д-р Даскалов?

  • 12 466
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Здравейте,
Чух много добри отзиви за офталмолога д-р Даскалов, който е работил в Токуда. За съжаление, вече е напуснал болницата и от там не могат да ми дадат никакви негови координати.
Някой има ли представа къде работи сега този лекар?
Благодаря предварително.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4
Аз съм се оперирала при Даскалов от ретинопатия. Наистина е адски добър, но много е трудно да се добереш до преглед при него. Аз просто извадих късмет. мислех да ходя на преглед, контролно пак при него, но не знаех, че е напуснал от там...

# 2
  • Мнения: 0
Офталмологът д-р Даскалов, бивш завеждащ очно отделение в б-ца Токуда, вече приема в Мед.център "Пентаграм", ул. "Враня" 111. Тел. 02/4472040

# 3
  • Мнения: 539
здравейте,

има ли мобилен този доктор.

Може и на лични.
Благодаря много.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4
Златни ръце има!
аз също съм оперирана от него от ретинопатия
МЦ ПЕНТАГРАМ София

# 5
  • Мнения: 4
ТОЗИ ДАСКАЛОВ НЕ Е НИТО ДОКТОР А ОЩЕ ПО МАЛКО ЧОВЕК СЛЕД ПОСТАВЕНА ГРЕШНА ЛЕЩА АЗ НЕ ВИЖДАМ С 50%  ИЗГОНИ МЕ ОТ КАБИНЕТА СИ КЪСАЙКИ И ХВЪРЛЯЙКИ     ДАНО ГОСПОД ДА ГЛЕДА

# 6
  • Мнения: 5
Здравейте,
Чух много добри отзиви за офталмолога д-р Даскалов, който е работил в Токуда. За съжаление, вече е напуснал болницата и от там не могат да ми дадат никакви негови координати.
Някой има ли представа къде работи сега този лекар?
Благодаря предварително.
Клиника Пентаграм кв. Банишора. Близо до централния затвор

# 7
  • Мнения: 9
НИКОГА, НИКОГА, НИКОГА НЕ СТЪПВАЙТЕ В МЦ ПЕНТАГРАМ. ПАРОДИЯ И ПОДИГРАВКА С ХОРАТА. ПЪЛЕН ПОТРЕС ОТ Д-Р ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, КОЙТО УЖ С НАЙ-ГОЛЯМ ОПИТ ИЗЛЕЗЕ, ЧЕ Е КРАЙНО НЕАДЕКВАТЕН, ПОВТАРЯ ЕДНО И СЪЩО ПО 10 ПЪТИ, СЪС СИГУРНОСТ МОЖЕ ДА БЪДЕ ДИАГНОСТИЦИРАН СЪС СКЛЕРОЗА И СПЕШНА НУЖДА ОТ ПЕНСИОНИРАНЕ. ПЪЛЕН ПРОВАЛ НА ПРЕГЛЕДА НА МАЙКА МИ, А ТОЛКОВА ВРЕМЕ ЧАКАХМЕ. НЕ РАЗБРАХМЕ НИЩО ОТ "ПРЕГЛЕДА". ПЕЧАЛБАРИ! БОКЛУЦИ!

# 8
  • Мнения: 17
ТОЗИ ДАСКАЛОВ НЕ Е НИТО ДОКТОР А ОЩЕ ПО МАЛКО ЧОВЕК СЛЕД ПОСТАВЕНА ГРЕШНА ЛЕЩА АЗ НЕ ВИЖДАМ С 50%  ИЗГОНИ МЕ ОТ КАБИНЕТА СИ КЪСАЙКИ И ХВЪРЛЯЙКИ     ДАНО ГОСПОД ДА ГЛЕДА
Абсолютно съм съгласна!, Той е ослепил близка на майка ми, и поне още няколко човека потвърждават, че този човек е Опасен! Абсолютен професионален инвалид!!!

Общи условия

Активация на акаунт