С какво се занимавате докато отглеждате детето си?

  • 4 508
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
Сега докато е малка бебка имам свободно време намира се но после незнам как ще е

# 16
  • Мнения: 46 520
 ... козметичните процедури вървят в  комплект с жената мисля Wink

Така е, но аз бях разбрала въпроса буквално в началото, не докато сме в майчинство, по принцип как минава деня ни с децата  Blush

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Гледам детето, домакинската работа и форумствам Simple Smile
и аз  bowuu
и се  надявам, да успея по-нататък да вмъкна в графика и малко приятелки и козм. процедури. още съм "нетренирана" и нещо не съм организирана. най-трудно ми е да проумея, че вече бебчо ми определя режима newsm78

# 18
  • София
  • Мнения: 6 182
До сега: гледане на детето, домакинстване и в моментите когато детето играе, но трябва да му хвърлям око - или форуми, или някой филм, или си шия нещо. От месец, обаче усещам как издивявам и затъпявам. Твърдо съм решила да заменя ръкоделията с опресняване на чуждоезикова граматика. Така де, Европа иде.

# 19
  • Мнения: 1 181
Гледам малкия, домакинствам, уча, скоро ще започвам да правя дипломен проект. През малкото свободно време, което имам съм тук.

# 20
  • Мнения: 1 555
Гледам си детенце, домакинствам и сега ми започват очните, така че ще трябва да отсъствам почти цял ден от нас  Cry и няма да съм си до детето ! Иначе съм пред компютъра и преглеждам различни сайтове, но това го правя по-скоро вечер, след като се приспим ! Също така правя и гимнастика, защото няма как да отида до залата, но и това ще стане ! Въобще гледам да се забавлявам заедно с бебчо, защото и на него му става скучно само да лежи !

# 21
  • Мнения: 1 108
Освен подразбиращите се неща (гледането на детето, чистене, готвене, форумстване) преговарям си английския , гледам ТВ

# 22
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Гледам една сурия мъже у дома, не само най-малкия фъстък. Освен домакинската работа, форумствам и се грижа за себе си Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 621
Гледам си детето и домакинствам нищо странично на този етап. Laughing

# 24
  • Варна
  • Мнения: 332
Първата една година се отдадох изцяло на детето и се занимавах само с него, домакинската работа и когато мога с компютъра. Втората година освен с детето и с научна работа - четене, писане, а от третата година започнах и работа. Трудно ми е, но много ми помагат мъжа ми и свекърва ми (майка ми по-рядко, защото е далеч, а често на помощ идва и сестра ми). Детето за мен си е винаги на първо място, но считам че човек трябва и да се развива в насоката, която си е избрал.

# 25
  • Мнения: 129
АЗ се захванах да уча второ  висше2 месеца преди да забременея понеже имах голям мерак за англййски, та сега съм 2 курс английска филиогия. Малко ми е трудни4ко и ми се иска изцяло да се занимавам със сина ми  Sad, това е къде къде по-приятно от всичко друго.

# 26
  • Мнения: 1 493
Аз следвах редовно.

# 27
  • Мнения: 2 220
Въпреки че нямаме баби, които да помагат и си гледам детето сама (а вечер с мъжа ми) ми остава свободно време, което до сега профуквам доста безцелно. За това ще записвам втора магистърска степен и в момента само мисълта за това ми доставя удоволствие, въпреки че подозирам, че ще ми бъде доста трудно.

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за сега времето ми е изцяло към бебето и от време на време помагам на тати за работата по точно той ми носи домашно

# 29
  • Мнения: 58
Гледам си детето и уча хванах се на хорото преди да забременея и сега трябва да върша и двете неща макар,че за момента предпочитам да съм със сина си постоянно

Общи условия

Активация на акаунт