БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ 96

  • 94 855
  • 702
  •   1
Отговори
# 420
  • Троян
  • Мнения: 141
Да ви покажа едно малко за бебе,не е съвсем довършено,но другата седмица ,ще ви го покажа и в рамка  Laughing    цветовете нямат почти нищо общо с оригинала Embarassed

# 421
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
zhak, воденицата ти е направо разкошна! Моите адмирации newsm74
delfin4e,  ако още търсиш сватбени - и на мен ми се намират някакви, мога да ти ги пратя на мейл.
И накрая да се похваля и аз с един етап, че вече направо ме е срам..

# 422
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 231
И сега ,след вашите коментарии и разсъждения се чудя дали да я почвам да я шия Всичко е подготвено



Затърсих насам и натам и открих това Rolling Eyes

http://www.livemaster.ru/item/480041-kartiny-panno-kartina-mify-indii

http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?/topic/105661-%D0%BC%D0% … 0%B8%D0%BD%D0%B0/

http://megdusoboy4ik.iboard.ws/viewtopic.php?id=220&p=2

Та съвсем се ошашавих  #Crazy-да шия или не  Crossing Arms

Последният линк не работи, но не мога да разбера кое те притеснява!?

# 423
  • Мнения: 6
Здравейте момичета!Гоблените са ви уникални напълнихте ми очите.Аз съм отскоро във форума ,но бродирам отдавна.Заради дребосъците ми напредвам бавно,но сигурно.Завършени имам само два-,,Сахара'' и една от богородиците мисля че се води ,,Божията майка''.Сега шия ,,Пролет в селото" и ме чака ,,Индийското момиче''.Нямам търпение да го почна много ми харесва.Надявам се да ме приемете във вашите редици Praynig

# 424
  • Мнения: 7
mimka_80, добре дошла!   bouquet

Pepen, признавам си, че ги прегледах линковете малко диагонално  Embarassed и не ми стана и на мен ясно кое те притеснява! На мен много ми хареса гобленчето, особено в частта с многото ръце, и аз искам и моите да са повечко  Laughing! Може би, ако има възможност, не бих ушила само змията - ще  станем две и много ще съскаме  Mr. Green

# 425
  • Плевен
  • Мнения: 143
ba4iiska - супер пеперуди  bouquet

Вълнуват ме различните мнения относно изображението и за това споделих с вас.Благодаря ви че се отзовахте   bouquetТака или иначе ще си го почна ,пък каквото стане Peace



# 426
  • Мнения: 7
...:Така или иначе ще си го почна ,пък каквото стане Peace

Е, как какво ще стане? Ще си имаш чудесен гоблен и прекрасен нагледен пример за това, колко ръце иска да има почти всяка жена, особено, когато има много хобита и куп други неща за вършене!  Laughing

# 427
  • Мнения: 49
Здравейте момичета темата е супер ! Искам да ви попитам дали някоя от вас е виждала или има този гоблен и от коя фирма мога да си го закупя! Благодаря ви предварително!

# 428
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553


Представям ви моят първи ГК. Всъщност май малко съм закъсняла с представянето, защото вече го преполових, но пък така изглежда по- добре, от колкото в началото. Някой ден трябва да се получи това:

http://www.goldenkitestore.com/index.php?main_page=product_info& … 21ef096ba1f8b5b85

# 429
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Здравейте момичета темата е супер ! Искам да ви попитам дали някоя от вас е виждала или има този гоблен и от коя фирма мога да си го закупя! Благодаря ви предварително!

Не можеш да прикачиш картинка от компютъра си, трябва да е от сайт.

Беллора, много красива картина, доста си ушила, браво. Peace

# 430
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Пепен, индийската богиня и на мен много ми харесва. Пък и като няма точна трактовка по въпроса можеш да си я кръстиш на която си искаш богиня.  Mr. Green Така че ший, че може и аз да се примъкна по някое време към шиещите я.  Twisted Evil А и не може да е Кали:
"ДУРГА (КАЛИ) - войнствената съпруга на Шива. Тя охранява божествения порядък и самите богове, ако са заплашени от злите демони. Победила демона-бивол Махиш, който изгонил боговете от небето и когото не могли да победят нито Шива, нито другите богове. Дурга убила още много зли демони-асури, а телата им изяждали девиците-войни от свитата й. Изобразявна е с десет ръце, възседнала тигър, с оръжие в ръка и с огърлица от черепите на убитите."

# 431
  • Мнения: 228
Не мога да не се похваля, много са ми симпатични тези патенца ... обаче няма да ги пера, защото ме е страх да не се развлачи контура, какъвто съм карък в това отношение ...

albenapd, твоето мече също е много сладко!

Последна редакция: сб, 12 май 2012, 23:31 от *** Lady N ***

# 432
# 433
  • Мнения: 146
Pepen, благодаря!

Сега нямам никакво оправдание вече и се захващам за работа. Mr. Green

# 434
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
         Добро утро! Браво на вас! Гледам и само цъкам- много ме радвате- красота до красотата! Обаче "апетитът" ми се изостри при снимката на бебока на Пепен- така ми се дощя да заръбам опакованото в памперс дупце Grinning ... - голяма сладкишка (много бързо растат беееее! Sad ) Апропо, Пепен, тази богиня и аз си я бях приготвила преди години, спря ме само това, че не намерих навреме равномерна тъкан, а дъжах да е на такава! Сега вече не ми е тръпка, но по принцип, щом ми хареса нещо, не се интересувам какво послание или подтекст носи (изключая иконите ни!)- шия и си се кефя!!! Та, ако ти е нужно още едно подбутване, имаш и моето- боцкай и си сФиркай! Така може и аз пак да се меракландисам да я направя! Wink

          Лек и весел ден ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт