Жената Лъв 63-та тема

  • 23 536
  • 753
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 2 073
Да, бе, представи си какъв късмет. И звъня на мъжа ми, обеснявам така и така, а той - Отвори капака и виж от къде тече. То добре, дръпнах ръчката, ама до там 15 мин се пънах да отворя капака, после още поне толкова да се блещя "компетентно" срещу двигателя. Mr. Green Нищо не разбрах, скарахме се по телефона с миУто и му поръчах да се прибере навреме за да я види. Crossing Arms Ако и сама си оправям колата за кво ми е мъж?
Вени, благодаря за поздравите! Само, че е младежка. Grinning

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Тони, да ти е жива и здрава щерката!  Hug
Весело и безгрижно детство й желая!  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 6 210
Тони, точих лиги по тортата и не съм те прочела внимателно  Blush! Още веднъж - да ти е жива и здрава младата дама  Heart Eyes  Hug!

# 18
  • Мнения: 668
Тони да ти е жива и здрава,   bouquet
Теди   bouquet

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Да ти е жива и здрава, Тони, много да те радва! Набор 04 ли ти беше, или 05?

Имам кулинарен въпрос!
А именно: ако замеся тази вечер тутманик по тази рецепта: http://recepti.gotvach.bg/r-4593-Домашен_тутманик , мога ли да го оставя цяла нощ да втасва и утре сутрин да го опека?
И още: на колко градуса и колко време?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Ох, от вълнение покрай тутманика забравих другото. Ами Полче, то хубаво да я опъна, ама само за 9 м. ще е, ами после  hahaha

Камче, как си? И ти рядко се мяркаш, и Уишчето...

Оф бее, то си пише, че детето става на 8, ама и аз като Венка чета  ooooh!. Наборче е, значи.

# 21
  • Мнения: 451
хаха,Реа,не се оплаквам от корем,ама щот не пия бира Laughing В тази връзка нали го знаете ония виц за солта и крокодилите - един ръсил със сол и друг го пита:за кво я ръсиш тая сол тук и онзи му отговоря:против крокодили,питащия казва:ами то тук няма крокодили и първия казва:ами щото ръся със сол hahaha Та и моята работа същата Joy

Хаясче,смело напред Hug

Тедко,и аз си представих картинката с дъжда Laughing И ние сме интересна гледка - като завали дъжд,аз разпервам дъждобрана веднага върху количката,а В. започва неистово да го отмята или най-малкото да си подава главата отдолу Mr. Green С едната ръка бутам количката,с другата го завивам,а той вече вкарва и музикалното оформление и накрая сме и двамата мокри Twisted Evil

Уиш,леко изкарване на шарката Hug Леле,само В. да не барне шарка,че следващата съм аз,нИ съм карала никаква и изпадам в параноя като чуя шарка ooooh! Crazy

Полче,така се беше нагрочило,че викам айде утрепА ни,но май май се размина Whistling Даже разходката беше много по-приятна от предните жегави дни Mr. Green

Тонииии,честита ти рожденичка!Да ти е жива и здрава,много весело и безгрижно детство! Hug

Стига с тези коли дееее...утре ще ме е страх да се кача на моята,че току-виж протекла и тя Mr. Green  hahaha

# 22
  • София
  • Мнения: 6 210
Стига с тези коли дееее...утре ще ме е страх да се кача на моята,че току-виж протекла и тя Mr. Green  hahaha
Да, ама ще си подготвена за отстраняване на течове от радиатора и най-вече - ще знаеш къде е радиатора  Joy! Аз се шегувам, ама пу-пу, да не ти се случва  Hug!

Вица с крокодила и солта ми е любим  Joy.

# 23
  • Мнения: 11 338
Здрасти, банда!

Тони, да е живо и здраво момиченцето ти! Весел празник и много усмивки!

Уиш, бързо минаване на варицелата, моят малкият още не е карал  Mr. Green

Тедко, много сладко си го разказала  Hug

Пол, големичък е гоблена - да! Имам все още неясен спомен, но гоблена съм го виждала в детството си и ми е останал в съзнанието...

Луси, аз съм пробвала да седя под дъждобрана на децата като бяха малки - МНОГО ГАДНО СЕ ВИЖДА, ВСИЧКО РАЗМАЗАНО  Joy, та разбирам твоят малчо що се нерви  Grinning

Камче, домъчняло ми е за теб, ко праЙш?

Боб, как я караш - лайфиз - лайф, а?

Вени, как е Софи? Нови снимки има ли?

Кипре, питай в някоя др тема за тутманика, че мен ме е страх да давам съвети за такива неща  Grinning

Хаясче,  Hug

# 24
  • Мнения: 668
Оф, ми кво да правя, работа, деца, къща и майка са ми на главата, че и на курс ходя.  ooooh! Никакво време нямам за нищо.  Naughty И ми е едно тъпо, скапано и уморено.  Tired
Уиш, дано мине леко шарката.  Praynig  Очаквам и аз включване, че в нашата група има болни 4-5 деца.  ooooh!
Оф да не ви депресирам повече. Радвам се че сте добре.  Hug
Хаясче, ти нали си добре?  Hug

# 25
  • Мнения: 9 776
Тони, да ти е живо и здраво момиченцето! Много късмет и много щастливо детство и пожелавам! Hug
Луси, по спомени май и Джуджи е като теб, не се е шарила. Направо си представям каква паника е като чуете само думата. ooooh!
Норче, наистина много ми хареса гоблена ти. Като завърша този, няма да е скоро Mr. Green, но ще се огледам и аз за нещо по-така. Blush
Кипре, тестото можеш да си омесиш от сега, но дотам. Аз всъщност не погледнах кога си питала, може би е късно вече. Сутринта оформяш, втасва пак и печеш.
За другото - к'во ти пука. То да стане, пък това ще ти е най-малкото щастие. Crazy
Луси, много ми хареса вица. hahaha
Нашата кола нещо трака. Crazy
Камче, какво става с майка ти? Помня, че получи инсулт. Оправя ли се сама? Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 11 338
Ми и моЙта трака, ама не се оплаквам  Joy Айде и аз да не остана по - назад, то ще се окаже, че всички трошки караме  hahaha

# 27
  • Мнения: 9 776
Ми и моЙта трака, ама не се оплаквам  Joy Айде и аз да не остана по - назад, то ще се окаже, че всички трошки караме  hahaha

 hahaha

Уф, трошка, ама без нея сме за никъде. Whistling Да е жива, че друга трудно ще вземем на този етап. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 11 338
И аз така  Grinning

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Кипре, тестото можеш да си омесиш от сега, но дотам. Аз всъщност не погледнах кога си питала, може би е късно вече. Сутринта оформяш, втасва пак и печеш.

Не е късно, още не съм се наканила  Mr. Green
Утре колко ще го чакам да втаса? Май ще го оставя за утре... вече ми се спи.

Общи условия

Активация на акаунт