Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 109

  • 58 256
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 645
Лека нощ,мили момичета!

# 721
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 722
  • Мнения: 12
                        
                

                            Това колаж ли е !? newsm78

# 723
  • Разград
  • Мнения: 8 243
                       
               
Това колаж ли е !? newsm78

Да, от вчера се размотава из фейса.



Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 452
                       
                          Това колаж ли е !? newsm78
Да  Grinning

Момичета, благодаря за подсказките, благодаря за всичко   bouquet
Та мислих /доколкото е възможно една естествена блондинка да мисли де  Laughing/ ... дали е възможно да се получи нещо като със Св. Валентин. В смисъл тогава Хаджер звъня на ФГ, но тел. й беше изключен, после ФГ пък като чу съобщението не искаше да говори с нея /да й се обади/, но после се изслушаха. Та мисълта ми е, ако Мустафа се обади на Хаджер, по някакъв начин тя подразбере, че той е намислил нещо лошо и звънне на ФГ, обаче пък те са на терапия с Керим. Оффф зная, просто вярвам, че нищо лошо няма да развали сватбата, но горко ни с оставащите 5 епизода  Rolling Eyes Спомняте ли си предния епизод как разтягахме локуми и какви разговори ще се водят и т.н., пък те как набързо претупаха нещата и разговора ФГ-Мукадес и ФГ-Керим, не че се оплаквам, но се надявам и тук бързо да претупат разговора ФГ-Мустафа. А между впрочем той телефона в "Кухнята на розата" не се ли подслушва още  newsm78  Дали нещо може да излезе от там... Та мисълта ми за епизода /73/ е, че ще отделят време на сеанса, подготовката на сватбата, т.е. кана партито, предполагам, че вече Дениз и Джени ще ни ги покажат, че са в къщата на К. и ФГ, а не да се посрещат по летищата и там да губим време. Аз предполагам, че епизода ще завърши с танци и така ще започне еп. 74, защото ще е много кофти да свърши епизода в спалнята и следващия направо да се емват/ т.е.е да ни покажат първата брачна нощ направо, без прелюдии/, някак си не ми изглежда добре. Пък Хаджер, ако се върже на тоя смотаняк, направо не знам, тотално ще си е изгубила ума, нали каза че няма да му казва за бебето, значи не трябва и да говори с него. Та от къде на къде Мустафа ще иска нещо от нея, при положение че те нямат нищо общо, в качеството на какъв...
Демир замина за Германия, а Хаджер каза, че ще отиде там след като се роди бебето, за да могат да се разведат. Все още нямат официален развод и не вярвам да му е дала всичките си пари  Rolling Eyes
Интересно ми е Кадир като адвокат как ще разпитва Мукито и тя нали си е простичка, ще вземе да се оттърве нещо и той определено ще разбере истината, поне така мисля. Но си мисля, че това ще остане скрито, поне докато свърши медения месец, за да не им развалят настроените, не мисля че ще кажат и на Керим, така ще се чувства и виновен. Пък и трябва да й измислят наказание и то ФГ. Още ме е яд защо я приеха след първото дело, защо така бързо ФГ забрави, че каза че повече не я иска и няма да живее с нея в една къща. Ама хайде минало заминало, ама грешките им повече да не се повтарят  Peace

# 725
  • AMS
  • Мнения: 6 455
Момичета,
Това е втора тема, в която не пиша, а само чета. Сигурно се досещате защо!? И понеже сега настана затишие и може би и това ще го прочетат единици, го пускам в спойлер. Прегледах си "записките" и ето някои от тях избрани произволно.

Скрит текст:
22.01.2-12 - Привет, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Пак сте заформили хубава раздумка.
Страхотни сладурани сте!!!
Не мога да ви се нарадвам!!!
.....
Написа ли сте много от нещата, които ми се въртят в главата и все не успявам да ви ги кажа.Искам по-скоро фрагман и то да е по-дълъг.
Добре дошли на новичките.
Аз също се включих през лятото и така на маратон изгледах първи сезон. В началото на септември, когато Марианка качи целите серии с превод, ги изгледах отново. И едва след започването на втори сезон, не се стърпях и се вклюших да пиша.
Напоследък не мога да дишам без вас!!!
Като не видя някоя, все си мисля, да не би да съм изплескала нещо не на място.
Не ми се сърдете - от болеста е.
Хайде, Oбичам ви!!! да си знаете!!!

25.01.2012 - Привет, момичета!!! newsm18 newsm18 newsm18
Ненадминати сте!!!
То снимки, то стихове, то клипове, то рецепти...
Направо ми се замая главата. Направихте ме разногледа.
Искам само да ви пожелая приятна вечер!!! Благодаря, че ви има!!! Обичам ви!!!

Привет, Марианка, Благодаря за темата, снимките, Облака ...!!!
Привет, Гони, снимките, които слагаш, все са от най-новите!!! Благодаря!!!
Привет, Марта!!! Успех!!! Май нещо се е загнездило в главата ти пак? Пиши на л.с. ако с нещо мога да помогна технически!!!
Привет, Хриси!!! Поздравления за резюметата, дето ги правиш? Ще ги публикуваш ли?
Мила, Детелинка! Как си? Надявам се да те видя скоро във форма!!!
Привет, Валентина!!! Много ми е интерсен твоя поглед за нещата!!!
Куркума, как си мила? Преставям си те като едно много хубаво звънче, което като минеш покрай него не може да не го докоснеш, за да му чуеш гласеца.
Морски бриз, как ли е минала пеперудената ти нощ?
Групата, дето коментира Облака, не я закачам, защото там съм назад с материала за мой срам.
Привет, Байрактарова!!! Чакам да ме приземиш с някой пост, като когато ... Нали се сещаш ...
Привет, Камапанула, радвам се на всичко написано и преведено от теб!!!
Привет, Гери!!! Благодаря за превода!!! Първа си!!! Разбрах!!! Споко!!! Аз съм в друга група!!!
Привет, Круела!!! За теб двойно питие/кафе поръчвам!!! Как му беше истинското име на нашия човек?
Привет, Славена!!! Какви са твоите прогнози?
Добре дошли на новите и особено на Лоренка!!!
Хайде, Дами!!! Очаквам реакциите на всички!!! И на тези, които не съм се обърнала по именно!!! Иначе малко се чувствам като, че ли си говоря сама!!!  Използвайте каквото ви хареса - домати, емотиони, емотикони...
Тук съм!!!
Обичам ви!!!

29.01.2012 -Резюмето за  епизода ме разрева. Знаех си,че идват лошите моменти и пак, нещата вместо да се влошават, започват да стават непоправими. Каквато и да е болестта на Керим - мисля, че ще го оставят жив. ФГ и Керим трябва да победят гадостите, болестите и гадните!!! Тези герои носят послание и имат кауза!!! Ще се преборят къде с медицински средства, къде с юридически. Но няма да е лесно!!! Явно ще минат през всички кръгове на ада!!!
Мисля, че сценаристите са се подсигурили за такова развитие на нещата. Спомням си, че някъде тук четох, че във филма ролята на Керим и оня е една.  Може и да бъркам, но за мен Керим/оная гад и ФГ/Хаджер са двете стани на една монета. Смятам, че сценаристите ще се възполвзат от това и че всички трудности ще се паднат на Керим и ФГ. А най-лошото и непоправимото, ще се случи на Хаджер и оная гад!!! За единия заслужено, а за нея незаслужено!!!
Това е живота - БОРБА!!! ЛЮБОВ!!! и ТЪГА!!!

18.02.2012 - Сега сигурно ....., ако някоя наднича, си казва - тази пък какви ги плещи. Ами плеща ги, защото нищо друго не е в състояние да ме изкара извън релси и нищо друго не може да ме отчая, или амбицира, освен липсата на на признание към труда и времето на другите.
УВАЖЕНИЕ е най-първото, което трябва да заявиш!!!
УВАЖЕНИЕ е първото, с което трябва да се представиш!!!

# 726
  • AMS
  • Мнения: 6 455
И тъй, като виждам, че има много малка публика, продължавам да си ближа сама раните. Питам се -  До къде стигнах? Какво стана? И си отговарям - Попаднах в групата на "моралистките"!  Ами за мен това е признание, а не обида! Няма нищо друго по-високо от морала!!! Дори и филма ми показва това!!! А че имало някой, които се изложи с липса на морал в постовете си, е за негова сметка!!!

Общи условия

Активация на акаунт