Тема: Време е за Икеа! - тема 14

  • 87 900
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 107
Вместо запис да се пльокна тук с едно въпросче: какъв е матракът за тези легла  (ако може линк)?
Ето и ако ви е интересно Embarassed - едно преправено шкафче с помощта и на икейски дръжки:
Така изглеждаше в началото
Как изглежда сега
дръжките от близо
Матрака е за разтегателно легло, леглото е такова, от две части е и се продава отделно от леглото, мисля, че беше от дунапренените матраци.
Преправеното шкафче не се отваря.

# 17
  • София
  • Мнения: 721
Albenavk, Били-то си има вратички - дървени или стъклени, по избор.

# 18
  • София
  • Мнения: 208
Днес ходихме до Икеа, за Били библиотеката, но не взехме, понеже нямат вариант който да ни устройва. Харесахме си най-високото, но искаме вратичката да е изцяло плътна, а единственият вариант който ни предложиха беше половината плътнен, половината със стъкло. После загледахме една Беста, но пък там нямаха наличен цвета....та така, не ни бил късмета днес. Ще мислим пак, но пък си взехме чадъри за терасата и утре смятам да ги опънем Simple Smile Дано не вали  Praynig

# 19
  • Мнения: 301
Вместо запис да се пльокна тук с едно въпросче: какъв е матракът за тези легла  (ако може линк)?
Ето и ако ви е интересно Embarassed - едно преправено шкафче с помощта и на икейски дръжки:
Така изглеждаше в началото
Как изглежда сега
дръжките от близо
Матрака е за разтегателно легло, леглото е такова, от две части е и се продава отделно от леглото, мисля, че беше от дунапренените матраци.
Преправеното шкафче не се отваря.

Матрака са три отделни части матрак, една която пасва на 1,38 мисля беше, дължина на леглото и още 2  части, които се донаслагват когато се разпъва леглото на дължина (тоест имаш 3 положения). Има няколко различни вида за това легло (с пружини, латекс...и т.н.) и съотв. на различна цена:

http://www.ikea.com/de/de/search/?query=+Matratze+f%C3%BCr+ausz.+Bettgestell

Последна редакция: сб, 05 май 2012, 23:49 от Шанта

# 20
  • София
  • Мнения: 3 867
Дано да имаме повече и успешни покупки с новата тема  bouquet

# 21
  • Мнения: 124
Моята всекидневна от икея е почти готова. Има от повечето серии мебели, като определено Hemnesa най ми допада и като качество и като визия / само цената му  Twisted Evil/. Много ми е удобно и функционално, лесно за поддръжка всичко  Heart Eyes
Снимки тук тук тук тук

# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 275
Ммм, тази мебел за ТВ много ми харесва. То и ние май нещо такова ще правим. Много хубаво сте го направили, честито!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 392
Doret, мерси за инфото. А снимките не се отварят, защото явно има проблем със страницата.
Шанта, много  ти благодаря за линка  bouquet
Радина, всекидневната е станала супер Peace

# 24
  • Мнения: 1 070
Някой кандидатствал ли е и пазарувал ли е с картата Икеа към Пощенска банка? Дали има някакви скрити условия, много бяло ми се вижда?

# 25
  • Мнения: 58
Радина поздравления много добре е станало.  bouquet
На мен също ми харесват доста неща в Икея и дано има възможност да си ги позволя в скоро време.

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Мисля,че ще бъде полезно да знаем за предстоящите промоции. Grinning

https://www.facebook.com/pages/ИКЕА-България/260558807305007

# 27
  • София
  • Мнения: 10 858
Радина, прекрасно е всичко! А и още по-близко ми е до сърце, защото нашия хемнес в хола е същия  Heart Eyes (само ТВ шкафа, бял). Умирам за тази серия, всичко от нея ми харесва. Скоро ще купуваме още един такъв ТВ Хемнес, пак за хола. Лошо е така на час по лъжичка, но това е положението.

# 28
  • Мнения: 1 121
момичета, някой знае ли дали все още има от онези малки квадратни масички, които бяха по 10 лв. в началото? май в бяло и  черно бяха? трябва ми нещо за балкона да сложа 2-3 саксийки отгоре, но специалните неща за цветя са много по-скъпи, та се сетих за тях...

# 29
  • Мнения: 1 167
20% намаление на готварски принадлежности до 13 май

Общи условия

Активация на акаунт