Гука и се смее вече февруарското човече - тема 2

  • 33 239
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 31
veiana, понякога е на психична основа, от много вторачване в това дали ще се увеличи... знам ли
Star, не че хич нищо не правим, ама за три месеца 4-5 пъти... и то ми е много неприятно. Все ме боли  Cry

# 61
  • Мнения: 182
И на нас днес ни сложиха 2-те ваксини,малчо порева малко при боцкането,но след това се успокои на цицата  на мама  LaughingДадох му панадолче,дано нощта да бъде спокойна. Praynig
   оф,и аз сама обикалям из квартала и аз искам компания,но май няма никой от Овча Купел.

# 62
  • Мнения: 208
Ох повдигате все още болната ми тема - секса. До сега 3 пъти, като последният не издържах от болка и се отказах. Пък съм секцио.... не съм шита там. Май скоро ще мина през моя любим док и да казва какво да правя, че не се търпи така

# 63
  • София
  • Мнения: 160
Брей, много мами май си ходим сами из кварталите, ама като сме пръснати из цяла Сф така е Sad
Сави, не е до доктор , а до практика. И аз се оплаквах, че много боли. Стискай зъби и скоро ще мине. Всички мами споделиха, че е така Sad

# 64
  • Мнения: 0
И аз да кажа мен не ме боля даже ми хареса Simple Smile

# 65
  • Мнения: 172
Оооо,любимата ми тема-секса...Какви хубави времена бяха докато бях бременна Mr. Green
А сега е само мираж Crossing ArmsИ то не защото ме боли или нещо такова,а заради квартиранта между нас ooooh!
Няма ли някоя мама от Редута,Слатина,Гео Милев?

# 66
  • Мнения: 14
Къде ви боли? Операцията ли? Аз на 13ти ден правих секс и без изобщо да ме заболи - е, беше нежен и в странична поза, но никъде не усетих болка, само дето бях сууууууупер тясна.  После следващия път след около 20 дни моят като си дойде пък можех вече всякак. Хем и яйчник ми отрязаха. Ама още изобщо не съм си наваксала за цялата бременност, дето не правихме почти нищо, а моят си идва за по 3-4 дни...
Лоша работа....

# 67
  • Мнения: 264
Здравейте, мами! Хайде и аз да се разпиша, че май от преди раждането май само във фейса пиша.

От чайовете за бебета аз давам Хип с лайка и копър и съм доволна от резултата.

За кекса - някъде след края на първия месец на беба се пробвахме и не беше никак зле ;о) аз съм след секцио. И от там на сетне ако успеем да надвием дрямката има заигравки ;о)))
Хайде лека и спокойна вечер и слънчеви почивни дни!   bouquet

Елси, ела до Южния бе душа?! Ела да видя Адел на живо! Ако не - на НДК?

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 83
Добре сте вие в София и Варна - много сте и все ще си намерите компания . От толкова мами в нашата група , една не пише от Стара Загора да си намеря и аз компания . И си обикалям самичка по улиците ... Sad

# 69
  • Мнения: 31
Ами и тука да го напиша - потърсете си компания в "Мами по градове", за София темите са по квартали

http://www.bg-mamma.com/?board=49.0

# 70
  • Мнения: 172
Ами и тука да го напиша - потърсете си компания в "Мами по градове", за София темите са по квартали

http://www.bg-mamma.com/?board=49.0
То мами с колички в нашия квартал колкото щеш CrazyВ парка не можеш да се разминеш!Обаче като не се познаваме и като ме видят с трите деца-беж да ги няма Mr. Green

# 71
  • София
  • Мнения: 6 262
О, ние и вчера си кръстосвахме Южния парк и НДК с една дружка от форума (ама тя пише вече само във ФБ-групата). Ако има навити за НДК по празниците (Иве, може и към пазара да намина, има готини градинки ок. вас), да свирка. В Южния парк в почивен ден трудно ще ме закарат, спрях да ходя тогава още преди гг., нищо че ми е пред прозореца, да не говорим, че вече и в делнични дни народът там ми е мн. (сравнявам със ситуацията от моето детство). Simple Smile

# 72
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug
Изпихте ли кафето? Coffee Чудесно време за разходка. Ние обаче подпираме къщата да не падне. Горкото ми дете... цялатаааа е в пъпки. Няма място където да не са избили гадовете. ooooh! Поне вече няма висока температура. Ще моля някоя баба да дойде днес, да изляза поне да напазаря. За разходки ще почакам малко Simple Smile
Къде ви боли? Операцията ли?
Не. За операцията вече съм забравила.Боли отдолу. Все едно ти е за първи път, и е адски болезнено. Но при мен се оправиха нещата от самосебе си. Не допрях до докторска намеса. 2-3 пъти ме боля доста,но после всичко си дойде на мястото.

Айде каката ревна,че я боляло коремче... ще се включа по-късно

# 73
  • Varna
  • Мнения: 81
Здрвейтеее...
За секса,в началото ме болеше,но после (към края на 2 - рия месец) нещата си дойдоха на мястото.
От известно време на сам акото на малката е зелено.На някой друг да се е случвало?Чета из форумите, доста причини дават за това.Ние сме само на адаптивно мляко,нямаме вече колики,не е изстинала.ПО-скоро претоплена може да е.Не мога да си обясня от какво стана така.Инъче детето се чувства добре,спокойна е.Има ли причина за притеснение? Дали е възможно да има инфекция някаква?
Останах ми 4 опаковки Дентинокс капки за колики.Донесоха ни ги от Малта,но установих,че вече нямаме колики и се чудя какво да ги правя.Знаете ли дали е забранено да се продават лекарства в сайтове от рода на продавалник-а?

# 74
  • Мнения: 9
Добро утро  Hug
Tamina и ние сме като вас. Коликите спряха да го мъчат и сме на АМ също. Не знам на какво се дължи този зелен цвят, при положение че не са захранени. От самото начало сме на АМ и акито си беше жълто...сега зелено  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт