Математици-умници 2

  • 17 635
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 066
Видях защо на моя математик му се губят 7 точки от ВМС. Делил е 15 на 3 и е получил отговор:
      Г) Друг отговор-3

 Twisted Evil И после ми казва: Ама не може да бъде, всеки знае, че е 5.

Та и ние сме в отбора на блейките..  Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 7 673
Видях защо на моя математик му се губят 7 точки от ВМС. Делил е 15 на 3 и е получил отговор:
      Г) Друг отговор-3
 Twisted Evil И после ми казва: Ама не може да бъде, всеки знае, че е 5.
Та и ние сме в отбора на блейките..  Crazy
Явно на ВМС нашите математици-умници са се изтрепали да измислят нова таблица!
Моят е писал 35:7 = 6  на последната задача:lol:
На Stella Maria младежът и той беше измислял нова таблица там.  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 4 066
Четох и се смях, а сега се чудя да се смея ли или да му скъсам ушите...  Joy  Joy
Какво да се прави, хлапета, те са над тези прозаични неща, като например таблицата за умножение. Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 7 673
Не му ги късай.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 623
Четох и се смях, а сега се чудя да се смея ли или да му скъсам ушите...  Joy  Joy
Какво да се прави, хлапета, те са над тези прозаични неща, като например таблицата за умножение. Simple Smile
Ако му ги скъсаш, ще има добро оправдание да не слуша,  newsm78 скъсай моите, така с интерес ще "слушам" "новините".
Аз какво да кажа за моя, който за 30мин е решил всичко и си е "проверил", а има 2 грешки?? Говорих, обяснявах колко е глупаво да се бърза и седмица по-късно- излязъл 30мин по-рано на пробния за СМГ(след хубаво мазало). И какво като има уши  Joy

# 20
  • София
  • Мнения: 4 032
Запис и аз тук
На великденското и моята девойка има мноооого смешни грешки.Мисля си , че им писна на децата от състезания.

# 21
  • Мнения: 1 144
Видях защо на моя математик му се губят 7 точки от ВМС. Делил е 15 на 3 и е получил отговор:
      Г) Друг отговор-3

 Twisted Evil И после ми казва: Ама не може да бъде, всеки знае, че е 5.

Та и ние сме в отбора на блейките..  Crazy

Hahaha, точно като моя Косьо 35 делено на 7 е равно на 7.

# 22
  • Мнения: 1 144
Е, как ще им късаме ушите! Те и без това не слушат, ако ги скъсаме, съвсем няма с какво Simple Smile)))

Хора, чудесни са ни дечицата, умни и любознателни, много важно, че някой път гафят, ние пък да не сме идеални, нали така Simple Smile)) Да са живи и здрави и ние покрай тях!

# 23
  • Мнения: 1 144
Видях защо на моя математик му се губят 7 точки от ВМС. Делил е 15 на 3 и е получил отговор:
      Г) Друг отговор-3
 Twisted Evil И после ми казва: Ама не може да бъде, всеки знае, че е 5.
Та и ние сме в отбора на блейките..  Crazy
Явно на ВМС нашите математици-умници са се изтрепали да измислят нова таблица!
Моят е писал 35:7 = 6  на последната задача:lol:
На Stella Maria младежът и той беше измислял нова таблица там.  Mr. Green

Simple Smile))

# 24
  • София
  • Мнения: 3 519
Добре че не измисляте нова таблица за умножение. Иначе така както сте я подкарали ще стане доста дълга. Моето любимо е 9:3=27.
Ние не ходихме на ВМС, че не знам на децата, ама на мен ми писна да повтарям - "Прочети условието". Имам чувството, че вече съм като латерна.
Ще се пробваме пак догодина.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
 Я не се оплаквайте, добре са си децата. Техническа грешка винаги може да бъде допусната  Hug.
 По НЕгледане ние водим в класацията  Laughing. Не може да реши задачата вярно , и накрая да не
види , че има посочен верен отговор  Crazy. То бива разсеяност, бива , ама нашето е направо...
 Не , че има значение , даже не съм се карала. Него ,обаче много го е яд  Mr. Green. Ама нека му е , защото всички сгрешени задачи ги няма на черновата  Crazy.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 066
Щом сме в "Отчетни" да се отчета  Simple Smile :
   Вчера беше в Монтана моят математик. Не се представи особено добре-5 място, но все пак има грамота, което за него е единствената мотивация.  Crazy Естествено, сгрешил е 2 от първите 5 задачи...Казвам ви, цяло лято ще учи само таблицата за умножение, нищо по-сложно, че ми писна от тъпи грешки.  Twisted Evil Иначе си го хваля, де.  Laughing За пръв път е с другите деца, в друг град, почти като голям.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
aunt Ogg , поздравления за набора   bouquet. Супер си му е представянето  Hug.
Ще свикнат децата , малки са още. Все пак всяко състезание е психическо напрежение. То като се замислим ние колко често допускаме грешки от прибързване , какво да очакваме от децата  Hug.
 Тази и следващата година са за тренировка , важното е в 4 клас какво ще постигат  Peace. А аз съм сигурна , че всички ,които сега се оплаквате от глупави грешки ,ще се хвалите само с призови места  Hug.

# 28
  • Мнения: 123
http://iztok-smb.hit.bg/pobedVMS.html
да се похваля с моя умник на 3 място 3 клас и Кенгурската грамота си взехме днес

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
marsoft2000 , поздравления   bouquet.
 Много ви се радвам на теб, и на твоето момче  Hug. Толкова сте борбени и упорити , и ви желая още много призови места  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт