Неа Врасна - Гърция

  • 181 446
  • 740
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 215
Това е Неа Врасна, от страната на Паралия Врасна (тя се пада на около 10-15 минути пеш).
Паркира се около хотела без проблем.
Плажът е много широк, с едър пясък (само моля, не ми се започва спора отново  Naughty). Има душ на плажа, както и до входа на хотела. Peace Ако държиш, ще се разходя тия дни нататък с детето и ще ти пратя снимки.

# 241
  • Мнения: 10 547
Каква е цената на помещенията, ориентировъчно, че нещо не успях да се ориентирам в сайта им?

А има ли агенция, която да ми съдейства за резервация?

# 242
  • Мнения: 120
Отново много благодаря( аз не съм от хората, които са  в темата, за да спорят, а за да получа информация Wink
Но пък с удоволствие бих разгледала снимките.

# 243
  • Мнения: 3 215
zipy, да, аз нямах теб предвид  Peace Ще се постарая да снимам тия дни  Peace
Касита, ами цените бяха 30-35 евро на стая. Не ти трябва агенция - просто им драсни два реда и те ще ти отговорят  Peace

# 244
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Ще търсим две двойно отделни стаи.

Самсара, можеш да разгледаш https://sites.google.com/site/neavrasnaapartment/home24, бяхме там миналия септември. Съвсем близо е до плажа, на практика първа линия. Две отделни стаи са + по-голямо холно помещение с кухненска ниша с всякакви домакински пособия, битовите условия са прекрасни, на нас ни беше много удобно. Единственият недостатък е че от терасата няма изглед към градина или море, но пък главната улица и плажа са в непосредствена близост и не ни е липсвало стоенето на балкон.

# 245
  • Мнения: 1
Tакааааааа , току що се върнахме от Ставрос /СТАРОСТ/ и ще се опитам да дам една обективна оценка на това какво представляват тези така дискутирани села като неа врасна , паралия врасна и ставрос.  Като начало бе изчетено всичко написано за тях ...........и си направихме резервация чрез greek-hotels - по смешна агенция не бях виждала !!! платихме за 7нощувки  за тройна стая в ставрос x 45евро , но като отидохме на място .......ужас 2еденични +1 походно легло !!!!!! мъжът ми говори доста добре гръцки и веднага попита да не е станала грешка ???? но уви собственичката обясни че от greek hotels  са резервирали 2+1 походно /за детенце/ и то зашо ??? Ами за да спестят x5  евро като ни набутат в двойна стая. ТАКА ЧЕ МОЯТ СЪВЕТ Е НИКАКВИ АГЕНЦИИ  А ДИРЕКТНО НА МЯСТО - ВИЖДАШ КАКВО Е , АКО ТИ ХАРЕСВА ПЛАЩАШ......ВЪРВИ И ДОСТА ДОБРЕ ПАЗАРЛЪКА!!!!  , но с уточнение без периода от 01/8 до 20/8  тогава е фраш на всякъде ....         Ходили сме на много места в гърция и то от 1990г , но такива забутани и смешни села като току що изброените не бяхме посещавали !!!!!  не случайно го кръстихме СТАРОС,Т  всичко е много вехто , както никакви развлечения ,за плажа пък да не говорим отврат ..  сега са питам и се чудя   на тезикоито така горещо препоръчват тези места ??????  КОЙТО НЕ ВЯРВА И ИМА ПАРИ И ПОЧИВКА ЗА ГУБЕНЕ ДА ХОДИ ТАМ       . НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ ТЕЗИ МЕСТА , ОСВЕН ТОВА Е ПЪЛНО С НАХАЛНИ МНОГО ШУМНИ ТУРИСТИ ОТ СЪРБИЯ .                                                                                                 

# 246
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Интересно, как така след като изчете темата не си разбрала, че въпросните градчета са място за тиха семейна почивка?

# 247
  • София
  • Мнения: 1 948
Чудно ми е като толкова отдавна ходите в Гърция защо резервирате чрез агенция, при положения, че знаете и гръцки. Може да споделиш кои са тези интерсни и не така забутани места в Гърция, които сте посещавали от 1990 г. насам. Не ме разбирай неправилно, аз не искам да защитавам Ставрос, Неа Врасна и околностите, защото никога не съм почивала там, а само съм минавала покрай тях.

# 248
  • Мнения: 1
ПРИВЕТ , така отговарям ви    тиха и спокойна почивка , НО за хора трета възраст- евентуално ........или за такива които каквото и да е ама в Гърция да сме .    Още веднъж искам да подчертая на тези които не вярват да проверят сами !!!!! Има и още няколко негативни поста за тези села в някоя от темите , и аз бях скептик относно написаното - обаче си е 100% истина . препоръчвам - по-отдалечените от БГ места  а именно  о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада - все изпитани и проверени места . много удачно е и резервирането на хотели през booking.com - изключителна коректност и цени .      Ясно е , че все ще се намерят  някой специалисти които ще се изказват заядливо , но си мисля , че целта на писанието е да даде максимална яснота за действителността . Лек ден

# 249
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
А защо просто не си напишеш мнението- не ми хареса, не е моето място, а правиш обобщения newsm78
Няма нужда да обобщаваш- нито има нещо лошо в третата възраст- само дето почти  не съм виждала българи на тази възраст да почиват в чужбина, нито означава че някой ходи там, само защото не може да си позволи да иде другаде.
Влизаш, почти обиждаш и раздаваш съвети, че и с главни букви/ знаеш ли какво означават?/! ooooh!
Хората са различни и харесват различни неща!

# 250
  • Мнения: 2 805
Ще търсим две двойно отделни стаи.

Самсара, можеш да разгледаш https://sites.google.com/site/neavrasnaapartment/home24, бяхме там миналия септември. Съвсем близо е до плажа, на практика първа линия. Две отделни стаи са + по-голямо холно помещение с кухненска ниша с всякакви домакински пособия, битовите условия са прекрасни, на нас ни беше много удобно. Единственият недостатък е че от терасата няма изглед към градина или море, но пък главната улица и плажа са в непосредствена близост и не ни е липсвало стоенето на балкон.

Много ти благодаря  Hug

# 251
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Към менди-тУ - на нас пък ни хареса, нито сме от третата възраст, нито ни е било скучно. Избрахме си мястото по отзивите на момичетата - всичко беше така, както и очаквах. Отидохме в пансион след 5-звезден хотел, но точно това искахме и търсихме, доволни сме от всичко - чистота, обслужване, плажове. Искахме простичка почивка, на спокойствие. Плажовете бяха тихи, без блъсканица, никакви сърби не са ни пречели. Разни хора - разни идеали, важна е нагласата. Вие сигурно и на о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада щяхте да намерите кусури, ама айде.
И аз да похваля booking-а - обадиха ми се предварително да ми кажат, че в хотела, който съм избрала няма топла вода, смениха ми го с друг, който те ми намериха, на по-ниска цена и с по-добра локация и всичко това в последния момент, тей като аз резервирах от днес за утре.

# 252
  • Мнения: 42
Към менди-тУ - на нас пък ни хареса, нито сме от третата възраст, нито ни е било скучно. Избрахме си мястото по отзивите на момичетата - всичко беше така, както и очаквах. Отидохме в пансион след 5-звезден хотел, но точно това искахме и търсихме, доволни сме от всичко - чистота, обслужване, плажове. Искахме простичка почивка, на спокойствие. Плажовете бяха тихи, без блъсканица, никакви сърби не са ни пречели. Разни хора - разни идеали, важна е нагласата. Вие сигурно и на о-ви Корфу , Лесбос , Закинтос , Родос , Крит , Лефкада щяхте да намерите кусури, ама айде.
И аз да похваля booking-а - обадиха ми се предварително да ми кажат, че в хотела, който съм избрала няма топла вода, смениха ми го с друг, който те ми намериха, на по-ниска цена и с по-добра локация и всичко това в последния момент, тей като аз резервирах от днес за утре.
В кой хотел сте били, аз още не съм резервирала нищо , а мислим да тръгнем от 4 септември и ми се иска да съм с резервация защото ще  сме с детето и не ми се обикаля да си търся на място ,ако бяхме сами на100% ТАКА щяхме да направим , но с малкото не става.

# 253
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
krissia, на 15-стр. ми е поста с линка към сайта на хотела. Но аз пак казвам резервирах през booking, така да се каже бяхме на "blind date", защото ни го смениха в последния момент, и се намира в другия край на Аспровалта, не е от страната на Неа Врасна. Но мястото е тихо и спокойно, близо до плажа, починахме си чудесно.

# 254
  • София
  • Мнения: 111
Момичета искам да благодаря на всички за събраната  информация Hug. Прекрасно е, че има място в морето от информация, където човек може да си намери това, което го интересува разказано от "първа ръка". Прекрасни сте!

Общи условия

Активация на акаунт