Отговори
# 660
  • Мнения: 30
Какво нещо е, хората да не смеят да удрят децата си, особено на обществено място. Naughty
"къде отиваш ти, може би"  Crazy

Хе-хе. Още повече, че от супер ранна възраст си осъзнават правата и си се възползват максимално.  Ние доста често сме ставали свидетели на въргалящо се дете в магазина. Просто си лежи на земята и се въргаля... майка му супер спокойно си плаща/прибира нещата.

Аз също се старая да не му повишавам тон на публично място. Случи се на няколко пъти да му направя по-остра забележка и веднага получих неодобрителни погледи. Нищо че витрините щяха да паднат...

Нашето пъпче е в БГ, още не сме решили къде да го мятаме.

Дилянка, хайде още едно секцио  Mr. Green и да не се появява подобен проблем след това.

Кали, да се оправяш по-бързо  Hug Питай какво точно те интересува за живота там, ще отговарям на лични. Иначе със свикването нямахме проблеми.

Макс тръгва на градина от понеделник, доста ми е притеснено. Каквото е диване дали няма да ми се обадят да си го прибера по някое време  newsm78

# 661
  • Мнения: 367
Какво нещо е, хората да не смеят да удрят децата си, особено на обществено място. Naughty
"къде отиваш ти, може би"  Crazy




Ей, аз на я наплясках... макар, че ми се искаше... Но така ме вбеси малкото човече, че...

Колкото за пъпчето съм чувала, че ако не занеш къде да го хвърлиш (защото аз не съм привърженик на подхвърлянето в банки, министерства, училища или на стадиона....  Mr. Green )
Но някои казват, че ако не знаеш къде да го гвърлиш, да го пуснеш в буйна вода, че всичко да му върви по вода!
Как мислите? Но вече съм решила да се оттърва от него. Защото от друга страна казват, че ако запазиш пъпа след като детето порастне, то не може да се откъсне от майката... Знам ли и аз  newsm78
Споделете мнеия, please!

# 662
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Здравейте мили майчета,
относно удрянето на общесвено място избягвам по принцип но Дани е толкова инат че вече нямам нерви признавам си рядко го шамаря но по някога не се издържа и го плесвам. Когато ходим да пазаруваме по принцип  в Карфур ми той е единственото дете което все пищи не зная какво му става откача вика, крещи, реве все нещо не му е кеф е как да не го плеснеш!
Пъпчето още го държа нямам идея къде да го хвърля на баткото падна докато бяхме в болницата но на малкия си го пазя!

# 663
  • Мнения: 195
Мамчета и майчета Честита Баба Марта! Здрави, румени, засмени .... их една мартеничка не мога да кача  Embarassed
Имаме два месеца да изпишем 5 странички - дерзайте  Hug
Нашето пъпче си седи в една кутийка и въобще не съм се замисляла какво да го правя
Момичета да ви питам вашите ясли правят ли тържества за 8 Март поне, как едно тържество за родителите не направиха по никакъв повод значи
Мойто инатливото от доста време вече е на фаза - ходи само с клин, не може то долнища, панталони и ме съсипва вече, иначе е голяма устатница - хубаво ни оправя всички, да се чудиш откъде ти е дошло. Все се каня да записвам някъде бисерите, че то се забравя, ама ....

# 664
  • Мнения: 549
Честита баба Марта  Simple Smile  bouquet

Момичета, да сте здрави и щастливи, усмихнати и ... горди с порасналите си май-чета - телета  Crazy ..... И с безкрайните им пакости  Whistling

Моят Мартин също е "на фаза". В момента се съгласява да излезе на разходка само ако му обещаят, че ще му купят нещо за ядене, което обича - т.е. ягоди, ядки, кисели краставички, кебапче или шоколадче. Щом и шоколадчето успява да спазари, смятайте колко е убедителен.

Понеже стана реч за шамарите, Мартин не е пляскан. Луда ме прави и ме манипулира, както си иска, малкото демонче

# 665
  • Мнения: 553
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави - малки и големи  bouquet Heart Eyes  bouquet

Налегнал ме е един страшен синузит и не съм вярвала, че това така боли и толкова бавн се лекува #Crazy #Crazy #Crazy

Дребното се настани до мен и ми пие от кафето Mr. Green Голям калпазанин е Heart Eyes

# 666
  • София / Сливен
  • Мнения: 35

# 667
  • София
  • Мнения: 735


Честита баба Марта и от нас! Да сте живи и здрави, много щастливи, обичани и засмяни!

Аз днес успях да поизчистя у нас, свърших малко други неща (вкл. да си измия колата, което не се беше случвало от сума ти време, почти не си я познах) и след малко отивам да си прибера детето (майка ми пак ни пусна гювеч и я взе вчера).

Fall, , яко ви работи, като гледам. Тя и Габи не иска да излиза, жената обаче успява да я изкара, не знам как. Ей сега майка ми ми каза, че е отказала одеве да излезнат, но не я и натискали, защото времето си е неприятно. Утре обаче съм решила да я водя на зарята за 3ти март. Аз много обичам да ходя и ми е винаги много вълнуващо, искам да създам и у нея тази традиция да ходи.

НатHug да се оправяш бързо. А Андрейко е толкова сладък  Heart Eyes

Леле, хора, открих ибей и няма да ви казвам какво се случи... обаче сега се спрях (почти), защото кредитната иска връщане  Joy но си чакам останалите неща с огромно нетърпение. За сега съм по-скоро много доволна от нещата. Най-забавното беше с една много готина черна чанта, нова. Махнах й всички хартии от вътре и почвам да я пробвам, въртя се пред огледалото и извендъж, усещам, че нещо ми убива. Почвам да отварям джобовете и се оказа, че има същото портмоне, чисто ново. Явно мацката я е купила и решила да я продава, без да знае какво има вътре. Бях толкова щастлива Simple Smile

krischana, Габи е същата, само дето иска да е с пола/рокля  ooooh! и се виждам в чудо с какво да я обличам. То навън студ/мраз, моето с пола?!?! Сега от ибей й купих две разкошни полички на некст, чакам и една зимна рокля. Щото единствената ни е червена, а апреските са й цикламени.. та по принуда ходи с гумените си ботуши (жълти), че по се връзват с роклята  Mr. Green ама си показва характера във всичко. И ми прави впечатление, че е доста лигава. Уж не я глезим, но като е свикнала да е център на внимание, и е яко дразнеща. Почнала е да се тръшка, тропа с крака, удря!!!, вика - още не сме я били, но на моменти съм на границата да я цапна.

Стискайте палци, Габела пак тръгва на ясла от понеделник. След една седмица у нас.. и хиляди галимации за отглеждането й (и пари за жената, разбира се).

Та ей такива работи покрай мен - все забавни.

Приятен ви уикенд. Отивам да я прибирам, ще си почивам друг път....

# 668
  • Мнения: 91
Крисчана,при нас в яслата си правят всяка година тържество с родителите за 8ми март.Отделно на всички празници си имат тържества,но без родители.Оставяме апарата на госпожата и тя го снима да си имаме спомен.Сега на 6 март ще е тържеството.Имаме думички,песнички.Много се вълнува Ади.Да видим  Peace
И да ви кажа,че и ние сме с характер какво да обличаме и обуваме.Иска все едни маратонки да и обувам,при наличието на поне 10 чифта,тя не,та не.Все едни и същи иска.ОТделно,като Габи и тя все рокля или пола.С друго не може.Якето и него сама си го избира,иначе по смъртно немога да я накарам да тръгне от нас  ooooh! Инат и това е....  #Crazy
Пъпчето и нашето си е у нас.Честно казано не сме мислили къде да го хвърлим...

# 669
  • Мнения: 553
Честит празник!

# 670
  • София
  • Мнения: 735


Честит празник, мили майчета и дечица! Чакам Габи да се събуди и да излизаме  Heart Eyes мисля и знаменце да й купя!
(въпреки че според баща й, сме щели да бъдем далеч по-добре ако бяхме останали в турските предели  Crazy)

# 671
  • Мнения: 150


Момичета бъдете живи и здрави, много обичани и щастливи!  Hug  bouquet

# 672
  • Мнения: 2 559
Честит празник, момичета! Да сме живи и здрави, обичани, уважавани и много щастливи!

# 673
  • Мнения: 30
Честит празник момичета! И на големите и на малките    bouquet

Моя младеж ме изненада с картичка и желирани бонбони сутринта  Heart Eyes Поделихме си ги братски, после и с цветенце ме уважи... Какво да искам повече  Mr. Green

# 674
  • Мнения: 553
На мълчанка ли играем Joy Joy Joy Голямо затишие в темата Mr. Green

Днес изобщо не ми се бачка и се моткам по форумите Mr. Green Почва да ме тресе "кандидат-градинска треска" Joy Дано успеем да влезем в градината до нас - имаме реален шанс за момента (стига да не се появят още няколко дечица с 10+ ooooh!).

Кажете как приучихте децата да ползват тоалетна, а не гърне - аз удрям на камък... Андрей реве ако се опитам да го сложа на тоалетната чиния или пък ако се опитам да го изпишкам навън - признавасамо гърнето и нищо друго ooooh! Като ходиме на гости си влачиме с нас гърнето Joy Малкото келешче от няколко дни като почна нещо да му говоря се обръща към мен и ми казва "мамо, млък" Crazy hahaha

Общи условия

Активация на акаунт