Отговори
# 555
  • Мнения: 21 201
На мен не може да ми е жал за човек, щом стигне до състояние на потенциален убиец. Да, Джансу е израсла е без майка, с оскъдно внимание от страна на баща си, със зла мащеха, но Джансу си е жива убийца за мен. Не може да ми е жал за нея и за Халил(въпреки злата му майка, която го е осакатила душевно)при положение, че искаха да убият нашите любимци. Че всички хора ли, които са имали тежко детство стават убийци? Не я оправдавам за действията й спрямо ФЕмир, нито пък Халил.
Чаги на последните две снимки с тази измачкана риза, все едно го е въртяла центрофугата. Rolling Eyes

# 556
  • Мнения: 1 786
Наде, много си цветуща в изказванията   love001 Казвам го по повод коментара ти за ризата на Чаги, ама важи като цяло де! smile3503
Остави го момчето, май, май, с Хазалчето изживяват нещичко - тя чрез телефона, той чрез измачканите ризи.  newsm08

# 557
  • Мнения: 12 719
На мен не може да ми е жал за човек, щом стига до състояние на потенциален убиец. Да, Джансу е израсла е без майка, с оскъдно внимание от страна на баща си, със зла мащеха, но Джансу си е жива убийца за мен. Не може да ми е жал за нея при положение, че искаше да убие нашите любимци. Че всички хора ли, които са имали тежко детство стават убийци? Не я оправдавам за действията й спрямо ФЕмир.
Чаги на последните две снимки с тази измачкана риза, все едно го е въртяла центрофугата. Rolling Eyes
Става въпрос че  в тази ситуация ме е жал за нея за лудницата говоря тя не е като другите наистина права е може да има кризи мризи но за разлика от Халил тя много по добре от него мисля че Санем ще и стори нещо.Впрочем аватара сменили ми се че с 300 зора го смених  newsm78 newsm78

# 558
  • Мнения: 21 201
Киара,  такава съм си, цветуща, нецветуща, това съм аз. Ти с нов ФЕмирски подпис ли си, или аз сега го забелязах? newsm78 Ако ти е нов да ти е честит, както и на Диди аватара да й е честит.

# 559
  • Мнения: 9
В момента гледам церемонията по връчването на наградите на Крал Тв(всъщност церемонията още не е започнала, в момента минават по червения килим). АФК е номинирана в категория 'Най-добра музика на сериал". АО също е номиниран в категория "Най-добра музика на филм"

# 560
  • Мнения: 21 201
Според мен Джансу въобще не е по-различна от Халил, щом е склонна на убийство. Сега е добре, защото си взема хапчетата, но я видяхме каква е китка за мирисане, когато вместо хапчета, пиеше витамини дадени й от усойницата Санем.

# 561
  • Мнения: 1 786
Киара, така ва съм си, цветуща, нецветуща, това съм аз. Ти с нов ФЕмирски подпис ли си, или аз сега го забелязах? newsm78 Ако ти е нов да ти е честит, както и на Диди аватара да й е честит.
Нов е, благодаря, че забеляза  Hug
Ама пак ми е от рд-то на Емир, че тогава ми бяха мноого сладки двамата. Пък и е последният им щастлив момент заедно преди големия апокалипсис, на който все още сме свидетели!

# 562
  • Мнения: 180
Неси по коя тв ги гледаш? Praynig

# 563
  • Мнения: 9
Неси по коя тв ги гледаш? Praynig
Аз я нямам на тв.то. Ето оттук може да се гледа на живо:
http://www.kraltv.com.tr/live/

# 564
  • Мнения: 180
Неси по коя тв ги гледаш? Praynig
Аз я нямам на тв.то. Ето оттук може да се гледа на живо:
http://www.kraltv.com.tr/live/
Мерси  bouquet

# 565
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
По Балканика дават нещо , говорят на турски- дали не е това, което вие гледате? newsm78

Същото е. Супер, ще го гледам по тв.то! Peace

Последна редакция: пн, 30 апр 2012, 20:32 от ild7210

# 566
  • Мнения: 0
Всички те ви любими герой събрани на куп,не можах да се сдържа да не ви ги пусна. Mr. Green

Това е направо страООтнО. hahaha hahaha hahaha Joy

# 567
# 568
  • Мнения: 12 719
Всички те ви любими герой събрани на куп,не можах да се сдържа да не ви ги пусна. Mr. Green

Това е направо страООтнО. hahaha hahaha hahaha Joy
hahaha hahaha hahaha Ако бяха задраскани щеше да е прекрасно  Whistling Whistling Whistling

# 569
  • Мнения: 0
И за да не ми се разсърдите, ще ви омилостивя с един Емо.

Общи условия

Активация на акаунт