Кантора Митрани

  • 15 345
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 253
Започва нов сериал довечера по Тв7.

http://www.youtube.com/watch?v=iQPZFJxNHEw&feature=related
http://tv7.bg/news/8452742.html
http://tv7.bg/news/8336102.html


"Първият български адвокатски сериал "Кантора "Митрани" започва  на 25 април в ефира на ТВ7. Сюжетът  е взаимстван от българската действителност. Сериалът разказва за реални съдебни казуси, в които можем да открием самите себе си или историята на наши съседи и приятели. В актьорския състав  има  доказани имена, както и тепърва изгряващи таланти.
 
Всеки епизод от поредицата разглежда актуални юридически казуси, вдъхновени от действителни съдебни случаи. Основната сюжетна линия проследява съдбите и личната борба на трима адвокати от "Кантора Митрани", които често работят заедно по различни, заплетени дела. Главният герой е адвокат Берто Митрани, ролята е майсторски изиграна от  Любомир Младенов.
 
Двамата верни помощници на Берто са амбициозният и напорист адвокат Борис Видолов и младата стажантка Милена Хаджийска.
 
Моят герой се опитва по наистина всякакъв начин да докаже правотата на своите клиенти, обяснява Атанас Михайлов за ролята си в сериала. Млад и амбициозен, импулсивен, в никакъв случай не се колебае, но пък от време на време се замисля за нещата от живота,  тъй като е мъж на моята възраст 30-35 години, ориентиран е, знае точно какво иска. В същото време обаче е като едно дете, което се лута, което нон-стоп търси одобрението на своя идол шефа на кантората "Митрани", но и много самостоятелен – обича да взима нещата в свои ръце, обича да импровизира и е готов на всичко да се докаже пред своя гуру.
 
В сериала участва и  победителката от първото актьорско риалити в българския ефир – Star Machine, Светла Георгиева, която играе Леа-дъщерята на Берто Митрани. Във вярната секретарка на адвокат Митрани – г-жа Табакова се превъплъщава Меглена Караламбова."

# 1
  • София
  • Мнения: 11 568
Звучи интересно. Ще го видя днес епизодът и ако ми хареса, ще продължа с гледането.

# 2
  • Мнения: 534
Аз ще го потърся в тубата  Peace Режисьорът на 'Под прикритие' бил снимал 1-вите 2 епизода  Party
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2012-04-21&article=407461

# 3
  • Мнения: 1 253
Сериалчето започна. Само аз ли го гледам?

# 4
  • Мнения: 0
Щом има български сериал - аз съм тук!

Сериалчето, поне в този първи епизод е много слабо!

Адвокатски сериал предполага сложен случай, който главният герой да разплете хитро и оригинално.

Като за първи епизод трябваше да представят нещо много по-сериозно като казус, нещо супер заплетено...

Не видях никъде "заплетен случай" за разплитане! Скучно и еднообразно беше. Някаква баба, някакви клеми, някакъв зет и някакъв баща. Прекалено битово. Не усетих тръпка изобщо. Опитаха се да налеят изкуствен драматизъм и да го направят да изглежда модерно с тези ала американски SCI FI филм вмъквания на "схемите" и припомняния.

Много ми хареса как изглежда, като картинка. Главният актьор не дразни и като цяло останалите не дразнят. Нищо друго позитивно не мога да кажа.

И между другото, най-вероятно ще има мнение от типа на "Дай му шанс"! Ами не съм съгласна да давам шанс на всяка глупост по българската телевизия, само защото е българска. Това означава да си пропилея живота в даване на шанс на другите...

Дадох шанс на Столичаните, Стъклен Дом и Под прикритие, зщото бяха първите. След Седем часа  ... нататък не смятам да давам повече шанс. И самите сериали нямат право на грешка!

# 5
  • Мнения: 5
Определено ме заинтригува. Хареса ми! Великолепна игра на Любомир Младенов!   bouquet

# 6
  • Балчик
  • Мнения: 740
един положителен глас и от мен  Peace

# 7
  • Мнения: 794
Хареса ми! Беше ми приятно да го гледам, най-вече защото много харесвам Любомир Малденов, има много от излъчването на Ал Пачино в "Усещане за жена", а гласът му е прекрасен! Много добър подбор на актьори!

# 8
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
На мен ми хареса!  Peace

# 9
  • Мнения: 534
И на мен ми допадна сериалчето  Peace
Случаите са малко обикновени, но затова пък истински (понататък може да има и по-сложни  newsm78 ) ... готиното е, че има загадка и самият случай се разплита в процеса на делото (в хода на епизода) и по класически завършва с ''кой е убиеца' Grinning


 Любомир Младенов, има много от излъчването на Ал Пачино в "Усещане за жена", а гласът му е прекрасен!
Вярно  Grinning  Flutter Не помня Пачино имаше ли такова разкошно куче  Heart Eyes newsm78  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 11 568
Изгледах го първи епизод и аз вече, много добра игра, хареса ми. Случаят беше малко обикновен наистина, но и то нямаше време за по-сложен тъй като трябваше в началото да ни въведат в героите. Дано втори епизод е по-интересен!

# 11
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Кои дни дават този сериал?

# 12
  • Мнения: 1 253
В сряда и петък. Довечера е втори епизод.

И на мен ми хареса, въпреки че случаят беше малко битов. От друга страна, омръзнаха ми разни мафиоти и престъпници; не е чак толкова лоша идея да е различен. Иначе като визия и актьорска игра се е получило. Освен Любомир Младенов, на мен ми хареса и асистентката, Милена. Много е красива и има хубаво излъчване.

# 13
  • Мнения: 125
      Много ми хареса сериала.Любимите ми филми са на адвокатска тематика.Ще го следя с интерес,сериала е базиран на истински случаи,така че не очаквам много "заплетени"истории.
      Приятно гледане на всички довечера!

# 14
  • Мнения: 18
И на мен много ми хареса. Ще го следя и много ме радва, че всеки епизод е сам за себе си, защото с тези деца не е лесно да гледаш нещо. Браво на телевизията и на екипа  Hug

# 15
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Не е никак лош сериалът.  Peace Хубавото е, че главните герои играят добре и така дори другите да са слаби не е фатално. Мисля да му хвърлям по едно око.
А забелязахте ли, че прокурорката /с червената коса с бретон/ се играеше от екс- говорителката Инна Симеонова?  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 534
Епизодите се качват на сайта на ТВ7 - супер, няма смисъл да се търси в тубата или другаде Party
http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=8538512

Аз снощния случай още не съм го гледала ... как беше
  Flutter

# 17
  • Мнения: 3
Много хубав сериал, чудесна актьорска игра, ще го следя внимателно

# 18
  • Мнения: 0
 Mr. Green  Heart Eyes Предоволна! Откога мечтая за сериал с Любко Младенов в главната роля. Не са ми притрябвали сложни и заплетени случаи, защото няма да изглежда реален. А и се казва, че е базиран на истински случаи, които са се случили в България. Не в главата на Дейвид Шор, например  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 534
O, Слаш, дека се губиш  Grinning

И 2-ри еп. ми хареса  Peace, напомни ми за онзи случай - някаква полякиня с дипломатически статут дърпаше едни деца от баща им под безпомощните погледи на социални и полиция - децата врящят, таткото буйства - невероятна Сигания беше
  Tired

Страшен чешит е тоя Митрани - кефи ме ... и кучето му също  Heart Eyes Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 11 568
Обаче кучето хич не слуша, може би вината е в Митрани, че не казва с правилната интонация, ама колкото пъти му каза седни, толкова пъти не седна.  Laughing

# 21
  • Мнения: 534
Ми значи кучето и то чешит   hahaha Joy

Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Породата е голдън ритривър, нали newsm78

# 22
  • Мнения: 3
Познахте ли в първата серия Стойко Пеев ?

# 23
  • Мнения: 170
Сега доглеждам втори епизод и ме е яд, че няма още. Супер си е сериалчето, поне засега ми прави приятно впечатление, допада ми, интересно ми е, актьорската игра е някак естествена, ненатрапчива, спокойна...С една дума  - пишете ме ФЕН Peace!!!

Поздравления към създателите на сериала и към актьорите!

ПП Само не мога да разбера по коя законодателна и правосъдна система се водят случаите в съда, защото определено не е по нашата. Счу ми се за Комисар Някой си, ама от Народната Милиция, а Комисари мисля имат в Италия и нещо е примесено с тяхната правосъдна система, а пък цитират нашия Наказателен кодекс и наказанията предвидени в него. Това ми е малко объркващо, но като се дистанцирам от това, всичко останало ми харесва. Разбира се, не може без художествена измислица...просто отбелязвам, че нашата съдебна система е доста по различна от това, което показват, затова съдейки по името на сериала и главния герой и по някои други неща, мисля, че основно е застъпена италианската съдебна система с елементи и препратки към нашата относно случаи и наказания...

Последна редакция: нд, 29 апр 2012, 20:46 от Tumba_lumba

# 24
  • София
  • Мнения: 16 025
Днес изгледах 2 те серии - хареса ми филма.
Другия сериал "Сутрешен блок" също бива - развлекателен и отморяващ.
Ще се гледат в сайта на ТВ.

# 25
  • Мнения: 170
...Другия сериал "Сутрешен блок" също бива - развлекателен и отморяващ.
Ще се гледат в сайта на ТВ.
Peace
Да, след Митрани си пуснах и "Сутрешен блок", много свежо сериалче Peace. А, дали има тема в подфорума и за него. Thinking

# 26
  • Мнения: 0
Познахте ли в първата серия Стойко Пеев ?
Мчи как, то ще е позор да не го позная. Познах й зет му, един от сценаристите на Столичани в повече, и пропадналото ченге в Забранена любов Емил Марков Wink

Перегрин, тук съм, ами нещо позагубих вдъхновение да пиша из форума, а и нали списвам страници във фейсбук, та сили не ми остават Wink Сега съм започнала нова, ето я: http://www.facebook.com/pages/%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%BE%D0%BC%D0% … 2/223500174424992  Heart Eyes Mr. Green
Още няма нищо в нея, но събирам феновете вече.

Любо Младенов си го обичкам, откакто знам що е това дублаж  Mr. Green

# 27
  • tardis
  • Мнения: 329
Запис и от мен.
Актьорите са добре подбрани и не звучат фалшиво. Красиво направени серии. Интелигентно поднесено.
Дано сериалът запази и защо не - надхвърли това ниво.
 Peace

# 28
  • Мнения: 3
Запис и от мен.
Актьорите са добре подбрани и не звучат фалшиво. Красиво направени серии. Интелигентно поднесено.
Дано сериалът запази и защо не - надхвърли това ниво.
 Peace
Точно това щях да споделя и аз единствения интелигентен сериал в момента на небосклона. Много красиво направен и като визия и като послание.

# 29
  • Мнения: 1 252
И аз го гледам с интерес. В началото си мислех , че ще ме облъчат с правни казуси , но се оказа много приятен и интелигентен сериал.

# 30
  • Мнения: 170
Изгледах и трети епизод и чакам следващия...Определено ми хвана вниманието...Спокоен филм, няма особено напрежение и това ми харесва - разтоварва ме, всичко се случва на момента...добра актьорска игра...някак много естествено се случват нещата... Peace

# 31
  • Мнения: 0
Счу ми се за Комисар Някой си, ама от Народната Милиция, а Комисари мисля имат в Италия
Комисари имаме, мисля откакто девоенизираха - чл. 170 ЗМВР. А "Народната милиция" мисля, че беше майтап с възрастта на жената.
За останалото съм съгласен.

# 32
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Счу ми се за Комисар Някой си, ама от Народната Милиция, а Комисари мисля имат в Италия
Комисари имаме, мисля откакто девоенизираха - чл. 170 ЗМВР. А "Народната милиция" мисля, че беше майтап с възрастта на жената.
За останалото съм съгласен.

 Peace Ето тук се говори за комисар:

http://www.focus-news.net/?id=n1649084

# 33
  • Мнения: 170
Оф, с тия промени, вече се обърках, какво имаме, какво нямаме...Благодаря Ви за разясненията Hug Peace. Може би се обърках и от това с "НАРОДНАТА МИЛИЦИЯ", НО КАКТО ПИШЕ phips, вероятно това е било някаква заигравка с думите.

# 34
  • Мнения: 3
Тази вечер ще гледам поредния епизод, много ми харесва сериала ама нещо правните им случаи не са много интересни.

# 35
  • Мнения: 534
Наваксах с епизодите, приятни бяха  Flutter - мернах познато лице от 'Забранена любов'; Коко Тайсъна; Миа Сантова и ако не бъркам   newsm78 и самият сценарист Симон Еди Шварц в ролята на равина от синагогата (дето разказа вица за шивача и офицера  Laughing ).


Интересно интервю с Любомир Младенов  Peace
http://www.monitor.bg/article?id=336827


# 36
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Младенов изобщо не изглежда 66- годишен.  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 534
Така е  Peace Страшно младее, затова много естествена изглеждаше свалката в сериала (нощта с ученическата му любов) ...  А какъв глас има само (харесвал ми е без да знам на кого принадлежи от различните дублажи)  smile3544 smile3544 smile3544

# 38
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Даааааа, той е институция в дублажа.  Grinning

# 39
  • Мнения: 3
Днес няма да дават поредната серия, язък, аз го следя редовно. Чудесна актьорска игра, на всички пиша 6, обаче сценаристите малко да се коригират, нещо много лежерно го дават.
Браво на Любомир Младенов винаги е бил добър, просто нямаше шанс да го покаже.

# 40
  • София
  • Мнения: 11 568
Eй, добре, че отворих темата, а вече си се ядосвах защо не са качили епизод на сайта. Защо няма да има, така ми се искаше да изгледам по-късно епизода за приспиване. Много им харесва.

# 41
  • Мнения: 22
Преди няколко дни открих сериала, мисля че беше 5или 6 епизод, , хареса ми. Приятен, без особено да те атгажира. Хареса ми актьорската игра.

# 42
  • Мнения: 3
Заради мача не даваха сериала.

# 43
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Здравейте. Радвам се, че намерих темата. Търсих епизодите в Замунда, а изобщо не се сетих за сайта на телевизията. Ще го погледна.

# 44
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Здравейте. Радвам се, че намерих темата. Търсих епизодите в Замунда, а изобщо не се сетих за сайта на телевизията. Ще го погледна.

Можеш да ги гледаш и тук:

http://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D … ..0.0.UUE97JzRic8

# 45
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Благодаря. Отворих по-горния линк.  chef

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само дочух за сериала... Ще се опитам да изгледам сериите до тук Simple Smile
Щом е български, пък и аЙдукатски, ще се гледа  Grinning

# 47
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Специално проверявам дали има тема във форума, защото сериалът е много качествен- премерен, естетичен, реалистичен, актуален, зареждащ с оптимизъм, че ако има такива хора в правосъдието не всичко е изгубено.
Браво на създателите  bouquet

Само не разбрах дали издателство "Сиела" са спонсори, че непрекъснато ги повтарят по 1-2 пъти минимум на епизод??

Последна редакция: ср, 16 май 2012, 18:38 от Marsia

# 48
  • Мнения: 3
Да на всяка втора дума споменават Сиела.

А иначе нашите хора, от нашия сериал са застанали зад кампания "Подай ръка", бравос на тях.
Няма по хубави и подобри от нашите хора, най-добрия сериал е нашия.http://tv7.bg/news/9235972.html

# 49
  • Мнения: 534
Да на всяка втора дума споменават Сиела.

Явно това е продуктовото позициониране в сериала  Grinning Иначе не съм мяркала минерални води и т.н. , но и не съм много наблюдателна, ако ми е интересен сюжета, само интериора оглеждам Simple Smile
Много ми харесва кантората, класически стилна (римски бюстове, картини и старинни мебели ... декларира традиция, стабилност, сериозност, отговорност и успех такъв интериор  Wink ).
Не съм влизала в истинска кантора, обаче  Joy, сигурно са различно обзаведени
  newsm78

# 50
  • Мнения: 3
Още от първия епизод подозирах, че ще прехвърчат искри между Милена и Борис, без това аз тази Невена не я одобрявам. То в днешната серия беше на път да стане факт, ама явно сценаристите ще ни държат в напрежение.

# 51
  • Мнения: 534
'TV7 и хитовият сериал "Кантора Митрани", в който действието се върти около преуспяващата практика и изключителните способности на легендарен сляп адвокат, застават зад благотворителната кампания в помощ на незрящите хора в България "Подай ръка".'
Браво  smile3501 newsm10

http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9243052

Засядам над 6 и 7 еп.  Party Страшно удобно ми е, че са на сайта на ТВ7 
Flutter

# 52
  • tardis
  • Мнения: 329
Значи и седми е излязъл там... Продължава да ми харесва.  Peace

Липсва му само главна линия, която да обединява отделните епизоди (освен романтичната)... Или може би ще има?...

# 53
  • Мнения: 3
Добър е филма, различен от другите екшъни с нишка на трилъри, караме да искам да съм по добра и по красива Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 170
Стана ми мъчно, че Зиги вече го няма. Някак той си беше част от главния герой, мислех, че до края на филма все ще е така. Има ли причина "да умре" в сериала или просто е част от сюжета.

# 55
  • tardis
  • Мнения: 329
Стана ми мъчно, че Зиги вече го няма. Някак той си беше част от главния герой, мислех, че до края на филма все ще е така. Има ли причина "да умре" в сериала или просто е част от сюжета.

И аз това се чудех... Част от чара на този сериал се дължеше на Зиги.
А и сега Берто остава да живее съвсем сам.

# 56
  • София
  • Мнения: 17 282
Ех, много хубав сериал, радвам му се от сърце  Heart Eyes
Страхотни характери, а и визията като цяло му е много красива на сериала.
И аз се чудя на нишката със Зиги и защо така се случи.

# 57
  • Мнения: 1 253
Наистина се е получил. Аз също много му се радвам; още повече част от създателите са ми близки и им стисках палци. За съжаление, обаче, доколкото разбрах, рейтингите не са особено добри, което е много жалко. Интелигентен сериал е, но по същото време има турски сериал... Дано накрая да не се поръчват и правят само бози, защото привличат масата...

# 58
  • София
  • Мнения: 17 282
Сигурно не са добри рейтингите, ама това е, тв-зрителят си е овца в общия случай  Confused
Дано не се откажат, дано не са им много скъпи сериите и да удържат още положението, стори ми се, че имаха реклами, малко, ама все пак имаше някакви, а и Сиела явно дават някакви пари.
Абе, дано полека започнат да се гледат и по-смислени неща. А дано, ама надали.

# 59
  • Мнения: 170
Oх, и аз се надявам още време да се наслаждаваме на сериала, много ми допада, жалко, че рейтингите не са добри. При положение, че в ефира върви хубав, приятен, спокоен и лежерен български сериал, какво кара зрителя да гледа натрапчиви и до болка изтъркани бози, не знам...Един час пред телевизора с приятно и неангажиращо българско филмче си е удоволствие откъдето и да го погледнеш. Peace

# 60
  • Мнения: 3
Oх, и аз се надявам още време да се наслаждаваме на сериала, много ми допада, жалко, че рейтингите не са добри. При положение, че в ефира върви хубав, приятен, спокоен и лежерен български сериал, какво кара зрителя да гледа натрапчиви и до болка изтъркани бози, не знам...Един час пред телевизора с приятно и неангажиращо българско филмче си е удоволствие откъдето и да го погледнеш. Peace
Сигурна съм, че този сериал няма почва у нас, защото масовия бг зрител си иска екшън с елементи на чалга, а тук нивото е аристократично, няма как да се хареса на масовата селендурщина. Ей напуснахме селото, ама то нас не.
 И все пак се радвам, че има хора като мен които харесват филма, това е единствения сериал който не прави реверанс на простотията, браво на създателите, аз лично ще агитирам повече хора да го гледат.

# 61
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Липсва агресивната реклама на другите сериали. Сигурна съм, че много хора дори не знаят за сериала. За съжаление, докато научат, той ще свърши. 

# 62
  • Мнения: 113
Днес изгледах 3 епизода и скоро ще наваксам с останалите. Наистина ми хареса. Много жалко, че рейтингите са ниски, надявам се да не го спрат.
Колкото до рекламите, на няколко спирки съм виждала, но определено не е на нивото на това, което правят бтв и нова.

# 63
  • Мнения: 534
Толкоз голям проблем ли е ниският рейтинг newsm78 Повечето сериали с амбиции и претенции (финансови  Mr. Green), които следя, вече приключиха или са на път да приключат сезона. Нашето сериалче започна май по никое време на сезона (повечето бели хора са навън в топлото време вече), така че вместо екипът да кърши лява китка, да избутат някакси тоз сезон, дали изгодно или не, да не се отказват, а да направят по-добър разчет за следващия- да го пуснат есента (окт, ноември- хората са си по къщята вечер), по стабилно продуктово позициониране (само със Сиела не става; показаха Митрани да дави мъката по Зиги с уиски и цигари, амчи покажете и бутилката де, шА ви разберЕм  Laughing, а и марката цигари можеше да покажат); за рекламните фанфари сте споменали  Peace

Затварят училището за обучение на кучета водачи (поради липса на финанси, дано е временно) и явно това е и причината Зиги да се спомине - нека хората да преценят какво означава за един сляп човек неговото куче водач (по-точно липсата му  Sad), страхотна сценаристка хрумка  Heart Eyes, изразяваща подкрепа за кампанията в помощ на слепите хора Wink и много навременна предвид случващото се с училището за кучета  Rolling Eyes

Дано да има 2-ри сезон и друго куче, имам чувството, че главен герой (образ) е премахнат и е някак пусто
Rolling Eyes

# 64
  • София
  • Мнения: 17 282
Довечера щяло да има мач по ТВ7  Tired Много ме е яд!

# 65
  • tardis
  • Мнения: 329


Затварят училището за обучение на кучета водачи (поради липса на финанси, дано е временно) и явно това е и причината Зиги да се спомине - нека хората да преценят какво означава за един сляп човек неговото куче водач (по-точно липсата му  Sad), страхотна сценаристка хрумка  Heart Eyes, изразяваща подкрепа за кампанията в помощ на слепите хора Wink и много навременна предвид случващото се с училището за кучета  Rolling Eyes

Дано да има 2-ри сезон и друго куче, имам чувството, че главен герой (образ) е премахнат и е някак пусто
Rolling Eyes

Благодаря за разяснението. Това с училището за кучета съм го пропуснала. Много тъжно...

# 66
  • Мнения: 3
И аз бях много разочарована кат не си видях любимия сериал, сега трябва да чакам петък. Любомир Младенов е много готин, въобще не съм го хванала да преиграва пък и явно работата в дублажа му се е отразила много добре (имам предвид че не чупи стойки и фасони за разлика от много други дето се вживяват на големи звезди).

А колкото до кучето, четох че те са две братчета зиг-заг и другото не помня как се казваше, обаче зиг-заг бил по за пред хора щото бил много дисциплиниран Grinning

# 67
  • Мнения: 0
На мен ми е малко рано 20 ч. и го гледам изключително в интернет.

Хубаво е сериалчето: хем не е чак толкова завързан сюжетът, хем те държи интересът до края на епизода, странна работа. Е, Берто се изявява малко повече като Шерлок Холмс и в последните епизоди като "прееби-клиентче". Макар че е поддържаща, Невена (гаджето) е доста качествен персонаж - явно си падам по злите. baby_neutral
Все пак има и други свързващи линии освен триъгълната - интересно какво ще се случи с черката.

# 68
  • Мнения: 1 253

А колкото до кучето, четох че те са две братчета зиг-заг и другото не помня как се казваше, обаче зиг-заг бил по за пред хора щото бил много дисциплиниран Grinning

Мисля, че едното братче е Зиг, а другото Заг  Grinning

Хубаво е сериалчето: хем не е чак толкова завързан сюжетът, хем те държи интересът до края на епизода, странна работа. Е, Берто се изявява малко повече като Шерлок Холмс и в последните епизоди като "прееби-клиентче". Макар че е поддържаща, Невена (гаджето) е доста качествен персонаж - явно си падам по злите. baby_neutral
Все пак има и други свързващи линии освен триъгълната - интересно какво ще се случи с черката.

Визията е много хубава; София изглежда красива. Винаги съм се ядосвала на БГ филмите за тяхната "натуралност" и гледни точки, така че накрая всичко изглежда едно гадно и ти става гадно, че живееш тук. В повечето Щатски филми и най-тъпото обикновено село с олющена табела, изглежда добре заради гледните точки и филтъра. И после защо хора, които живеят в постоянен стрес и зле били патриоти.

На мен също Невена и, особено родителите на Невена, са ми особено забавни. Диалозите са хубави, не са някакви изкуствени и истерични.

Режисьорът ме впечатли много във 2-та серия - там имаше 2 деца и куче! и изобщо не се усети, беше много естествено. Повечето режисьори избягват да снимат деца или животни, защото е много трудно. Изобщо, цялостното изпълнение е качествено, което е много приятна разлика от повечето съвременни продукти. Мисля, че на мен за това ми е приятно да го гледам.

# 69
  • Мнения: 6 993
Аз сега го почнах от сайта им, много ми харесва Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 11 568
9-ти епизод беше страхотен, много ми хареса Берто как имитираше врачките.

# 71
  • Мнения: 3
Ей красавици видяхте ли какво стана снощи, стигна се вече до консумация между Борис и Милена, ама той защо се прибра пак при Невена, не можах да разбера заради дадената дума ли ? Много красива беше сцената на консумацията, а сега какво ще стане, надявам се да не беше първата и последна любовна сцена между двамата.

Любомир Младенов велик маг, той може в другите серии и да отвори и дюкян за гледане Joy

# 72
  • София
  • Мнения: 17 282
Мен много ме издразни, че се изконсумираха, честно казано. Хубавото на техните отношения беше, че са на ръба на флирта, на ръба на сериозното, там беше тръпката.
Сега ....
А и Невена, много дразнещо постъпи, макар и като хиляди други жени де - искам си сватба, друго не ме интересува.

Абе, добре, че беше сцената на Берто в съда  Laughing

# 73
  • Мнения: 3
Мен много ме издразни, че се изконсумираха, честно казано. Хубавото на техните отношения беше, че са на ръба на флирта, на ръба на сериозното, там беше тръпката.
Сега ....
А и Невена, много дразнещо постъпи, макар и като хиляди други жени де - искам си сватба, друго не ме интересува.

Абе, добре, че беше сцената на Берто в съда  Laughing

Ииии Бърди, защо така говориш виж каква красива сцена стана, много ми харесват и двамата, те са един за друг, много жалко ще е ако сценаристите решат да ги разделят.

А Берто беше велик в ролята на маг Берто  Joy

# 74
  • Мнения: 6 993
A, нямах търпение да се изконсумират  Mr. Green Ще го гледам тия дни.

# 75
  • Мнения: 534
О, пикантерийки ли има  smile3508
A, нямах търпение да се изконсумират  Mr. Green Ще го гледам тия дни.
И аз  smile3521
Последните 2 еп и аз ще ги гледам на сайта
Simple Smile

Тумбе, котето ти е голЕм сладкиш  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 170
Тумбе, котето ти е голЕм сладкиш  Heart Eyes
Mерсиии!!! Hug

ПП Още не съм гледала епизода с "консумацията" Wink, смятам тази вечер да му се насладя, сега като прочетох за това и още повече нямам търпение да видя как и какво. Много хубав сериал, много ми е приятен.

# 77
  • Мнения: 6 993
Одеве не беше качен още, те кога ги качват? Аз на един ден изгледах всичко и не знам кога са ги качвали преди да ги заваря аз. Нямам тв, за това не го гледам навреме  Embarassed

# 78
  • София
  • Мнения: 11 568
Качен е, аз го гледах още снощи - 9-ти епизод е това.

# 79
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Къде е качен newsm78 Във всеки случай не е на сайта на тв7. Оттам "идвам" Laughing

Упс, намерих го

# 80
  • Мнения: 170
Момичета, къде по точно го намерихте новия 9ти епизод, защото влизам в сайта на тв7, отивам на сериали, намирам "Кантора Митрани", чуквам на епизоди, но ми дава, че са качени до 8ми епизод включително, а 9ти епизод, колкото и да се взирам, не намирам newsm78...пък уж, тази вечер си бях планувала да го гледам... Sad

# 81
  • София
  • Мнения: 11 568
Мен линк ми бяха дали, иначе сега пробвах и аз не го намерих. Странно.
Ето директен линк:
http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9323192

# 82
  • Мнения: 170
Niya88, благодаря! Досега рових, търсих и не го намерих, а сега от линка, който постна, си е там епизода, много странно наистина! Благодаря още веднъж!

# 83
  • Мнения: 534
Мен линк ми бяха дали, иначе сега пробвах и аз не го намерих. Странно.
Ето директен линк:
http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9323192
Мерси   bouquet Hug Много странно защо епизодът не излиза явно като кликнеш на  'Епизоди'  Shocked newsm78 (все едно не са го качили).
Кефи ме  Grinning (напомня ми на една любимка - Кати Мелуа)

# 84
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Мен линк ми бяха дали, иначе сега пробвах и аз не го намерих. Странно.
Ето директен линк:
http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9323192

При мен излиза само като надпис, а епизода го няма.  newsm78

# 85
  • Мнения: 170
Странно, но наистина е така, аз преди малко изгледах епизода от дадения по горе линк, интересен беше, особено, когато Митрани се правеше на маг, много ми беше забавно, след като изгледах епизода се поразходих из сайта на тв7, върнах се отново на Митрани-епизоди и новия 9ти епизод го нямаше, а сега като отварям линка, който Niya88 даде, отваря се сайта на епизодите на сериала, вижда се надпис за 9ти епизод, както пише Вселена, но епизод дефакто няма newsm78.

# 86
  • Canada
  • Мнения: 272
Вселена, можеш да го гледаш тук:

http://www.dailymotion.com/SHEMET#video=xr7r4v

# 87
  • Мнения: 6 993
Изгледах го, ама направо не знам. И Невена я разбирам, и Милена, че и Борис, крива работа е тая с изневерите. Laughing А, на Милена тату-то и пиърсингът много ме изкефиха Simple Smile

Последна редакция: пт, 01 юни 2012, 10:23 от Еовин

# 88
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540

  bouquet

# 89
  • Мнения: 3
Моето мнение е, че Борис не обича достатъчно Невена и трябва да я напусне, не е много готино така като имат вече и дата на сватба, но най малкото което трябва да направи е да се разделят временно и после да решат какво да правят. А иначе за протокола да кажа, че аз много повече харесвам Милена, но и тя нещо не го дава много задълбочено. Това явно е политиката на сценаристите, забелязвате ли, че любовните драми са показани някак много повърхностно и интелигентно де, в преден епизод така Берто с каква лекота каза на онази психиатърката, че знае за връзката и с по млад мъж.  newsm78

# 90
  • tardis
  • Мнения: 329
Вече го има и на сайта, би трябвало сега да се зарежда нормално:

http://tv7.bg/kantora-mitrani/VideoDetails&id=9323192

# 91
  • Мнения: 3
Ей красавици, гледахте ли вчера нашия сериал?

Много мили сцени между Берто и дъщеря му, все повече започна да ми харесва и артистката, за първи път я виждам, но много естествено си играе момиченцето.

А за Невена си връщам думите назад, вече започвам да я харесвам и нея, в тази серия ме учуди с доброто си отношение към Милена, особено като каза, че на Милена всичко и отива, което си е истина де. Да видим до къде ще я докарат с тази сватба, че и с тази шаферка, да не заеме тя мястото на булката Wink

# 92
  • Мнения: 170
Оооо, аз още не съм гледала 10ти епизод, дано да е качен Praynig, че много ме заинтригува сега Дора!

ПП Сега проверих, има го, има го, качили са го, днес ще му се насладя... Party Peace

ПП Изгледах епизода, много хубав беше и казуса беше интересен, сериала става все по заинтригуващ, както откъм казуси, така и откъм интрига в личните ваимоотношения.

Последна редакция: сб, 02 юни 2012, 15:16 от Tumba_lumba

# 93
  • Мнения: 534
Хареса ми края на 8 епизод (Обир на колекция) в стил 'номерата на Еркюл Поаро'  Laughing - събира всички, хвърля няколко димки, вади душиците на 1-2-ама и бам, Воала - Убиецът!  Grinning
9 епизод (Врачката менте) също беше много забавен, а и поучителен, сервираха ни и кекс  Whistling
10 еп. ми беше много затрогващ - завръщането на Леа у дома, симпатяга е (пада си по 'Faith no more'  Heart Eyes, шъртката й е с щампа от обложката на албума 'Angel dust'),... а и самият случай ми беше много интересен, артистично-засукан  Grinning

В шапката на сериала придължава да стои Зиги  Heart Eyes, ... а след това го няма  Sad, дано наистина понатам вкарат друго куче (задължително голдън ретривър Naughty  Simple Smile)...

Последна редакция: сб, 02 юни 2012, 18:05 от Peregrin

# 94
  • Мнения: 3
Ей красавици, довечера е нашия сериал.

Интересно какво ще стане със сватбата, според мен няма да се финализира, който е съгласен моля да потвърди, че така и дадем сили на Борис, щото той пича много е объркан.
Пишете моля за и против предстоящата сватба. За позналите ще има морални награди .

# 95
  • Мнения: 170
Аз съм раздовена. От една страна смятам, че е редно да има сватба и ако няма ще е гадничко, от друга страна, ако Борис не обича Невена по начина по който желае Хаджийска, брака им е обречен, оф, не знам, не знам...

# 96
  • Мнения: 3
Ми според мен не обича Невена, само иска да е почтен и да си държи на думата.

# 97
  • София
  • Мнения: 17 282
Ми аз пък не мога да си представя толкова години да живееш с една жена и изведнъж заради една въртиопашка да решиш, че не я обичаш.
Бая тъпо и плоско би било и мен лично би ме разочаровал безмерно сериала, ако изчезне Невена заради мацката.

# 98
  • Мнения: 534
Мисля, че няма да има сватба  Thinking Невена ще страда за кратко, но алтернативата е да страда задълго (с Борис) Rolling Eyes

Познахте я, нали  Grinning

# 99
  • Мнения: 534
Тумбе, ще ни консултираш ли лекинко отностно последния 10 епизод  Blush  bouquet  Hug

2 коментара от сайта - кой е прав
  newsm78

Цитат
1. Международния пакт за граждански и политически права(ратифициран и влязъл в сила в Република България) предвижда, че никой не може да бъде съден или наказван за престъпление, за което вече е бил окончателно осъден или оправдан съгласно закона и наказателната процедура на всяка страна. Тя е израз на общовалидния принцип „non bis in idem” и означава, че никой не може да бъде съден повторно за същото деяние.Така че това с осъждането малко трудно ще стане.

Цитат
2. Първият процес (на който оправдаха художника) не беше ли частно дело - заведено от съпруга, а вторият би трябвало да е дело в резултат на самосизиралата се прокуратура и от името на държавата - "Народът срещу едикой си". Така, че май не би трябвало да е проблем ... да те съдят, след като веднъж си оправдан ...

# 100
  • Мнения: 6 993
Ми аз пък не мога да си представя толкова години да живееш с една жена и изведнъж заради една въртиопашка да решиш, че не я обичаш.
Това на мен ми се случи, така че морално или не, правдоподобно е  Joy
Ми според мен не обича Невена, само иска да е почтен и да си държи на думата.
Иначе това мисля и аз. Не знам дали ще се оженят или не. Thinking

# 101
  • Мнения: 170
Перегрин, довечера ще помисля по въпроса и ще се изкажа Wink, наистина има известна колизия. Първия цитиран коментар от сайта е верен, втория не съвсем, делото не беше частно, а от общ характер.

# 102
  • Мнения: 534
Благодаря  Hug И аз съм го чувала това пусто правило по американските филми  Grinning, хич обаче не се зачудих в епизода  newsm78, може и да са попрекалили сценаристите с  художествената измислица  Crazy, някой беше възнегодувал и защо свидетел стои в съдебната зала (май трябва да стоят навън до повикване, може би да не слушат и да не се влияят от чужди показания и развоя на делото в залата  Thinking, поне по американските филми е така  Laughing).

Прощавам им някоя и друга научна фантастика  Grinning  Wink, сериалът е толкова интелигентен и стилен, но и топъл и човешки
 Heart Eyes

# 103
  • Мнения: 6 993
На мен ми е първият адвокатски сериал, приемам го като чиста монета Joy

# 104
  • Мнения: 534
На мен ми е първият адвокатски сериал, приемам го като чиста монета Joy
Честито  thumbsup Направи сефтето  Joy  Joy Joy

# 105
  • Мнения: 3
Ми аз пък не мога да си представя толкова години да живееш с една жена и изведнъж заради една въртиопашка да решиш, че не я обичаш.
Бая тъпо и плоско би било и мен лично би ме разочаровал безмерно сериала, ако изчезне Невена заради мацката.

Ми според мен образа на Милена го показват не толкова елементарен, самия факт че тя не иска да стои под крилото на баща си означава, че иска сама да си извоюва място в живота, а също и факта че е любимата студентка на Берто, а ние знаем той не греши за хубавите и лошите хора.
Мисля сценаристите ще покажат по задълбочено всеки герой в следващите серии.

# 106
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Ми аз пък не мога да си представя толкова години да живееш с една жена и изведнъж заради една въртиопашка да решиш, че не я обичаш.
Бая тъпо и плоско би било и мен лично би ме разочаровал безмерно сериала, ако изчезне Невена заради мацката.

Ми според мен образа на Милена го показват не толкова елементарен, самия факт че тя не иска да стои под крилото на баща си означава, че иска сама да си извоюва място в живота, а също и факта че е любимата студентка на Берто, а ние знаем той не греши за хубавите и лошите хора.
Мисля сценаристите ще покажат по задълбочено всеки герой в следващите серии.

T.e. във втори сезон.

# 107
  • Мнения: 170
Сега, по казуса с художника ще се опитам най простичко да обясня как стоят нещата от гледна точка на нашата правосъдна система.

Срещу художника първоначално беше заведено производство на осн. чл. 122 НК - убийство по непредпазливост. Убийството по непредпазливост е дело от общ характер, а не е от частен такъв. Производството е образувано след постъпила жалба от съпруга на пострадалата, но в случая жалбата играе роля на сигнал с който да се сезира Прокуратурата и органите на досъдебното производство. Обвинителя в случая е Държавата в лицето на Прокуратурата. След приключване на съдебната фаза на наказателното производство съда постанови присъда - в случая оправдателна. Дотук добре, но възникнаха въпроси след като излязоха нови факти и обстоятелства доказващи вината на художника и умишленото му деяние. Наистина и нашия закон казва, че "Никой не може да бъде съден два пъти за едно и също деяние". Това е вярно, но ... в настоящия казус излязоха наяве нови обстоятелства, които са основание за обжалване и протест на постановената присъда и сочене на тези нови обстоятелства в горната инстанция с искане делото да се върне за ново разглеждане или за доразследване. При така създалата се фактическа обстановка делото всъщност следва да се върне на ниво досъдебна фаза-дознание за доразследване. Излиза се с ново заключително постановление. Прокурора внася нов обвинителен акт с новото обвинение, което вече не е за деяние по непредпазливост - убийство по непредпазливост - чл. 122 НК, а умишлено деяние - умишлено убийство по чл. 115 НК. Т.е. няма еднородност на деянията и няма да се води, че лицето е съдено два пъти за едно и също деяние - едното деяние е убийство по непредпазливост, а другото деяние е умишлено убийство. И съответно извършителя ще бъде съден за извършеното от него деяние. Още повече, че след като делото се върне за ново разглеждане присъдата не може да влезне в сила и съответно се счита, че още няма такава и лицето не е осъдено с краен акт - присъда влязла в законна сила, производството остава висящо, докато не приключи разследването, не се внесе обвинителния акт и съответно не се приключи с присъда, така, че лицето няма да бъде съдено два пъти с две присъди, а само един път с доразследване и съответно с една присъда.
По отношение на свидетелите - да, те влизат в съдебната зала, привикват се един по един, сваля им се самоличността след което биват поканени да напуснат залата и биват викани един по един, след като дадат своите показания могат да останат в залата, но не преди това.
Разликата в случая е, не това, че делата са от общ или частен характер т.к. и двете дела - убийство по непредпазливост и умишлено убийство са от общ характер, а, че закона прави разлика спрямо деянията и според закона двете убийства са две различни деяния. Подсъдимия не е убил жертвата по непредпазливост, но я е  умъртвил умишлено (най простичко казано). Но дори и да се сметнеше, че има едно деяние и за него вече има влязла в сила присъда, то закона позволява делото да бъде възобновено за разглеждане на база новонастъпили(новооткрити) факти и обстоятелства станали известни  в един по късен момент, които са от съществено значение за изхода на делото. Това е в краткост, опитах се максимално разбираемо да обясня, дано е станало ясно. Peace Hug

Последна редакция: ср, 06 юни 2012, 19:36 от Tumba_lumba

# 108
  • Мнения: 534
О, ТумбеFlowers Bouquet lovekiss Мерсаж голям!!!  Hug Просветлих се  Flutter

# 109
  • Мнения: 170
Перегрин Peace Hug!

Ох, мен започна лекинко да ме дразни поведението на Милена, някак едно такова предизвикателно, ама и незаинтересовано, индиферентно. Всякаш това между нея и Борис е нищо, макар да е нещо и всякаш иска да го накара да предпиеме действия, но като и каза, че наистина ще предприеме някак не реагира адекватно, не знам...нещо ме дразни в това момиче...Може би защото не си падам по такъв род "игрички"....

# 110
  • Мнения: 534
Малко тежичък ми беше епизодът с изнасилването, а и гнусничък  Tired (каква емоционална пропаст, дори и омраза трябва да има между майка и дъщеря, тъй щото последната да прелъсти ... който е гледал знае  Simple Smile ).

Сезонът свършва този петък, ще чакаме 2-ри  есента  Praynig

За мен заигравките между Б и М в стил 'една напред, две назад' са ход на сценаристите да разтеглят събитията във времето. Все пак реакцията на Милена не ми се струва чак толкова психологически нелогична и подчинена само на законите на мелодрамата, има хора наистина, които държат да имат отношения (а не просто инцидентен кекс) с някой, едва когато този някой е прекратил настоящата си връзка и тук разбира се на пангара е Борис  Mr. Green - продължава да живее с приятелката си, планира сватба, а се задява с колежката Rolling Eyes

# 111
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Опитвам се да изгледам последните два епизода от страницата на сериала, но непрекъснато ми забива. Някой знае ли къде другаде ги има?

# 112
  • Мнения: 534
10 еп го има в бокса
http://vbox7.com/play:5a31e05b8b

11 го мернах в качен в арената
Peace

# 113
  • Мнения: 534
Изгледах и 12 еп, хареса ми казуса с митниците ... А Миленчето има някакви вътрешни спирачки (скелети в гардероба  Thinking ), инак що се дърпа   33uu - пътят е чист, Борката постъпи като мъж  thumbsup, изкефи ме и поведението на Невена (абе изобщо много по французки го раздават - ларж и класно  Party), може би все пак ще има начин да остане в сериала образът й, доколкото журналистическатата й кариера се засича с правосъдието (а оттам и с кантората)  Thinking
Не знам дали искам Берто да оздрАвя  Thinking На мен си ми харесва сляп и с куче  Naughty, някак насапунено ми идва
Thinking

До наесен с песен  Party Party Party

# 114
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Потвърдено ли е за втория сезон?

# 115
  • Мнения: 534
Не са го и отрекли  Thinking Laughing Значи се водят заподозрени ... до доказване на противното  Joy

# 116
  • Мнения: 3
Не са го и отрекли  Thinking Laughing Значи се водят заподозрени ... до доказване на противното  Joy

Хм, то работата е да го кажа като на село, нито заподозрени със заподозрените, нито невинни с невинните. Аз агитирам навсякъде за нашия сериал, ама никой не споделя моя ентусиазъм. Дано само жив и здрав се върне на есен с нова песен. Аз за създателите на сериала не се притеснявам, те ще направят друг, който да има висок рейтинг, аз се притеснявам за себе си, че отдавна не съм гледала сериал с такъв интерес.

А в преден пост някой беше писал, че създателите го дават много ларж, да и аз мисля така. Този сериал не е за БГ отношенията, той не прилича на турските сапунки, той е красив, изискан и стилен. Казах го преди, казвам го и сега този сериал ме кара да искам да съм по красива и по добра. Поздрави на екипа, че се опитват да покажат красотата.

А иначе за Милена, мисля че тя е хубаво момиче, което се появи в живота на Борис след Невена.
Сега те трябва да се научат да живеят и изолират от чувството си за вина.

# 117
  • Мнения: 2
От вашата темичка разбрах за сериала и го изгледах, супер е, дано да го продължат наесен

# 118
  • София
  • Мнения: 11 568
Вече ми липсва! Дано продължат наесен.

# 119
  • Мнения: 0
Това ли беше всичко, в смисъл 12-ти еп. е последен за "сезона"? Sad

На мене Борис и Милена ми иде да ги удуша, адски антипатични са ми, което значи, че са добре развити като протагонисти.
Интересна е и вътрешната борба и надежди на Берто с проглеждането/ операцията. Това с пистолета ме изплаши. Не очаквах да е з.....а.

Следващия сезон трябва да са малко по-достоверни в юридическо отношение, мисля. Това с частния характер, дето го обяснява Тумба по-горе е вярно, обаче пък в епизода действително нямаше прокурор и се изявяваше само повереничката на тъжителя. И свидетелите неправилно отначало си присъстват в залата във филма, както някой беше забелязал. Съдебните заседателки (едната беше прислужницата от Забранена любов, докторът е Борис оттам) в последния епизод бяха неправдоподобно зли (водейки заседанието? и с тоги?); в някой от епизодите съставът на съда беше едночленен неправилно. Тва "жалбоподател" вместо "тъжител" не го броиме. Ама е изкуство/фикция, прощаваме.

# 120
  • Мнения: 170
................
Следващия сезон трябва да са малко по-достоверни в юридическо отношение, мисля. Това с частния характер, дето го обяснява Тумба по-горе е вярно, обаче пък в епизода действително нямаше прокурор и се изявяваше само повереничката на тъжителя. И свидетелите неправилно отначало си присъстват в залата във филма, както някой беше забелязал. Съдебните заседателки (едната беше прислужницата от Забранена любов, докторът е Борис оттам) в последния епизод бяха неправдоподобно зли (водейки заседанието? и с тоги?); в някой от епизодите съставът на съда беше едночленен неправилно. Тва "жалбоподател" вместо "тъжител" не го броиме. Ама е изкуство/фикция, прощаваме.

Абсолютно съгласна! Наистина в юридическо отношение си е направо неиздържан сериала. Трябва да решат по коя правна система да е все пак. Измислица, измислица, ама хората гледат и се чудят, а все пак не е фантастика, аз сериозно се дистанцирам от юридическа гледна точка гледайки сериала, но много хора приемат нещата буквално и това не е много правилно от страна на сценаристите, трябва си известна степен достоверност. И вярно, какви бяха тия заседатели с тоги и изобщо....добре е да се обърне внимание на тези особености, защото все пак сериала е адвокатски и правото е стабилно застъпено... Peace

# 121
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Тумбааааааааааааа, върни котето, как можа да го замениш с този клюн?  Laughing

# 122
  • Мнения: 170
Тумбааааааааааааа, върни котето, как можа да го замениш с този клюн?  Laughing

Папагалченце, малко сладко пиле... Laughing Wink ... Сложих го покрай една игра с аватари...Ама и котето ще си върна, защото и на мен ми е много сладко ..... Heart Eyes Peace

Общи условия

Активация на акаунт