РАННО ОТЧИТАНЕ НА БРЕМЕННОСТ

  • 10 549
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 262

Направи ли теста?  newsm78

# 16
  • Мнения: 17
Твърде е възможно да си бременна. Този странен цикъл може наистина да е кървене около датата на цикъла . Случва се. Пусни кръвен още днес или утре, веднага ще е готов (тоест за деня). Успех и дано да е най-хубавото  Peace
   6te se opitam pri pyrva vyzmojnost da si kupq test,no vednaga ne moga,postoqnno sym zaeta....nampravo ne znam...no 6te si napravq test!Dneska ve4e cykylat mi e kym priklychvane,a o6te imam bolka v gyrdite i taka kato gledam skoro nqma da si ide Sad Izob6to ne moga da leja po korem Sad

# 17
  • Мнения: 32
Здравейте момичета....за жалост на 10-ти ми дойде...Нормална менструация... Sad Все пак ще отида на прегледа като ми свърши.След това продължаваме с опитите за бебче.Успех на всички с бебеправенето... Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте Simple Smile
Извинявам се, че използвам чужда тема, но от скоро разглеждам форума и трудно се ориентирам, а и с толкова много правила, малко се притеснявам да пусна нова  Embarassed
При мен ситуацията е следната: На 14.04. беше последната ми менструация, при която всичко си беше нормално. Около 28-ми, когато се предполага, че вероятно трябва да съм била в овулация с приятеля ми направихме нещо като спонтанен непланиран опит за бебеправене. На 11.05. бях на преглед при гинеколожката, заради гъбички. Тя ме посъветва да изчакам да ми закъснее и да си направя тест. Аз обаче не можах да изчакам и го направих на 12.05, когато е 28-ия ден от цикъла. Теста беше отрицателен. Продължава да ми закъснява, което не е нещо необичайно, необичайното е, че нямам никакви признаци за предстояща менструация. Независимо дали ще ми закъснее 2 или 20 дни, винаги още от 28-ия ден на цикъла започвам да усещам корема си подут и започват да ми излизат пъпки по лицето  Close Сега ги няма тези неща. Мисля да изчакам до понеделник и да си направя отново тест, но дотогава има толкова много време  #Crazy
Знам, че не можете да ми помогнете. Но, моля ви, споделете, как мислите има ли вероятност вторият тест да е положителен? Или съм полудяла и се вкарвам в някакви филми  newsm78
Не бях предполагала колко много искам 2 чертички, докато не видях, че е една и се разплаках  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 8 044
Изчакай до понеделник, тук няма как да получиш отговор дали си бременна. Жените са склонни да си самовнушават разни симптоми, така че не си пълни главата с глупости. Единици са двойките, при които се получава от първи опит.

# 20
  • Мнения: 2 038
Пясъчно момиче, според мен повтори теста с първа сутрешна урина, възможно е стойността на ЧХГ все още да е ниска, а и не си сигурна кога ти е била овулацията.
Милинка е права, че рядко става от първия път, така че се въоръжи с търпение. Пожелавам ти успех   bouquet

# 21
  • Мнения: 2
Благодаря за отговорите   bouquet
За съжаление, не се налага да купувам втори тест, защото вчера ми дойде - изненадващо и без никакви предменструални симптоми, но достатъчно красноречиво потвърди липсата на втора чертичка.
Още веднъж благодаря, че ми изчетохте притесненията и си направихте труда да ми отговорите  Simple Smile Радвам се, че има място, където мога да споделя и да получа разбиране  Simple Smile
Успех в бебеправенето на всички желая и да се срещнем не след дълго в други раздели на форума baby_neutral

# 22
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен. Моето притеснение е сходно с това на ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА  Simple Smile
Цикъла ми трябваше да дойде на 25 май, но вчера дойде нещо, което трудно може да се определи като цикъл ( обикновено е редовен на 26-28дни)- много светло кафеникаво леко течение. Реших, че този месец е неуспешен, но вече 2-ри ден същински цикъл няма, а онова смущаващото прокапва с 1-2 капки.
Не съм правила тест, но след като миналия месец се пренавих, мисля да изчакам до дата (25 май) и тогава ако няма нищо да правя.
Друга екстра е, че след спане в хотел съм се сдобила с някакви бактерии и микробиологията ми никак не е добра - трябва да пия доста силни лекарства, но докато не ми дойде окончателно ме е страх да поема този риск  Sad Confused
Моля дайте съвет, благодаря предварително!

# 23
  • София
  • Мнения: 8 044
Сподели притесненията си с лекаря, назначил лекарствата и може да изпише заместители, които не носят риск при евентуална бременност.

# 24
  • Мнения: 39
Здравейте, искам малко съвет. На 10 май си направих тест за бременност, който излезе полужителен но с много бледа втора черта, на същия ден го повторих и пак излезе втората черта. Реших на другия ден пак да си направя същия резултат. Записах си час при доктор за 14 и отидох обаче нио не се видя нито на ехографа, нито на вагиналния. След като се прибрах си взех още един тест на, който втората черта вече беше много ясна. Тя ми каза да отидя при нея на 22 обаче на 16 получих кървене и тя ме изпрати в Шейново за евентуално приемане. Тогава когато ме прегледа ми каза, че се вижда някаква сянка но не е сигурно .Там също ме гледаха на вагинален и нищо не видяха. Изпратиха ме за кръвна проба за да видят колко е хормона и на следващия ден ходих да си го взема беше 298,1. Днес ходих до лекарката за да и кажа какво е станало там и тя пак ме преглед аи пак нищо не се видя и на двата апарата. Изпрати ме да си направя пак тест който беше пак полужителен, и си направих пак кръвна проба която сега излезе 912 mlU/ml. Моля за отговор, защо нищо не се вижда и на някой случвало ли му се е, защото тя ми каза, че ако е извънматочна хормона няма да се покачи много а сега се е покачил тройно. Благодаря предварително!

# 25
  • Мнения: 4
Здравейте, имам едно запитване, съжалявам, че пиша в чужда тема.
Искам да попитам ако отида в някоя лаборатория за кръвен тест дали може без да ми е предписан от гинеколога? Съжалявам ако въпроса ми е глупав, но не съм запозната с тези неща.

# 26
  • Мнения: 2 038
Разбира се, че може. Кръвният тест се прави в частна лаборатория  Peace

# 27
  • Мнения: 39
 А някой може ли да ми отговори на моя въпрос?

# 28
  • Живее на Луната
  • Мнения: 3 468
Здравейте, искам малко съвет. На 10 май си направих тест за бременност, който излезе полужителен но с много бледа втора черта, на същия ден го повторих и пак излезе втората черта. Реших на другия ден пак да си направя същия резултат. Записах си час при доктор за 14 и отидох обаче нио не се видя нито на ехографа, нито на вагиналния. След като се прибрах си взех още един тест на, който втората черта вече беше много ясна. Тя ми каза да отидя при нея на 22 обаче на 16 получих кървене и тя ме изпрати в Шейново за евентуално приемане. Тогава когато ме прегледа ми каза, че се вижда някаква сянка но не е сигурно .Там също ме гледаха на вагинален и нищо не видяха. Изпратиха ме за кръвна проба за да видят колко е хормона и на следващия ден ходих да си го взема беше 298,1. Днес ходих до лекарката за да и кажа какво е станало там и тя пак ме преглед аи пак нищо не се видя и на двата апарата. Изпрати ме да си направя пак тест който беше пак полужителен, и си направих пак кръвна проба която сега излезе 912 mlU/ml. Моля за отговор, защо нищо не се вижда и на някой случвало ли му се е, защото тя ми каза, че ако е извънматочна хормона няма да се покачи много а сега се е покачил тройно. Благодаря предварително!

Ради аз бих потърсила и друго мнение - щом не се вижда нищо в матката може да е извънматочна, а това с растенето на хормона дето са ти го казали незнам дали е много вярно. Ходи при някой по-добър лекар да те види, че ако е извънматочна трябва да се действа. Успех и мини да кажеш какво е станало.

# 29
  • Мнения: 4
Мерси много за информацията.

Общи условия

Активация на акаунт