Проблеми с бъбреците, пикочните пътища и пикочен мехур - 23

  • 79 929
  • 742
  •   1
Отговори
# 90
  • Sofia
  • Мнения: 934
Здравейте,
много сте отзивчиви и любезни, радвам се, че все повече добри и възпитани хора се раждат, аз се записвам да следя темичката, че и мен ме вълнува. Пожелавам ви по-малко проблеми и прекрасни здрави дечица:) Hug Heart Eyes

# 91
  • shumen
  • Мнения: 22 190
Момичета как сте?Аз пак съм с Е.Коли,а нямам други оплаквания  и ми иде да се гръмна вече.Нямат изчистване тези бактерии и това си е.Не знам,но в понеделник се прибирам на Търново и пак тръгвам по лекари.Май няма да се размина с болницата ми се струва.Меричери вие как сте?Как са децата?

# 92
  • Мнения: 5 607
Момичета как сте?Аз пак съм с Е.Коли,а нямам други оплаквания  и ми иде да се гръмна вече.Нямат изчистване тези бактерии и това си е.Не знам,но в понеделник се прибирам на Търново и пак тръгвам по лекари.Май няма да се размина с болницата ми се струва.Меричери вие как сте?Как са децата?
пзи се. Ако се наложи влизай в болноца, бебето сега е най-важно. По - добре да те следят от близо. Ние сме добре, Михаил е опериран преди 2 дена в Пирогов от ингвинална херния. Вече е добре, щурее, играе. Общо взето всичко мина лесно и бързо. Малко повечко бесня след упойката, но ми казаха че често се случва. След като се наспа пак си беше моят сладък бебчо.

# 93
  • София
  • Мнения: 7 970
marychery, радвам се, че всичко е наред вече! Hug

danaeka, влизай в болница, ако трябва. Peace

Ние сме добре, тези дни ще пусна ст. урина, че пак ще пътуваме скоро, отиваме на море в Турция, и се надявам да изкараме там безпроблемно. Решила съм да я пускам в морето, но не и в басейните, въпреки че как ще удържа положението с всички детски басейни, водни пързалки и пр., не знам. ooooh!

# 94
  • Мнения: 5 607
marychery, радвам се, че всичко е наред вече! Hug

danaeka, влизай в болница, ако трябва. Peace

Ние сме добре, тези дни ще пусна ст. урина, че пак ще пътуваме скоро, отиваме на море в Турция, и се надявам да изкараме там безпроблемно. Решила съм да я пускам в морето, но не и в басейните, въпреки че как ще удържа положението с всички детски басейни, водни пързалки и пр., не знам. ooooh!
Определено задачата ти е доста сложна. Защо не избрахте хотел без басейн, или пък  няма да ходите въобще в частта с басейните. Няма смисъл да се дразни детето. Весела ваканция ви желая.

Последна редакция: чт, 17 май 2012, 15:06 от marychery

# 95
  • Мнения: 4 460
marychery,страхотни новини!браво!бързо възстановявани ви желая! Hug Peace
Olive,прекрасна ваканция на вас и без никакви проблеми! Hug
danaeka,това на фона на фуралин ли е?

# 96
  • София
  • Мнения: 7 970
marychery, щото съм глупава. Embarassed Няма как да избегна басейните, огромен комплекс в Турция, пълен с басейни, трябва да й слагам препаска на очите, за да не ги види. Laughing
Всъщност исках по това време да е топло морето, затова се отказах от Гърция в полза на Турция, ще се надявам да седим само на плажа, отсега я подготвям, че не може в басейните.
Благодаря за пожеланията и желая на всички безпроблемно лято!!! Hug

# 97
  • Мнения: 5 607
Олив, няма да е лесно, но ще я убедиш че така е по добре за нея самата. И вие с нея, няма да ходите до басейните - на плаж, разходки и това е. Важното е да е здравичка.. Весело лято.
sun sea благодаря, той е добре, игрив е, показва си лепенката на корема, имаше болки само в деня на операцията и на следващият. Сега сме се отдали на гушкане.

# 98
  • shumen
  • Мнения: 22 190
Sun sea на фона на фуролин е.Нямат изчистване и това си е.Пих и Цистостоп Хроно и пак ги има.В понеделник се прибирам на Търново,че сега съм в Шумен  при нашите за няколко дни и тръгвам пак по лекари.Вуйна ми е била акушер и с нея доста говорихме днеска и каза,че най-добре в болница или на инжекции.Иначе са много упорити Е.Коли.А и ще ме следят там лекарите.
Меричери браво на Миши.Да е жив и здрав и да се оправя скоро след операцията.
Олив,трудна мисия да удържиш дете да не влиза в басейни.И на мен ме е страх и не ходя.

# 99
  • Мнения: 2 891
Здравейте, девойки. Не пиша, защото при нас всичко е спокойно. Чак забравям, че сме имали перипетии. Сещам се само като отварям шкафа с изследванията. Чак не мога да повярвам колко добре се чувства детето. Чух се с една от майките, с които лежахме в болницата. Тях са ги викнали в Пирогов за контролна урография. Аз не съм ходила на преглед там откак са ни изписали. Предпочитам при Русинов в "Детско здраве". Всеки път го питам дали се налагат подобни изследвания и той (за мое най-голямо щастие) казва, че са абсолютно ненужни. Та така с нас.

# 100
  • Мнения: 5 607
Здравейте, девойки. Не пиша, защото при нас всичко е спокойно. Чак забравям, че сме имали перипетии. Сещам се само като отварям шкафа с изследванията. Чак не мога да повярвам колко добре се чувства детето. Чух се с една от майките, с които лежахме в болницата. Тях са ги викнали в Пирогов за контролна урография. Аз не съм ходила на преглед там откак са ни изписали. Предпочитам при Русинов в "Детско здраве". Всеки път го питам дали се налагат подобни изследвания и той (за мое най-голямо щастие) казва, че са абсолютно ненужни. Та така с нас.
чуседно е това което пишеш. Отваряйки темата и четейки какво си написала ми стана много хубаво - дано повече майки се похвалят с вашият успех.  Hug

# 101
  • Варна
  • Мнения: 200
Здравейте, девойки. Не пиша, защото при нас всичко е спокойно. Чак забравям, че сме имали перипетии. Сещам се само като отварям шкафа с изследванията. Чак не мога да повярвам колко добре се чувства детето. Чух се с една от майките, с които лежахме в болницата. Тях са ги викнали в Пирогов за контролна урография. Аз не съм ходила на преглед там откак са ни изписали. Предпочитам при Русинов в "Детско здраве". Всеки път го питам дали се налагат подобни изследвания и той (за мое най-голямо щастие) казва, че са абсолютно ненужни. Та така с нас.
чуседно е това което пишеш. Отваряйки темата и четейки какво си написала ми стана много хубаво - дано повече майки се похвалят с вашият успех.  Hug
даааа, беше ми много приятно като "замре" темата и такива свежи включвания са много полезни за всички нас! Simple Smile)))

# 102
  • София
  • Мнения: 7 970
Браво, jj okocha! Дано повече майки наистина се включват с такива хубави новини! Simple Smile

# 103
  • Мнения: 4 460
danaeka,привикнали сме към фуралина и са станали резистентни.и аз го пия доста време и се получи същото.
jj okocha,страхотни новини!  bouquet

# 104
  • Мнения: 4 202
Момичета, някой има ли опит с издаването на ЛКК на дете с бъбречни и урологични проблеми?

Личната може ли да сформира комисията или кой трябва да го направи?


А дали може да кандидатстваме за ТЕЛК? Диагнозата е двустранна хидронефроза, мегауретер, постоянни инфекции до 6 м. и на профилактика с антибиотици от раждането  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт