  • Мнения: 21
Нормално раждане - 3 дни ппреди термина - момче

# 62
  • Мнения: 79
Секцио, преди термин - момиче  Wink

# 63
  • Мнения: 65
Нашето момиче избърза с 21 дни - нормално раждане.

# 64
  • Мнения: 56
Нормално раждане точно на термин - момче! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 17
Нормално рждане, 7 дни след термин - момиче Simple Smile

# 66
  • Мнения: 1 107
Нормално раждане, 6 дни преди термин, момиче. Спукаха ми се водите и след 12 часа безуспешно чакане на контракции, предизвикаха раждане.
Надявам се и второто ми момиченце да избърза със седмица.

# 67
  • Мнения: 11
Нормално раждане точно на термин- момиче. Трябваше да ми предизвикат раждането на термина ми, ако не е започнало, заради намалелите води ... но отидох с 5см и всичко се случи по естествен начин.  Party

# 68
  • Мнения: 2 035
Първото (момиченце) близо месец по-рано (28 дни) индуцирано нормално раждане, заради изтекли води...
Сега пък преносвам и се очертава да ме индуцират съвсем скоро отново  (бебченцето е момиченце)...Голяма съм късметлийка...Дай Боже всичко да е наред!!!  Praynig

# 69
  • Мнения: 2 673
много забавна анкета Grinning
моят отговор го няма - спешно секцио преди термин /и двата пъти/ Grinning

# 70
  • Мнения: 2 052
10 дни преди термина - планувано секцио - момиче.

# 71
  • Мнения: 89
Спешно секцио на термина.Бебето беше започнало да губи тонове.Слава богу всичко мина успешно и се роди един голям мъж  Heart Eyes

# 72
  • София
  • Мнения: 169
Моя отговор го няма, Секцио по спешност (след започнало само нормално раждане) преди термин Hug

# 73
  • Мнения: 6
седмица преди термин, момиченце.. уж разкритие, уж контракции всичко в болницата спря и ми направиха индукция и предизвикаха и контракции и раждане (нормално раждане) и след почти 24 часа се роди голямата кака

# 74
  • Мнения: 1 091
Първо раждане - нормално, 1 седмица преди термин
Второ раждане - нормално, индуцирано заради високо кръвно, 1 седмица преди термин
Трето раждане - ще видим... Wink

Общи условия

Активация на акаунт