Кантора Митрани

  • 15 624
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 852
Благодаря. Отворих по-горния линк.  chef

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само дочух за сериала... Ще се опитам да изгледам сериите до тук Simple Smile
Щом е български, пък и аЙдукатски, ще се гледа  Grinning

# 47
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Специално проверявам дали има тема във форума, защото сериалът е много качествен- премерен, естетичен, реалистичен, актуален, зареждащ с оптимизъм, че ако има такива хора в правосъдието не всичко е изгубено.
Браво на създателите  bouquet

Само не разбрах дали издателство "Сиела" са спонсори, че непрекъснато ги повтарят по 1-2 пъти минимум на епизод??

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 18:38 от Marsia

# 48
  • Мнения: 3
Да на всяка втора дума споменават Сиела.

А иначе нашите хора, от нашия сериал са застанали зад кампания "Подай ръка", бравос на тях.
Няма по хубави и подобри от нашите хора, най-добрия сериал е нашия.http://tv7.bg/news/9235972.html

# 49
  • Мнения: 534
Да на всяка втора дума споменават Сиела.

Явно това е продуктовото позициониране в сериала  Grinning Иначе не съм мяркала минерални води и т.н. , но и не съм много наблюдателна, ако ми е интересен сюжета, само интериора оглеждам Simple Smile
Много ми харесва кантората, класически стилна (римски бюстове, картини и старинни мебели ... декларира традиция, стабилност, сериозност, отговорност и успех такъв интериор  Wink ).
Не съм влизала в истинска кантора, обаче  Joy, сигурно са различно обзаведени
  newsm78

# 50
  • Мнения: 3
Още от първия епизод подозирах, че ще прехвърчат искри между Милена и Борис, без това аз тази Невена не я одобрявам. То в днешната серия беше на път да стане факт, ама явно сценаристите ще ни държат в напрежение.

# 51
  • Мнения: 534
'TV7 и хитовият сериал "Кантора Митрани", в който действието се върти около преуспяващата практика и изключителните способности на легендарен сляп адвокат, застават зад благотворителната кампания в помощ на незрящите хора в България "Подай ръка".'
Браво  smile3501 newsm10

http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9243052

Засядам над 6 и 7 еп.  Party Страшно удобно ми е, че са на сайта на ТВ7 
Flutter

# 52
  • tardis
  • Мнения: 329
Значи и седми е излязъл там... Продължава да ми харесва.  Peace

Липсва му само главна линия, която да обединява отделните епизоди (освен романтичната)... Или може би ще има?...

# 53
  • Мнения: 3
Добър е филма, различен от другите екшъни с нишка на трилъри, караме да искам да съм по добра и по красива Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 170
Стана ми мъчно, че Зиги вече го няма. Някак той си беше част от главния герой, мислех, че до края на филма все ще е така. Има ли причина "да умре" в сериала или просто е част от сюжета.

# 55
  • tardis
  • Мнения: 329
Стана ми мъчно, че Зиги вече го няма. Някак той си беше част от главния герой, мислех, че до края на филма все ще е така. Има ли причина "да умре" в сериала или просто е част от сюжета.

И аз това се чудех... Част от чара на този сериал се дължеше на Зиги.
А и сега Берто остава да живее съвсем сам.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 305
Ех, много хубав сериал, радвам му се от сърце  Heart Eyes
Страхотни характери, а и визията като цяло му е много красива на сериала.
И аз се чудя на нишката със Зиги и защо така се случи.

# 57
  • Мнения: 1 253
Наистина се е получил. Аз също много му се радвам; още повече част от създателите са ми близки и им стисках палци. За съжаление, обаче, доколкото разбрах, рейтингите не са особено добри, което е много жалко. Интелигентен сериал е, но по същото време има турски сериал... Дано накрая да не се поръчват и правят само бози, защото привличат масата...

# 58
  • София
  • Мнения: 17 305
Сигурно не са добри рейтингите, ама това е, тв-зрителят си е овца в общия случай  Confused
Дано не се откажат, дано не са им много скъпи сериите и да удържат още положението, стори ми се, че имаха реклами, малко, ама все пак имаше някакви, а и Сиела явно дават някакви пари.
Абе, дано полека започнат да се гледат и по-смислени неща. А дано, ама надали.

# 59
  • Мнения: 170
Oх, и аз се надявам още време да се наслаждаваме на сериала, много ми допада, жалко, че рейтингите не са добри. При положение, че в ефира върви хубав, приятен, спокоен и лежерен български сериал, какво кара зрителя да гледа натрапчиви и до болка изтъркани бози, не знам...Един час пред телевизора с приятно и неангажиращо българско филмче си е удоволствие откъдето и да го погледнеш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт