Балеаж ?

  • 56 904
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Gety, аз също се нареждам на опашката с хвалебствията.   Flutter
Наистина чуден резултат!      bouquet

# 16
  • Мнения: X
Гети, резултатът ти е чудесен...за разлика от моя...Моля те да споделиш къде си ги прави?
Аз ползвах ваучер и отидох в салон в Студ. град, но изобщо не съм доволна, така че...правете го при доверен фризьор!

# 17
  • Мнения: 6
Здравейте момичета   bouquet
Благодаря Ви за милите думи  Heart Eyes
Писах ви на ЛС за фризьорския салон в който бях.
Цъфс, при теб как се е получило, защо не ти харесва. При мен явно не си личи много този балеаж, защото много малко хора намериха разликата. Повечето чак като им кажа реагират. На права коса сякаш по се вижда  Crazy
Тя фризьорката много се чуди колко да ме държи с боята, накрая ме и матира. Само се чудя като падне този мат на какво ще приличам  Embarassed
Май имаше на Престиж някакъв хубав матиращ балсам  newsm78

# 18
  • Мнения: 1 224
Ето ме и мен от днес. / Снимката е ужасяваща /

Скрит текст:

Цветовете не са реални, но пък нали кичурите се виждат  Mr. Green
На снимката изглеждат оранжави, но са тъмно руси със златен оттенък.
Доволна съм много  Crazy

# 19
  • Мнения: X
Много си е хубава снимката даже, страхотни са кичурите.  Mr. Green

# 20
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Мишинаторка, това естествения цвят на косата ти ли е, или първо си боядисана цялата, а после балеажа?
Иначе ти се е получило страхотно Peace

# 21
  • Мнения: 1 224
Първо я боядиса, защото исках да си пускам моя цвят и имах корени на 6 месеца.
Ако не я беше боядисала щеше да има разлика в кичурите, защото там, където е
коренът щеше да хване по-бързо отколкото надолу.
Дано ме разбра  Rolling Eyes

Благодаря!  Hug

# 22
  • Мнения: 434
Миш,много готино ти се е получило. Heart Eyes Честито! Wink

Вече тотално се реших.Ще се правя и аз!!! Mr. Green

# 23
  • Мнения: 17
Момичета,много хубава тема   bouquet ,много ме заинтригувахте.Най-много ми харесва ефектът при Сара Джесика Паркър,но се чудя при мен в какъв нюанс да бъде и това ме притеснява.Косата не си я боядисвам,но цветът и варира спрямо светлината.Поствам снимки при различна светлина и ще съм ви много благодарна,ако ме насочите в коя гама да е.Много се навих да си го направя,въпреки че се притеснявам връхчетата да не се изтощят и да не  започнат да се цепят  newsm78 .Ето и снимките http://imageshack.us/photo/my-images/402/23049520525741951459210.jpg/ и http://imageshack.us/photo/my-images/864/sl745145.jpg/ .Много зависи от светлината,но през при по-нормална ми е като първата снимка.Сори са дългия пост,но много ме заинтригувахте!

# 24
  • Мнения: 6
boginceto Здравей, много хубава коса, поздравления Hug
Аз до колкото разбрах, не можеш да си избереш какъв цвят да ти е балеажа Rolling Eyes Той изсветлява 1-2 тона от основата и в зависимост от времето което стоиш с него. Не знам дали го обясних добре. Би трябвало да се получи цвят който би се получил при естествено изсветляване от слънцето. Мисля че при теб ще е червеникав нюанса който би се получил. Но пък ако се появят някакви неприятни нюанси можеш да матираш. Хич не съм специалистка, поправете ме ако бъркам  Hug
 
Мишинаторка Страхотно се е получило Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 17
Много благодаря  Hug ,а балеажа със специална боя ли се прави? Трябва да питам моята фризьорка дали прави.

# 26
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А балеажът подходящ ли е за прикриване на бели коси newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 7 168
Гети, резултатът ти е чудесен...за разлика от моя...Моля те да споделиш къде си ги прави?
Аз ползвах ваучер и отидох в салон в Студ. град, но изобщо не съм доволна, така че...правете го при доверен фризьор!

Скрит текст:
В Бюти бар ли ходи, виждам че за там има ваучери   Rolling Eyes?  Руси ли ги прави или друг цвят?


Може ли някой да обясни каква е самата технология на балеажа?

# 28
  • Мнения: 372
Някой друг прави ли? Sassie?     Hug

Аз тихичко да споделя, че днес ходих. Получи се доста по-тъмно от на Анистън(така си го представях), но пък ми хареса много.   Heart Eyes
Очите ми са тъмни и така са далеч по-изразителни.
Ще опитам да докарам по-реален цвят и може да пусна снимка. От тези, които правих днес, нито една не показва реалния резултат. Изглежда сиво   Sick  , а не е.    Peace

С някой момичета се знаем, за останалите - изрусявам се от 3 години и нещо, почти през цялото време със суперизсветляващи бои. Целта на балеажа беше потъмняване, за да израстне русият цвят по-незабележимо.    Peace     Hug

# 29
  • Мнения: 434
Feeling,още не съм се правила,но другия месец ще ходя да се подстригвам и ще говоря с моята фризьорка да ме направи.  Simple Smile

Много ми е интересно твоето как се е получило.Ако успееш да направиш снимка,може ли да видя.  Hug
Аз м/у другото си потъмних косата,вече не съм руса,така че ми е интересно на тъмна основа как ще стане. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт