ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 21 858
  • 732
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 11 607
и аз се надявам август да си дойда в Разград !

Нещо срещичка?????

# 676
  • Мнения: 2 280
Довечера от 20.30 ч по ТВ7 Ман Юнайтед - Реал Мадрид, събират се легенди като Зидан, Фиго, Дуайт Йорк, Анди Коул... Главен съдия ще бъде Пиер Луиджи Колина Simple Smile

Пп. ай , къде ми е аватара...? Май са сложили друга снимка на адреса на старата с Дрогба Simple Smile))

# 677
  • София
  • Мнения: 25
Гари Кейхил пропуска Евро 2012  Rolling Eyes
http://www.sportni.bg/euro2012/novini/nov-nepriiaten-udar-za-angliia-184

# 678
  • Мнения: 89

Кейхил също пропуска шампионата..а Ходжсън е викнал Кели от Ливърпул, вместо Рио? Явно го гони носталгията по успешния си период в Ливърпул..преди това взе и Хендерсън, Джонсън..с него, Кели, Керъл и Даунинг Англия ще мачка Grinning

4ма от Юнайтед, 3ма от Сити..и 6ма от Ливърпул Simple Smile))
Всички "лоши" трансфери от миналото лято са вътре Simple Smile))
Липсват само Карагър, Джей Спиъринг и Джонджо Шелви! Grinning

Само Джерард и Джонсън имат реално място в отбора..

Вече заложих 10 евро за титла на Германия при коефициент 4 и 5 евро за титла на Англия при коефициент 15, както и за загуба с 1-0 на Испания от Италия, тук са с голямата кошница, а като са така все ядат бой.

plami- За Коледа в Пловдив ще ти подаря шалче на Испанския национален отбор, затова нагласяй го Stuck Out Tongue

# 679
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
и аз се надявам август да си дойда в Разград !

Нещо срещичка?????

Маме и ти или си от Разград?

plami- За Коледа в Пловдив ще ти подаря шалче на Испанския национален отбор, затова нагласяй го Stuck Out Tongue

Нагласям се от сега  Mr. Green Обеща ми 200 лева за пазаруване,само гледай да не се отметнеш  Naughty имаше свидетели  Mr. Green

# 680
  • Мнения: 89
и аз се надявам август да си дойда в Разград !

Нещо срещичка?????

Маме и ти или си от Разград?

plami- За Коледа в Пловдив ще ти подаря шалче на Испанския национален отбор, затова нагласяй го Stuck Out Tongue

Нагласям се от сега  Mr. Green Обеща ми 200 лева за пазаруване,само гледай да не се отметнеш  Naughty имаше свидетели  Mr. Green


Уцели ме на глухото ухо   nnnuu


 Laughing

# 681
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
 hahaha hahaha hahaha Така ще кажеш  Joy Joy Joy

# 682
  • España
  • Мнения: 1 223
Миналата година срещата на Форума беше СУПЕР! Аз ,като се замисля ,май от тогава не съм ялa кебапчета и пила "Каменица" всъщност Laughing! Защото си тръгнах веднага на следващата сутрин....
Сега ще си бъда през август и -- "Повторението е майка на знанието", нЪл тЪй!!! Wink
Скоро ще ви пиша от Аржентина и обещавам да целуна Батистута от ваше име( без Емо и Мансити евентуално  Mr. Green)!

# 683
  • Мнения: 89
dyvaromi - Целуни от мое име ROCIO GUIRAO DIAZ една от най-красивите жени в Аржентина Simple Smile))



или на Brenda Asnicar, която се изявява като гадже на Тевез



макар, че последната ми идва малко младичка:)))))
По твой избор:)

# 684
# 685
# 686
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Eйй, много съм проста. Вчера си купих вестник Преса, имаше програма за Европейското, но забравих да ви кажа.  Crazy Днес сигурно е късно вече.
Тези дни ще има и в Телеграф, но не знам точно кога.

# 687
  • Мнения: 5 081
Eйй, много съм проста. Вчера си купих вестник Преса, имаше програма за Европейското, но забравих да ви кажа.  Crazy Днес сигурно е късно вече.
Тези дни ще има и в Телеграф, но не знам точно кога.

На 6ти мисля, че ще има в 24 часа

# 688
  • Мнения: 78
Eйй, много съм проста. Вчера си купих вестник Преса, имаше програма за Европейското, но забравих да ви кажа.  Crazy Днес сигурно е късно вече.
Тези дни ще има и в Телеграф, но не знам точно кога.

На 6ти мисля, че ще има в 24 часа
Благодаря ви!   bouquet 

# 689
  • София
  • Мнения: 25
Manchester United is proud to introduce Shinji Kagawa as our latest signing  Grinning

Блу, клипчето е много смешно! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт