Ayça Varlıer & Erkan Petekkaya ~ стари участия и нови проекти на актьоритe ~ 41

  • 30 082
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 381
Вече има тема и за новият проект на Еркан..."Дила ханъм" в дизито...не се сетих за линка, сега ще го ....копна! За филма, де....е темата!  newsm78

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=123497

...заповядайте, има интересни..теории, кой от гилдията им от артисти, най-добре би изиграл...любовника на Дила ханъм...освен, Еркан за когото се носи слухът, че вече е избран...вестиниците, дори дето...писаха, ама Еркан не е давал изявление....още, да потвърди...тази новина! Дила ханъм е избрана, Туба е отказала..както се писа, тук...мъжът й, приел ..се носи, също слухът...да си партнират с Еркан..но, толкова..от пресата..хаберите!  newsm78

# 46
  • Мнения: 4 381


....вероятната, новата Дила ханъм... newsm78

...Hatice Sendil almis rolu imzalamis... newsm78

# 47
  • Мнения: 4 381




...сравняват ги, тази долу...вероятно е другата, от игралният филм...1977 година!

# 48
  • Мнения: 4 381
ONUR SAYLAK 'DİLA HANIM'IN KADROSUNDA!
Dila Hanım'ın kadrosuna Hatice Şendil'den sonra ünlü oyuncu oyuncu Onur Saylak'ta katıldı.
21 Nisan 2012 22:27
Скрит текст:
Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın başrollerini oynadığı Türk Sineması'nın en sevilen eserlerinden Dila Hanım'ın dizisi geliyor. Yeni sezonun en iddialı dizilerinden birisi olmaya aday Dila Hanım'ın kadrosuna Hatice Şendil'den sonra ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün'ün eşi oyuncu Onur Saylak'ta katıldı. Çekimleri Bodrum'da yapılacak dizinin çalışmaları devam ediyor.

# 49
  • Мнения: 4 381
Mehmet Akif Alakurt, Cansel Elçin, Timuçin Esen, Nejat Isler, Burak Hakki...спряганите у форума имена, които биха искали да изиграят Ръзата...нооооо, тук пише....rıza rolü erkan petekkayanın
o almış rolü
iyide uymuş !

# 50
  • Мнения: 4 381
....лека нощ!  Hug

# 51
  • Мнения: 0
Добро утро!   love001 smile3506

Кралева едно свежо питие за теб

Варна е такава Красавица, разходи се, супер е! Утре е ден за пикник нали знаеш!  Mr. Green

Та значи Ерикчо от Джемиле ханъм на Дила ханъм ще се "качи"  Mr. Green
Е, поне е без мустаци героя от 77 - ма, дано направи още една блестяща роля.
Не вярвам, че ще потвърди преди да е свършило Ойлето,
но самият факт че се коментира участието му в нов сериал ( а не в игрален филм )
си е някаква подсказка, че Али си отива от тоя свят.
Ето че наистина всеки ще си получи това което заслужава..

Ще гледам с голямо удоволствие последните Ойле серии!  bowuu


Приятен ви ден!   bouquet

# 52
  • Мнения: 4 381
Привет, Сани...хубав пикник, утре.... Mr. Green Mr. Green
До след малко....че да не те изтървем...рекох, да поздравя...набързо... bowuu

# 53
# 54
  • Мнения: 36 796
Здравейте прекрасни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Отново се завръщам към любимото занимание....
Скрит текст:
В момента правя обучение на новата придобивка - подарък за предстоящото пенсиониране. Ще видя колко ще се справям.....
Теменужена  Hug, съжалявам, че вчера съм пропуснала такава вкусна закуска.....
Сани  Hug "черно и бяло" песен от моята младост май беше. Радвам се, че отново май ще видим предишната Сани от началото на Ойлето....
Кралице  Hug много благодаря за инфото, което ни даваш от дизито. Много интересно. Още сега са пуснали тема да Дила ханъм. Очаквам, че ще има голям интерес към филма. Дано  Praynig Praynig Praynig, че Стар тв много много не се поплюват и бързо финализират филмите с нисък рейтинг...Дано да не се случи и с Дила ханъм, както се случи със Сезоните в които играеше Айча  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 55
  • Мнения: 4 381
Ха, здравейте сега...както е редно, отново...не така, набързо...
Чакате, да стане утре... а?..и аз, така... hahaha Joy Joy Joy Joy
Дано имаме, късмета като Сани...след като си устроим пикника, утре...вечерта да се насладим на епизода, че ще е бая..екшънски, се очертава....
Мисля си, откакто видях трейлърите, след като Екрем заповядва на горилите си...да ги очистят, Кемал и Али..как се отървават, оттам....пък и Карото, нали стреля...я дават...

# 56
  • Мнения: 0
Ами аз вчера исках да поиграем на зало ало жи, обаче виЙ не се вЧепетлихте много.
Естествено чу се изстрел но не се видя кой стреля, знаете златното правило не си прави предположения, но аз обожавам да го нарушавам! Ето ги и тях:

 Ако е стреляла Карото, то въпроса е по кого, защото Али излезе пребит от случката, но не и прострелян, Кемал - също.. Тогава, да не би някой от оръжейните босове да го е отнесъл?! Е, едва ли, рано е още.. като че ли..  Thinking

 Другият вариант е някой добър човек, полицай, митничар или някакъв служител да е стрелял предупредително. Това е сякаш по-вероятно. И от там ще започне разкриването на далавер холдинга им

 Има и трети, Гошкун да е стрелял  Mr. Green но само за фрагмана hahaha hahaha hahaha

Лека, и утре лекинко я карайте, имам предвид с яденето и пиенето  newsm78     bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 36 796
Сани искаш да играем на зало ало жи, но аз не съм добра в прогнозите.
Все пак залагам - Каролин твърдо се е целила в Али, но изстрела може би не е от нейният пистолет....
Варианти - съвсем на слука ги пиша....
- появил се е Недим бей, за да върне жеста на капитан Али /отпада/
- приятелят на Али се е обадил на полицаите и те са пристигнали на мястото...
Имам още 100 варианта, които мога да напиша, но са толкова абсурдни, че понякога и смешни...
А най-сигурният вариант е този, който е стрелял да е Сюлейман бей...Той нали се грижи за всички от семейство Акарсу...

# 58
  • Мнения: 4 381
Здравейте прекрасни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Отново се завръщам към любимото занимание....
Скрит текст:
В момента правя обучение на новата придобивка - подарък за предстоящото пенсиониране. Ще видя колко ще се справям.....
Теменужена  Hug, съжалявам, че вчера съм пропуснала такава вкусна закуска.....
Сани  Hug "черно и бяло" песен от моята младост май беше. Радвам се, че отново май ще видим предишната Сани от началото на Ойлето....
Кралице  Hug много благодаря за инфото, което ни даваш от дизито. Много интересно. Още сега са пуснали тема да Дила ханъм. Очаквам, че ще има голям интерес към филма. Дано  Praynig Praynig Praynig, че Стар тв много много не се поплюват и бързо финализират филмите с нисък рейтинг...Дано да не се случи и с Дила ханъм, както се случи със Сезоните в които играеше Айча  Praynig Praynig Praynig Praynig

О, Мамче...ти се появи, че и с придобивка....а, честито..да го ползваш още ...до другата пенсия, демек ...
Сани, благодаря за свежото сокче.....
Еми да си поиграем..тогава...на твоята игра, май..докато ти го кажем, пак....те изтървах, ама нейсе...
Сега, мисълта ми е...Екрем, даде заповед да ги...унищожат, демек убият...дори се пошегува и си взе довиждане, казвайки на Капитан Али...май, дотук че е бил...дошъл, демек последният му час, този е...
Интересно, Каролин е там..нали, остава да му отмъсти..Али от фрагмана нещо я предизвиква..даже, казвайки й...че едва ли ще посмее...толкова е несигурна, даже много...съм, казва Карото и стреля..поне, чухме изстрел...а, другото....гадаем!
Та, в този смисъл.....как са оцелели, оттам..демек?
Дали Али е успял да съобщи, все пак..на ченгетата, че пристигат...или, друг доброжелател, техен..случайно ги спасява...и какво се случва с неустрашимата Каролин, дето Кенан бе впечатлен....кога си тръгваше и я оставиха, там... newsm78 newsm78

# 59
  • Мнения: 4 381
Каролин, стреля по Али..та, той е на земята и пребит...като й говори, предизвикателно...
..така, че съмнението по кого стреля, тя..отпада..по Али, разбира се...

Общи условия

Активация на акаунт