Математици-умници 2

  • 17 636
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 673
http://iztok-smb.hit.bg/pobedVMS.html
да се похваля с моя умник на 3 място 3 клас и Кенгурската грамота си взехме днес
Браво на вас!  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 4 066
Поздравления!   bouquet

# 32
  • Мнения: 1 144
Лельо Ог, 5-о място си е прекрасно! Всеки резултат над 65 % на състезание е отличен, така че детето се е представило чудесно.
Мар, поздравления! Ние в сряда ще ходим за грамотата, нищо че сме болни, много държи лично да си я вземе. Като знам колко ще е всичко претупано...

Както и да е, в събота сме в Шумен, само да сме оздравели Simple Smile

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Stella Maria , бързо оздравяване , и успех в Шумен  Hug. Браво на вашето училище , че е организирало децата  Laughing.
 

# 34
  • Варна
  • Мнения: 482
Здравейте!
Случайно научих, че имаме право да се запишем в лятна матем.школа на базата на резултатите от Черн.Храбър и бих искала да получа повече информация - посещавали ли са вашите деца, доволни ли са останали и въобще отзиви. Благодаря предварително.
Един конкретен въпрос - има 2 варианта и можем да си изберем единият(Несебър или Банско), така ли е?

# 35
  • Мнения: 205
Здравейте!
Случайно научих, че имаме право да се запишем в лятна матем.школа на базата на резултатите от Черн.Храбър и бих искала да получа повече информация - посещавали ли са вашите деца, доволни ли са останали и въобще отзиви. Благодаря предварително.
Един конкретен въпрос - има 2 варианта и можем да си изберем единият(Несебър или Банско), така ли е?

Мисля, че може единия, а може и двата. И като че ли няма строго изискване за резултати. Само ако има прекалено много кандидати, можело да се наложи да приложат някакъв критерий. Само че е от 4 до 7 клас и ние сме още малки. Имало и друга школа за 2-4 клас, но тя била вече запълнена.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 508
Здравейте, момичета  Hug

Вместо запис, ще се възползвам от темата за малко хвалби и оплаквания, малко в стил ДиС преди да го прекръстят в Семейни отношения.

Първо ще започна с хвалбите - детето се представи толкова добре на вътрешните състезания, че се класира за отбора за Хонг Конг. Няма нужда да ви казвам колко се гордея с нея, че и със себе си, че съм успяла да я подкрепя в това, което може да прави.

А сега и оплакванията. Независимо от представянето си, тя няма да замине. Баща й не дава, точка. Аргументите "против" нямат значение, всички бяха оборени логично и последователно, обаче той най-накрая каза "Не може ли да кажа "Не!" само защото така искам?!". Ще се въздържа от коментари, че прекалено тежки думи ми идват наум, само още веднъж ще похваля детето, за зрелостта и мъдростта му, което през сълзи ме успокояваше "Мамо, той може и да проваля бъдещето ми, но аз все пак го обичам дълбоко в себе си." Е как да не се гордея с нея?

# 37
  • Мнения: 668
Здравейте, момичета  Hug

Вместо запис, ще се възползвам от темата за малко хвалби и оплаквания, малко в стил ДиС преди да го прекръстят в Семейни отношения.

Първо ще започна с хвалбите - детето се представи толкова добре на вътрешните състезания, че се класира за отбора за Хонг Конг. Няма нужда да ви казвам колко се гордея с нея, че и със себе си, че съм успяла да я подкрепя в това, което може да прави.

А сега и оплакванията. Независимо от представянето си, тя няма да замине. Баща й не дава, точка. Аргументите "против" нямат значение, всички бяха оборени логично и последователно, обаче той най-накрая каза "Не може ли да кажа "Не!" само защото така искам?!". Ще се въздържа от коментари, че прекалено тежки думи ми идват наум, само още веднъж ще похваля детето, за зрелостта и мъдростта му, което през сълзи ме успокояваше "Мамо, той може и да проваля бъдещето ми, но аз все пак го обичам дълбоко в себе си." Е как да не се гордея с нея?

 Sad

Сигурна съм, че ще имате възможност за още много изяви. Желая ви успех! Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 4 066
Jarita, горкото дете! И ти също! Толкова труд... А баща й защо не разрешава? Притеснява ли се или?

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Jarrita , поздравления за успеха на детето   bouquet.
 Колкото по другият въпрос - нямам думи! Не мога да разбера що за мотив е : " Само защото така искам!". Това дете се е трудило , и състезанието би било най-голямата награда за него.
 Силно се надявам все пак таткото ви да размисли  Hug. А на детето - браво за думите. Наистина имаш невероятно умно, и зряло дете  Hug.

# 40
  • Мнения: 123
Здравейте, момичета  Hug

Вместо запис, ще се възползвам от темата за малко хвалби и оплаквания, малко в стил ДиС преди да го прекръстят в Семейни отношения.

Първо ще започна с хвалбите - детето се представи толкова добре на вътрешните състезания, че се класира за отбора за Хонг Конг. Няма нужда да ви казвам колко се гордея с нея, че и със себе си, че съм успяла да я подкрепя в това, което може да прави.

А сега и оплакванията. Независимо от представянето си, тя няма да замине. Баща й не дава, точка. Аргументите "против" нямат значение, всички бяха оборени логично и последователно, обаче той най-накрая каза "Не може ли да кажа "Не!" само защото така искам?!". Ще се въздържа от коментари, че прекалено тежки думи ми идват наум, само още веднъж ще похваля детето, за зрелостта и мъдростта му, което през сълзи ме успокояваше "Мамо, той може и да проваля бъдещето ми, но аз все пак го обичам дълбоко в себе си." Е как да не се гордея с нея?
Браво на детето ! Те у мъжете някой път една логика върви, че и за 1 клас с нея задачи не могат да решат.

# 41
  • Мнения: 1 083
Jarrita, би било много жалко ако детето не отиде. Може и просто да не е узрял, може би ако преспи една-две нощи...............ако премисли. Стискам палци все пак да ви се "опече" работата.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 300
Здравейте, момичета  Hug

Вместо запис, ще се възползвам от темата за малко хвалби и оплаквания, малко в стил ДиС преди да го прекръстят в Семейни отношения.

Първо ще започна с хвалбите - детето се представи толкова добре на вътрешните състезания, че се класира за отбора за Хонг Конг. Няма нужда да ви казвам колко се гордея с нея, че и със себе си, че съм успяла да я подкрепя в това, което може да прави.

А сега и оплакванията. Независимо от представянето си, тя няма да замине. Баща й не дава, точка. Аргументите "против" нямат значение, всички бяха оборени логично и последователно, обаче той най-накрая каза "Не може ли да кажа "Не!" само защото така искам?!". Ще се въздържа от коментари, че прекалено тежки думи ми идват наум, само още веднъж ще похваля детето, за зрелостта и мъдростта му, което през сълзи ме успокояваше "Мамо, той може и да проваля бъдещето ми, но аз все пак го обичам дълбоко в себе си." Е как да не се гордея с нея?

Предполагам, че баща й се притеснява. Ако имате финансовата възможност отидете с нея до Хонг Конг. Така хем ще си направите една интересна почивка, хем ще бъдете близо до дъщеря си.

# 43
  • Мнения: 264
Привет мили дами от темичката, бързам да се запиша да ви следя - докато погледна вие сте свършили едната и сте започнали другата  Laughing

По последния проблем - все пак зависи на каква възраст е детето .
Когато във 2ри клас имаше награда за едноседмична арт - школа в Гърция категорично не бих я пуснала.
 А имам приятелка тежък случай - не дава на децата си да кандидастват в чужбина ....какво да се прави, светът е различен.

# 44
  • Мнения: 668
Някой с инфо за втория кръг на кенгурото

Общи условия

Активация на акаунт