Гумени ботуши

  • 14 143
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 713
Здравейте,
търсих такава тема, но не открих.

Ходят ли децата ви с гумени ботушки пролетта? Не държат ли студено тези ботуши? Rolling Eyes

Виждат ми се доста практични,но не съм сигурна дали са добра идея, ако държат крака студен? newsm78

# 1
  • Мнения: 2 803
Купих им за есенните и пролетните локви и не ги носят по друго време. Когато вали дъжд - само за джапане във водата.
Не ги намирам за удачна ежедневна обувка, макар с дебел чорап да стават за закърпване на положението, докато се сложат дебели ботуши. За пролетта сигурно са ок - не е чак толкова студено.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Почти всяка година купувам и изхвърлям почти неносени гумени ботуши. Много им е кратък периода на носене - в края на зимата и по-хладните и мокри пролетни дни, когато е още рано за маратонки или обувки. Есента също се събират няколко дни...Може би е подходящо за деца, които ходят повече пеша до яслата или градината и обичат да джапат в локви. Лесно се чистят и не пропускат.
За студените дни може да им се сложат стелки. В топло време пък, според мен, биха спарвали.
Абе...може и без тях.

# 3
  • София
  • Мнения: 283
Моя син има два чифта гумени ботуши - едните му ги слагам при дъжд и наличие на мнооого локви, а другите са зимни - отвътре целите са дебело ватирани. Слагах му ги няколко пъти тази зима с дебел чорап и не съм забелязала краката да са му студени или мокри. Вършеха чудесна работа в кишите. Но обути по-дълго време, си запарват. Общо взето доволна съм и от двата чифта.

# 4
  • Мнения: 403
ходи и много им се кефи

# 5
  • Мнения: 1 475
Моята дъщеря е фен на гумените ботуши и ако може би ходила само с тях! Mr. Green И зимата когато има киша и не е било много студено съм и ги обувала с дебел чорап и краката са си и били винаги топли и сухи!В дъждовно време всички локви са  наши и крачетат пак са сухи! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 304
 Редовно ги носи и джапа на воля. Дори зимата е излизала с гумените си ботуши и с дебели чорапи, не се е случвало да настине от това.
 Е, не са подходящи за върл студ, но пролетно и есенно време ни вършат чудесна работа, на нея много и харесва да е с тях.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 393
Моят син има гумени ботуши, вътре ватирани. Много съм доволна, носи ги само в дъжд обаче.
не мисля, че са подходящи за постоянно носене, защото крачето не може да диша, изпотява се и е предпоставка за гъбички. Но за дъжд, локви, киша са просто идеални.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз слагам вътре от стелките  на Колев&Колев. Те са от естествена кожа и не съм забелязала така да им се спарват краката. Наистина не ги носят много, но задължително имат по един чифт и джапат с кеф  Simple Smile

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 767
Моето момиче няма гумени ботуши, но се каня да й купя, та да се наджапа на воля. Търсих есента, но нищо не ми хареса.

# 10
  • Мнения: 395
Синчето много харесва гумените ботуши, голямо удоволствие му доставя да джаба в локвите. За есен и пролет са идеални. От както е проходил, винаги съм му купувала, дори няколко чифта съм изхвърляла поради изтъркване, но тук причината е карането на колички (през локвите).

# 11
  • Мнения: 3 242
Аууу гумени ботуши Simple Smile много ги харесвам и ги намирам за много практични след като 2 зими подред си съсипвам кожените ботуши Simple Smile
Харесала съм си едни , но цената им е доста солена Sad вътре са подплатени с кожа и са адски удобни. Такива има дори Кейт Мидълтън и принц Хари  Mr. Green

 

# 12
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте,
търсих такава тема, но не открих.

Ходят ли децата ви с гумени ботушки пролетта? Не държат ли студено тези ботуши? Rolling Eyes

Виждат ми се доста практични,но не съм сигурна дали са добра идея, ако държат крака студен? newsm78
Не само децата - и аз джапам с гумени ботушки, едни такива джиджани, събират погледите. Страшно практична обувка, ако се сложи дебел чорап кракът не изстива, самата гума задържа вътре топлината. Разбира се, не са подходящи като се затопли времето.

# 13
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 934
Имат и ги носят много. В ДГ - също. Имат си и гумени гащеризони и си джвакат на воля из локви, киша, подгизнала трева и кал. Носят ги с вълнени или с хавлиени чорапи обикновено.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 21 662
Не само децата - и аз джапам с гумени ботушки, едни такива джиджани, събират погледите. Страшно практична обувка, ако се сложи дебел чорап кракът не изстива, самата гума задържа вътре топлината. Разбира се, не са подходящи като се затопли времето.
Точно така и у нас. И малката, и голямата щерка, и аз ползваме. Пролет и есен като е мокро, и зимата в кишите, и не само. Овен че пазят от мокрото имат и супер грайфер, та дори зимно време повече  ги ползваме.

Общи условия

Активация на акаунт