Отговори
# 690
  • Мнения: 2
Гери,
Скрит текст:
най-добрата песен е на Ажда - "Yakar geçerim"(ще помета). Ей сега за финал Таркан и Ажда ще я изпеят.

Скрит текст:
Е, тъман станаха 1000 наградите й тази вечер! Joy

Жалко, за АФК, аз съм го писала много пъти, че музиката в сериала ни е много хубава, понякога ми се къса сърцето! Една от най-любимите ми е, когато се ожениха ФЕмир, помните ли, каква разкошна песен, пуснаха??? Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 лека нощ! Hug Hug Hug Hug Hug





# 691
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Скрит текст:
Е, браво на Мурат Боз! Crazy

Лелче Hug

Айде лека Hug че не знам какво ще правим с този спам Rolling Eyes
Скрит текст:
ами аз го написах, ако искате да го обсъдим в скоро време, клюкарските предавания и другите неща да ги обсъждаме заедно в друга тема, тука много спамим!
Та тъй, мисля,че обявиха Ажда за най-добрата про певиците, а Муратчо( браво, искаше ми се да е той) за най-добрия при певците, а вие знаете ли,че Ажда Пекан е на 65-70 години???
Само не разбрах, коя е най-добрата песен, заби ми след Мурат Боз? Cry



Скрит текст:
Сега точно гледам клипа на песента и съм  Shocked http://www.youtube.com/watch?v=KMF602pBPeY&ob=av2e
Очаквах да видя някоя бабичка, ама уви - та тя изглежда по-млада и от майка.  Crazy Бих я нарекла турската "Лили Иванова".  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 0
Вие сте изполягали май. И аз хвърлих око на тия награди, та:
Скрит текст:
Нагласени ми изглеждат. Миналата година Таркан, сега Ажда обра всичките. Като видях номинираните, други повече са заслужавали.

Гери Hug, нещо се бъркаш. Тия песни, които звучат в АФК/тази на сватбата, сцената с шамара/ не са музика на сериала. Те са известни песни, просто АФК ги ползва. Иначе досега да сме обрали много награди за музиката. Peace

Лека нощ Hug

# 693
  • Мнения: 0
Днес в Етилер е имало сцени между:
-Емир и Фериха
-Фериха и Левент
-Емир-Левент-Ханде/интересна или по-скоро отвратителна тройка/
-Фериха и Ханде
-Фериха и Гюлсум
-Левент и Санем
-Лара и Ханде
-Джансу!!!  Лудата се е завърнала ooooh!

# 694
  • в очите на дъщеря си
  • Мнения: 201
Оххх, аз свърших с АО ooooh! ooooh! ooooh! , остава Мими да ги вгради и е готово.

Неси,благодаря за инфото за наградите.  bouquet

Близне, 'ко ми носиш ?tooth

Утре сиг. ще пътувам и за това от сега ви пускам новата тема. Peace


Лека нощ Hug Hug Hug


# 695
# 696
# 697
  • Мнения: 56
Много хубава песен Heart Eyes Heart Eyes
Започнах с поздравите аз пак рано- рано  Mr. Green Joy Joy
Все сама ме оставяте да си пия кафето сутрин Rolling Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=GhHU-eeVrTM

Да ви нагушкам всички, че напоследък нямам много време за темичката Rolling Eyes

# 698
  • Мнения: 56
Маминкооооооооо  виждам те на балконЯ   hug
Днес каква закуска ще ни спретнеш чакам аз да папкам преди работа  Whistling

# 699
  • Мнения: 180
Добро утро Simple Smile
Добрутро,маминко HugКак сама?Няма сама Heart EyesИ аз идвам да си го изпием заедно Simple Smile

# 700
  • Мнения: 56
Добро утро Simple Smile
Добро утро, маминко HugКак сама?Няма сама Heart EyesИ аз идвам да си го изпием заедно Simple Smile
Скъпата ми Маминка  Hug Hug Обичкам те  Heart Eyes Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 180
Ти пак ли си на работа бе дете? Hug



Скрит текст:
Уф докато я застроя тая супичка,ама поне е топличка Laughing

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 08:29 от megi7

# 702
  • Мнения: 56
Ти пак ли сина работа бе дете? Hug
Да пак Rolling Eyes днес последен ден и после почивам два дена  Flutter Flutter

О днес на супичка Heart Eyes хубаво че е готова че много гладна бях вече hahaha hahaha
Обезателно да заделиш за Лелите ми че те все гладни и те  Joy Joy в нашето семейство всички сме така  hahaha

Последна редакция: вт, 01 май 2012, 08:33 от ·٠•violetka•٠·

# 703
  • Мнения: 180
Айде,че малко с нас на лаф.Колкото толкова,че не можем да се видим.И мамчето ти я няма сега. Peace

# 704
  • Мнения: 56
Маминко благодаря за компанията Heart Eyes тръгвам на работа аз, ама ще ви посетя пак днес  Laughing
И естествено едно яко парче което Мамчето ми даде да слушкам  Heart Eyes Heart Eyes и не спирам вече две, три седмици Joy Joy Joy
http://www.youtube.com/watch?v=EAQGO1foWpI&list=FLwt0PN9iUXE … &feature=plcp

Общи условия

Активация на акаунт