Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 109

  • 58 247
  • 726
  •   2
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 210








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.








В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: пт, 27 апр 2012, 09:18 от mariana51

# 1
  • Мнения: 96
здравейте
може ли линк в канал д, т.е. където ще дават филма
благодаря ви

# 2
# 3
  • Мнения: 1
момичета или аз правя нещо не както трябва или сам такъв карък че само на мен не ми зарежда тоя канал д ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 709
И на мен Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 452
ЖЕНА,КОЯТО СТОИ С ИЗПРАВЕНА ГЛАВА
“Каква е вината на Фатмагюл?”,  който според мен е най-феминисткият сериал  ,този сезон ще се сбогува с излъчването си на телевизионния екран . Последният епизод ще бъде излъчен на 21.06. Ece Yoren, една от сценаристките , разказва, че е трябвало да се защитават от една маса от хора, казвайки "ние не правим сериал за изнасилване", първо се борили с тях, запазвайки мълчание, а след това и с официални изявления /може и показания да са имали в предвид/. Тя казва:  “член на парламента ни обиди, казвайки че сме лунатици и перверзници. Отидохме на съд и съдията не прие това да е обида. Подадохме жалба среду решението на съда, но няма надежда . Отначало бяхме много наранени, разказвайки историята на Фатмагюл.

 Също така изживяват и страхотни неща. Продължава тя “Болшинството от хората приемат Историята. Успехът на предаването се дължи на актьорите и актрисите. Успехът на режисьора е оценен от много държави. Разказахме историята и на много далечни държави. ”

ВРАГЪТ Е НАВСЯКЪДЕ

 Тя отчита факта, че са направили промени в сравнение с оригиналния роман , както са направили и с други романи и казва: “Персонажите на Fatmagul and Kerim в оригиналния сценарий на филма са много различни от сегашните,защото тогава са били такива времената.  Kerim е бил един от изнасилвачите и като сключва брак спасява от правосъдието себе си и приятелите си и излива яда си върху Fatmagul, като я малтретира . Той дори я пребива, докато е бременна, което е причина за спонтанен аборт. Ние искахме персонажа на  Fatmagul да бъде образ, който стои с изправена глава, търси справедливост, човек който си задава въпроси, който не го е страх да погледне враговете си в очите, чакайки да бъдат наказани и без страх борейки се за правата си. Ние я представихме такава.”

 Тя казва, че са показали на истинските жертви да се вслушат във ФГ, а това е много важно. She says “Враговете на Fatmagul не бяха в дома й, но в Турция има истории, в които враговете са в домовете на жертвите, близо до тях, понякога техните бащи, братя. Ние им показахме, че не трябва да мълчат и че няма от какво да се срамуват, враговете им трябва да се срамуват и да бъдат наказани. ”

НЕВЪЗМОЖНАТА ЛЮБОВ

 Така, Fatmagul се превърна в жена, която стои с високо изправена глава. Тя казва “Постепенно направихме така, че гласът й да бъде чут, без да нараним никого и без да пишем "розова приказка". Сега тя е жена, която печели пари и има собствен бизнес. Тя е ученичка, която се опитва да завърши гимназия и да вземе диплома; тя е жена, която иска да има /вземе шофьорска книжка и да научи други езици; тя е жена, която се интересува и от други места и се опитва да излезе от кръга, който я заобикаля, тя е жена подкрепена от други Фатмагюлки ”
И любовта… Тя казва, че тяхната любов е "изникнала" по средата на на невъзможното . Тя казва "Kerim не е невинен. Fatmagul все още не е излекувана. Но тя иска да се излекува . Тя ще носи своята булченска рокля в епизодите, които сега пишем ; защото всички искат Fatmagul да бъде щастлива. Те искат да веднага да видят сватбата и да изживеят много чувствено интимността .”

 Епизодите приключват на 21-ви Юни. Предполагам, че ще е с щастлив финал

# 6
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Добре заварили в новата тема. При мен ето тук върви много добре без накъсване.
В момента повтарят стария епизод.

http://www.kanald.com.tr/CanliYayin/

# 7
  • Мнения: 2
Приятно гледане на всички! Да се насладим на нашия филм!

 Hug Hug Hug

# 8
  • Мнения: 24
Аз опитах, но не мога да разбера как да стартирам канал Д. Моля ви помогнете!

# 9
  • Мнения: 0
http://www.pepelotrozi.tv/live?utm_source=keyfiseyir&utm_med      това е много добър линк, с добър размер на екрана и качествен образ. Другите са по-малки и размазани. Освен това не накъсва. В началото те пита какъв мобилен имаш, щракаш там на един от моделите и то тръгва.

# 10
  • Мнения: 169
Момичета,влизайте и заемайте местата си! Има за всички!Приятно гледане!

# 11
  • Мнения: 23 341
 
 Дано все повече да виждаме нашите сладури с такива греещи от любов лица !

Честита нова тема !

Нека бъде наистина нашето място / макар и виртуално / за приятна среща с приятели - където  да можем да си споделяме всичко -  както за сериала, така и за истинските  неща от живота - защото да не забравяме, че повече сме в живота ! Признавам си - някой и доста в сериала визирам себе си.

# 12
  • Разград
  • Мнения: 8 243
  72 епизод

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 958
Здравейте в новата тема и от мен Hug !Аз гледам от този линк
http://www.kanald.com.tr/CanliYayin/
първо не искаше да тръгне,но в предната тема едно момиче писа как тръгва и наистина се получи.
1. Отиваш с мишката горе в дясно върху site haritasi.
2. Отваря се прозорец карта на сайта;
3. в секцията Videolar, кликваш върху Canli Yayin
 Куркуметка Hug Hug Hugи на мен ми липсваше много тия дни!
 bebo_sn Hugмерси за превода на статията!

# 14
  • Мнения: 1
Нареждам се в салона. Не ми се отваря нито канал D, нито сайта, който дадоха по-рано. Там пък постоянно ми се пречка фейса в едната половина на екрана и не мога да го махна.

Общи условия

Активация на акаунт