БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 96

  • 94 853
  • 702
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 482
Невилана, много свежи цветове на рамките, много ми харесват!
Делфинче, и аз имам сватбени, после ще прегледам, ако още не си избрала нещо.
Довърших си и последното подаръче, някой ако се сети къде е този ресторант, моля да не ме издаваааа Simple Smile


# 391
  • Мнения: 11 893
nevilana страхотно свежи и цветни рамки Simple Smile. Много ми харесаха лилавите цветя, искам да помоля за схемичката ако може Praynig.
zhak много ти хубава тази воденица и бързичко я шиеш Simple Smile.

# 392
  • Мнения: 0
Цитат
Публикувана от: To4e
Вмъкни Цитат
Цитат на: didida в Пет., 11 Май 2012, 09:56
За конците Розаче продавачката в магазина ми каза "Абсолютно същото качество на ДМЦ, само че на половин цена"
Но не съм си взела все още, че да ги пробвам

 
Единствената разлика, която аз намирам с окото на шиеща първия сериозен гоблен в живота си е, че нямат някак си толкова силен блясък като на ДМЦ-то. Което за мен не е проблем, тя иконата има толкова много ламе, че представям си накрая как цялата ще свети.   

Момичета, някой знае ли къде във Варна се продават такива? Попаднах на един магазин към Колхозния пазар и продавачката каза, че има някакви италиански конци със същите цветове като ДМЦ за 50 ст. Дали са тези Розаче??? Въпреки, че се притеснявам наистина дали няма да избелеят...а повечето гоблени ги шия с ДМЦ, намирам ги по 1 лв в Цветния, ако някой се интересува, ще дам по-подробна информация.

# 393
  • Мнения: 21
http://www.goblenite.org/showthread.php?t=9116&highlight=rosace
Ей това нещо ако ви се отваря, аз преди да си комплектовам сама с тях прословутата ми икона, четох коментарите в другия форум и понеже съм си по принцип "ръка да пипне", четох една мацка там как ги е тормозила конците да ги пере, за да види дали ще избледнеят. И аз да не остана по-назад  Joy Joy Joy
Ами при мене не избледняха изобщо. Поне аз с просто око не виждам разлика, както писах вече на едното от момичетата, според мен просто нямат толкова силен блясък като ДМЦ и малко повече мъхчета имат сякаш, абе не знам как да го обясня. Обаче пък запълват много добре панамата. По-пухести са сякаш.  newsm78
Сега да не си помислите, че ви агитирам нещо.  Laughing Просто аз съм много доволна, ама ако ми паднат повече парички, и главно ако продължа да бродирам (което още не е много сигурно  Embarassed), бих купувала както ДМЦ-то, така и Росаче.   bouquet
И те така.  Hug

# 394
  • Враца
  • Мнения: 3
Момичета сега шия 'Воденицата на Буше'.Ще се опитам за първи път да кача и снимка до къде съм я докарала.http://pixs.ru/uploaded/DSC03654JP_1554242_4760336.jpg/4760336_4539820/#

# 395
  • Стара Загора
  • Мнения: 3
zhak и nevelina, чудесна работа!

И понеже не съм се весвала, да се отчета върху какво се трудя http://zoriman.snimka.bg/daily/moeto-hobi.648049.27179382
А, някой случайно да има идея този тигър контур трябва ли да има, защото схемата е свалила дъщеря ми от незнайно кой сайт, харесала си я и ми я връчи да я шия. Контур обаче няма обозначен на нея.

# 396
  • Троян
  • Мнения: 141
пипи69  това което аз отварям  е едно момиче легнало на брега,или си объркала снимката или името на гоблена Rolling Eyes  и това си изглежда добре Peace

# 397
  • Мнения: 228
Пипи, аз също отварям момичето на скалата.
zori_man, много е сладко.
Розачето си го поръчвам от 8888bg. , за тези, които искат да го пробват. В нашия град няма такива конци.
Момичета, в предния си пост писах за галерия бродерия и дим. Сканирах един дим от галерия бродерия, някои от вас даже май са го шили. Може ли да погледнете схемичката и да си кажете мнението? В оригинал ми се струва по-трудно. Благодаря! Ето тук го качих:
http://dox.bg/files/dw?a=f50aa2e1e6

# 398
  • Мнения: 0
И от мен едно етапче-не е завършено.......   topka

# 399
  • София
  • Мнения: 27
Лейди, аз лично не бих си губила времето да шия осакатени гоблени. Няма да ти се получи  същия ефект на Дим.Аз преди шиех Милена стил и като видях разликата повярвай ми сега не бих шила нейни гоблени.По-добре малко да ти е по-трудно, отколкото да бъдеш разочарована после.Дори сама да си комплектоваш гоблен на Дим е в пъти по-добре отколкото на Милена Стил.
Това си е лично мое мнение, ти сама прецени.
Пиши за кой гоблен говориш и ще помагаме, не мога да отворя файла.
  bouquet

# 400
  • Мнения: 2
nevilana страхотно свежи и цветни рамки Simple Smile. Много ми харесаха лилавите цветя, искам да помоля за схемичката ако може Praynig.
zhak много ти хубава тази воденица и бързичко я шиеш Simple Smile.
схемата на цветята тук http://dox.bg/files/dw?a=ada92a2c24 само да кажа че не съм спазвала ключа използвах налични конци  Peace
Благодаря на всички за хубавите думи   bouquet
tomitooo-доктор Хаус ми е слабост

# 401
  • Мнения: 11 893
nevilana страхотно свежи и цветни рамки Simple Smile. Много ми харесаха лилавите цветя, искам да помоля за схемичката ако може Praynig.
zhak много ти хубава тази воденица и бързичко я шиеш Simple Smile.
схемата на цветята тук http://dox.bg/files/dw?a=ada92a2c24 само да кажа че не съм спазвала ключа използвах налични конци  Peace
 

Много благодаря  Hug и аз сигурно ще си ги наглася, че имам доста Simple Smile

# 402
  • Плевен
  • Мнения: 143
Да покажа и аз нещо довършено, оформено и подарено на точния ден-Гергьовден

-подарък за сина Георги

-ушит и подарен ,вдъхновена от най-новият член в нашата фамилия Heart Eyes

Да споделя с вас че зарязвам птичия сезон и съм силно настървена да започна ето това чудо



как ми се иска и аз да имам толкова ръце . Mr. GreenАко някой я е шил нека сподели.За сега съм решила и подготвила да я шия на българска не разграфена панама  - екрю , кръстчета ,с 1 кат конец,че иначе ми се струва че ще стане  доста голяма  Crossing ArmsТака спестявам някъде по 5-6 см от двете страни  Mr. Green, а и става по-нежно!Мерак ми е да я почна , пък кога ще я завърша..... Whistling

Последна редакция: пт, 11 май 2012, 15:46 от pepen

# 403
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Пепен, да ви е жив и здрав новия член на фамилията! Много е пораснала!
А многоръката мацка коя богиня е, знаеш ли?

# 404
  • в моя гьол
  • Мнения: 370
И от мен едно етапче-не е завършено.......   topka
Много моля за схемата на Хю Лори  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт