Попътен вятър на порасналите ни деца- 13 късметлийска

  • 35 713
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 35
abet,  за "официален ритуал по посрещането в групата ни" - добре дошли. С голямо удоволствие ще ви посрещнем.То сега не е за идване в Пловдив,че са едни жеги......Обаче наесен, след отпуските  Hug
И моята тайна надежда е малкото чаве да учи немски, а и той иска същото!!! Но ще видим какво ще стане догодина.
И аз искам " кльощави дънки"!!! Обаче всяка година увеличавам размера с един номер  Embarassed Изобщо нямам воля за диети #Cussing out
Топло и гостоприемно море за всички, които ще са там.

# 706
  • Мнения: 2 826
Приемате ли още едно пловдивско попълнение? Мисля че и аз съм за тази тема, защото вече изкласихме, а досега се разписвах само в темата за "набор 93". Имам син, който наесен ще е студент в ТУ Пловдив.
Надявам се с течение на времето да ви поопозная, за да вляза в ритъм  Peace

# 707
  • Мнения: 3 371
Мойто мъж е в командировка от понеделник до сряда в Бургас и като едното чудо съм го докарала до пРИМОРСКОВО  в рибния ресторант че да се видя с Марианка и Госпожата newsm78

Ама даже и няма място за чудене - грабваш се и идваш, ще си направим чудна морска среща ! Party Party Party А за рибният ресторант няма да съжалявате - чуден е ! Peace

Нези,  Heart Eyes ядосвам се понякога, ама бързо ми минава ! Wink Сега, обаче, съм му направо сърдита ! Naughty

LinaM ,  Heart Eyes липсваше ми ! Hug Снимки може и да има, само трябва да си взема апарата ! Wink

Me4tatel , с удоволствие ще се отзовем на поканата, да знаеш !  Peace  Да не се хвалим, ама очевидци разказват, че и ние много добре посрещаме, нали дружина !  bouquet

# 708
  • Мнения: 3 371
Приемате ли още едно пловдивско попълнение? Мисля че и аз съм за тази тема, защото вече изкласихме, а досега се разписвах само в темата за "набор 93". Имам син, който наесен ще е студент в ТУ Пловдив.
Надявам се с течение на времето да ви поопозная, за да вляза в ритъм  Peace

Ето на това му се вика пловдивска инвазия ! Laughing Добре дошла, Sea lights !  bouquet Честито на твоето момче - хубави студентски години му пожелавам !

# 709
  • Пловдив
  • Мнения: 45
Радвам се, че се увеличаваме в пловдивската група! Но имаме още доста да наваксваме  Simple Smile Добре дошли на новите ни попълнения! А колкото до срещата, винаги ще откликнем.   Hug

# 710
  • Мнения: 2 826
Благодаря за посрещането и gospojata, благодаря за пожеланията  Hug

Преглеждайки последните странички ми е малко трудно да се ориентирам в "обстановката", но се надявам с течение на времето и това да стане. Харесва ми вашия позитивизъм и подкрепа  Peace

# 711
  • София
  • Мнения: 1 762
 Joy
начи това намигане от госпожата за фотото е по мен. Апарата е в мен и жива умряла днес ще ти го донеса, че до края на седмицата са ми нагласили програма  Joy

Sea lights, добре дошла и на теб. Леле както е тръгнало скоро юе станем малцинство пред пловдивската група  Joy Много се радвам  Hug

# 712
  • Мнения: 418

Преглеждайки последните странички ми е малко трудно да се ориентирам в "обстановката", но се надявам с течение на времето и това да стане. Харесва ми вашия позитивизъм и подкрепа  Peace

Аз се ориентирАх – девойките четат pin4e и мно’о се черпават Mr. Green

И по Йори съм вече наясно Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 1 762
Какво е това pin4e  newsm78 Неюо съм пропуснала  Joy
За черпаването не съм го пропуснала  hahaha

# 714
  • Мнения: 418
е те тФа е pin4e Mr. Green
Айде и от мен нещо ,ама то въврви със снимка -
Нищу нямаши ми фчера,

ставам сутранта,

ф углидалуту са зверя:
...
Бря, чи красута!

Викам сигур са чалдисах,

туй ни мой съм аз.

Смятай кат са начирвисам

и са нагласа!

Тъй пу нощник и терлици,

с чорлава куса

мязам кат на убавица

ф профил и анфас.

Дрямах начи и въртях са,

цъках със език,

плюх са дан са уручасам –

тъй са възхитих.

Дрямах начи и въртях са,

цъках със език,

плюх са дан са уручасам –
...
тъй са възхитих.

Дъл на пустуту глидалу

са яви дифект!?

Тъй да съм разхубавяла...

А, сига де! Дерт!

Са умислих утведнъшки –

как навън ш’ въря?

Мoмцити ку са натръшкат

кату ма съзрат?

С модна фуста, чи забрадка,

с китка у ръка;

с тос акъл зер за три патки,

кату заблеста...

И къдету койт’ ма срещни –

пламна, изгуря

ф разни помисли пугрешни...

Пък ни съм таквас!

...Туй наверну сън е билу,

сигур йощи спа

и ми са е присънила

буйна красута.

Скуркузъбел съм, мий ясну -

ич дан ма съзреш,

щот ут толкува прикраснус,

мой са пубулейш.

Толкус убус да са исипи

тъй връз мен кат дъж...

Някуй тряа да ма ущипи!

(пу възможнус мъж! ) Снимката-
Скрит текст:
за по -голямо изображение,чукнете върху снимката. Wink

# 715
  • София
  • Мнения: 1 762
 Joy
Аааааааа да, ама не знаех, че така се казва.

Значи да уточним за новопристигналите мацки- Йори се наричат всички гаджета, които щурмуват щерките ни, а Снежанки са всички девойки, дето щурмуват синчетата ни  hahaha

/ На Малинка мъжлето не можел да запомни имената на гаджетата на Вики, та започнал на всички да им вика Снежанка/  Joy

# 716
  • София
  • Мнения: 3 733
Eй, момичета, много ме развеселихте и с Йоритата и с твърденията на Видин, че всеки път с Лина за различни неща се сдърпвате, няма скука! Добре дошла на новата Пловдивчанка Sea lights!
Госопжо, разбарах, че идваш, ама от коя дата? Фейсконтрола на плажа   grinning039чака да те види в "всичко в тон"!
Тини, снощи го пробвахме рибния ресторант, чака те! cook
Ние си изкарваме страхотно, даже ние е скучно, че не се сещаме да какво да се скараме!  Joy
Желая ви прохладна вечер!

# 717
  • Мнения: 3 410
Еми Марианка, нямате легла за оправяне, манджи за готвене, килими за тупане, за кво да се карате. Айде целивай го честичко Оски, да не успява за нищо да мърмори!
Вашите вълни утихнаха ли?

# 718
  • Мнения: 7 121
Добре дошли на всички пловдивчанки! Wink                                       

# 719
  • Мнения: 3 410
Нези, като гледам аватара, ожънала си вече Laughing Hug
Момичета пожелавам ви хубава вечер, аз отивам да работя,ч е днес е сряда и имам презентация.
На Госпожата - лек път към морето, и да внимавате на Магистралата,  много трудно се намирал изхода, да не запрашите към Ямбол. Че Мария през деня е при патките и перушините, кой ша са погрижи за вас  Hug

Общи условия

Активация на акаунт