Отговори
# 675
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на двете ни рожденнички - Мила и Зари! Да са ни живи и здрави:)

Наде
, направо ме разби откъм идия - аз съм направо "гола вода" до теб Hug

Весе, аз един ден разпитах в Макдоналдс на Славейков (и бях писала всичко тук в темата - кой сега не чете , а Rolling Eyes), защото там е ремонтирано и залата за партита е хубава. Плаща се само менюто - може с играчка или без, като с играчка мисля,че беше 8,50лв, но не помня. Тортата е подарък от тях - малка беше -не помня парчетата, шампанското е 4 лева, за друго не се плаща, а и най-важното няма ограничение за бройката деца - може и с 3 деца да се направи:)

# 676
  • София
  • Мнения: 1 983
Маринка не съм го видяла признавам  Embarassed
Ама ако е било покрай раждането нормално,била съм леко отвеяна:)
Ама си имам хубаво оправдание.

Ами милото отиде днес до Славейков, 9лв. е менюто,ама няма значение,определено е по-добре от клуб,а и ще има играчка за всяко дете все пак и незнайно защо всички обичат Макдоналдс  ooooh!
Моя син светна като го питах иска ли там да празнува.Само времето ме притеснява,че може да е малко.Иначе ние точно за Славейков си мислехме,защото е хубаво,а и има кафе за родителите,смисъл такъв,че там има и отделно веригата на Макдоналдс с хубавите кафета и понички,че едва ли  майките ще скочат на Биг Мак,макар че кой знае Simple Smile
Та сериозно го обмисляме с милото,че половината майчинство няма как да дам за клуб  Sad
А и като посрещнем бабите и дядовците вкъщи и като му купим подарък и то майчинството няма да стигне накрая  #Crazy
А и с Митко това си говорим,че то тази година ако му направим купона там иначе ще стане голям и няма да се кефи толкова.
Обмислям и вариянта да наема аниматор в нас,но някак по не ми се вижда удачно,та засега доста съм се здасилила за МД
Само дано да имаме гости,че ако е като други години  Tired Sad

# 677
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПРИНЦЕСА МИЛА И НА ПРЕКРАСНАТА ЗАРИ! Бъдете живи, здрави и щастливи!

Започнаха рожденните дни, ихаааа!  Tada

Рожденния ден на Зарина ще празнуваме вкъщи, има място, а пък и аз не каня много гости, като се съберем моите 2 деца +2 на зълвата + 3 приятелчета-съседчета и готово! Повечето ни приятели нямат деца. А на Станислав РД-то е баш в най-голямата жега и тогава е на открито.

Весе, Маринка, добре звучи за Макдоналдс!  Peace

Наде,  smile3501

# 678
  • Мнения: 236
Честит рожден ден на Зари и Мила! Зари, бъди все така мила и добра, усмихвай се много и бъди здрава! Гея, нека Мила расте щастливо и добро дете, да е здравичка и щура и да ви кара да се гордеете всеки ден с нея!

# 679
  • София
  • Мнения: 311
Честит рожден ден на Зари и Мила!
Купих ваучер за Острова на съкровищата за рд на Михаела - наем за 12 деца + аниматори - 59 лв. Този път няма да се изхвърлям с яденето, че миналата година доста остана, ще избера по-евтина торта и се надявам да се вместим в 200 лв (ама може и крива да ми излезе сметката). Дано само да са здрави децата!
В четвъртък е на Боян рд - мисля кака му да не е на дг и да ги водя във Фиоре. Майка ми е в отпуска и именничка тогава, така че и тя ще дойде, сестра ми се оказа, че е свободна... Добре се очертава, но да видим.

# 680
  • Мнения: 143
Весе, шегувах се, с това,че не си прочела - то аз самата вече не помнех в подробности.

Сега един по-различен въпрос - по колко пъти пишкат вашите деца на ден? Незнам дали нямаме проблем - Рали пишка само сутрин и вечер и то с много настояване от моя страна, а си пие нормално течности newsm78 Успокоете ме, че е нормално и както се изразява Рали " аз съм не-пикла" е нормално донякъде???

# 681
  • София
  • Мнения: 1 983
Маринка,според мен е нормално.Е,Никола пишка по-често,но отчасти го отдавам на факта,че като отида в банята веднага трябва да е след мен и като го гоня настоява,че му се пишка  Simple Smile

Прочетох си предния пост и ми стана лошо,бива ли сто пъти да на пиша ама или ами  ooooh!

А да забравих да ти кажа,че шала е много хубав и според мен също си е ок за жена:)

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Сега един по-различен въпрос - по колко пъти пишкат вашите деца на ден? Незнам дали нямаме проблем

Сутрин,след градина два пъти или три пъти.Един път като се приберем веднага от ДГ,след няколко часа и задължително преди лягане я подканвам.Като се приберем пие вода,към нея айрян или мляко.Имало е дни,в който пишка по-малко пъти,но тогава течностите са й били по-малко.Колко мл изпива Рали като се приберете от ДГ?В колко часа ляга?Ако ляга рано,няма време да пишка повече

# 683
  • Мнения: 263
Мила, Зари, да сте здрави, доволни, обичани и усмихнати! На Мила завиждам за астралната близначка и вярвам, че ще имат много общо в излчването си, което е страхотно  Hug Hug

Маринка, и Дара напоследк пишка по 2-3 пъи на ден. Отдавам го на зимния период, по-малкото течности, повечето дрехи. Не мисля, че има място за притеснение Simple Smile

Наде, ти си изумителна, бе жена!!Страхотно си го замислила.   bouquet

Ние запазихме за понеделник следобед един приятен ресторант и наехме аниматорка. Имаме доста гости (дано да дойдат де, ама досега не са пропускали) - 22-25 възрастни и 8 деца. Дотук сметките са 50лв за 2 часа аниматор и  145лв. за детската маса и по 3 плата на маса на върастните. Напитки те ще си поръчват сами. Тортата ще ни е подарък от роднини. Сега съм се запалила да правя покани и табелки за маса. Малко на сватба взе да прилича Simple Smile

Имам и една чуденка - Дара сега е на фаза булки (ама без младоженец Simple Smile))) и много иска бяла рокля. Мислех да й подарявам карнавален костюм на принцеса, ама сега с това новото желание съм объркана... Видях една приказна бяла рокля с малко черна дантела по края и с барета, само че моделът е дизайнерски и е доста взискателен, реално едва ли ще го облече повече от 2-3 пъти, а струва 68лв. Та съм в голяма дилема... Вие какво мислите?

# 684
  • Мнения: 143
Добро утро! Едно кафенце:

Марте, ако много ще се зарадва Дара, взимай роклята - все едно нямате други дрехи обличани по еин- два пъти? (поне ние имаме).

Аз днес съм много лоша майка - колко плака тази сутрин като я водих на детска...беше много тегаво...на всичкото отгоре в долната група имат скарлатина и сега ако и това лепне, ще е ужасно. Ако не плачеше щях да си я върна, но при положение че ревеше нямаше как..От една седмица започна да се храни и да ходи нормално (що-годе) до тоалетна по голяма нужда, но опасенията са ми,че в детската пак щее спре да се храни, а после разяждането е много трудно при нея...много е неприятно това със злоядото дете...

А пък аз след купона за рождения ден на милото съм настинала и то здравата...егн-то не прощава на никого Joy

# 685
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОЯН НА МРМ И ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС! Бъдете живи и здрави, щастливи и нека се сбъднат всичките ви желания!

Зарина пишка преди детската и 2-3 пъти след като я взема, там сигурно ходи поне по веднъж на ден!  Rolling Eyes

Не смея да се похваля, но децата ходят редовно на детска, пу-пу, през ноември се разсополиха за 1 седмица и това беше, чак не мога да повярвам, а Станислав ходи за първа година и то на ясла и очаквах великото боледуване, ама не! Много съм щастлива!  Grinning

Айде, още малко и да почваме нова темичка с рожденните дни на дечурлигата!   ura

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Днес ще я водя моята на фризьор и си е вкъщи по този случай.След малко ще излезем да се разходим на хубавото и слънчево време.Планувам обяд навън,разходка,после ще минем през фризьорката и май ще се размине със следобедния сън.За сметка на това ще легне рано и ще заспи веднага.Кеффффффффффффф  Mr. Green

# 687
  • Мнения: 649
Честит рожден ден на днешните ни рожденици и именици. Бъдете много здрави, обичани и щастливи.

Времето днес е чудесно. Само за разходки Simple Smile

Диде, дано така продължават децата. Браво!

# 688
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на Боян на Мимето! Да е жив и здрав и много послушен:)

Честито и на днешните ни именници.


И аз оставих Рали днес вкъщи и си направихме хубава разходка в прекрасното време. Ходенето на детска е голяма мъка и това си е - май няма да свикне и винаги ще е рев и сополи....

Вчера бях на интервю  в една банка ( една от малкото, в която не бях ходила на интервю Mr. Green) и да ви споделя бях се приготвила за много напрегнато обсъждане след работа в три банки, какво искам да правя в четвърта, но хората бяха толкова спокойни и позитивни, и разнообразния ми опит го отчетоха като предимство, а не като недостатък, както гледат масово българите. Дори и нищо да не стане, се успокоих,че все още има свестни хора  Peace


Диде, браво на Станислав и на Зари:) Да продължават все в същия дух Hug

# 689
  • Мнения: 649
Маринка, звучиш позитивно, което е повече от добре. Ами стискаме палци, а ако се случи нещо да се похвалиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт