ФУТБОЛНИ фенове ..::17::..

  • 21 834
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 057
А тази на Роналдо  Shocked Мале, мале, тоя свят се побърка...

# 721
  • Мнения: 78
Бре, какви хубави тия WAGs  Crazy Вики Бекъм пасти да яде!  hahaha


... за голмайстор залагам за Балотели-слабост ми е характера му, но това пристрастно, реално все си мисля, че ще е РВП. ...
Балотели, хм..  Rolling Eyes Много оптимистично ( но разбираемо за Ман Сити фен Wink), аз лично не мисля, че колкото и да се кълне, ще направи нещо, отборът като цяло е съкрушен, и не, не е същото като преди Световното 2006....  Tired
За РВП - също.  Tired Колкото и да ми е любим в Арсенал, той освен Холандия, неизбежно ще мисли за Ювентус или Ман Сити, поне тези, които го искат, за които знаем.
За мен голмайстор е Подолски, нищо, че не е най-типичният такъв.

# 722
  • Мнения: 412
Божееее, такава жена се е дала на Крауч! Shocked

Laughing Всеки си е задавал този въпрос: Защо?

Аз иначе си имам фаворит ... едно лале - Gregory van der Wiel  smile3506

# 723
  • Мнения: 2 280
Стига де, и Крауч си има своя чар  Laughing

честито на фенките на Юнайтед за Кагава.. Simple Smile

Измислете заглавие за следващата тема, нещо свързано с европейското Simple Smile и анкетка, но вече имаше такава за отбор-фаворит.

Аз давам за гол майстор - Йоренте Simple Smile

# 724
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Може анкетата да е за голмайстор.

# 725
  • Мнения: 2 280
може, ама колко имена трябва да изброим Grinning

# 726
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 866
Мммм... трудно, да.

# 727
  • Мнения: 78
Може анкетата да е за голмайстор.
Подкрепям!  Peace

За заглавие нещо от рода на: ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ на ЕВРО 2012, не особено интересно, но се намира лесно.  Peace

А за анкетата може да измислим 20тина имена до 2-3-5-6 дни, да даваме предложения, ако сте съгласни, така и така дори и да започне първенството, не е фатално.
Ето няколко от мен:
Джерард
Тери
Ибрахимович
Шевченко
Бендтнер
Балотели
Йоренте
Ван Перси
Ван дер Вил  
Подолски
Клозе
Фабрегас...


Сигурно има и още много, тези се сещам засега  Peace
За  Франция не се сещам...

# 728
  • Мнения: 2 280
Aко Тери или Ван дер Вийл станат гол майстори ще напишат история Grinning
Добре, ще видя някакви имена - по-познатите от отборите и ще пусна. Simple Smile

п.п. правя новата тема и анкетата Simple Smile

# 729
  • Мнения: 78
Е, аз някои само по пристрастия слагах  Laughing
Ама всеки да каже 5-10 - може да се направи сборен отбор, мисля.
Аз за Кристиано Роналдо примерно, не се сетих на прима виста, разбира се Grinning

# 730
  • Мнения: 412
Aко Тери или Ван дер Вийл станат гол майстори ще напишат история Grinning
Добре, ще видя някакви имена - по-познатите от отборите и ще пусна. Simple Smile

А, аз него за другата "анкета" го посочвам.  Laughing Той ми оглавява личната класация за Евро 2012.  Heart Eyes
Иначе за редовната анкета, предлага да сложим и опция "друг", за да може който жела да си посочи в поста.  Blush

# 731
  • Мнения: 89
Пресни новини от испанския Канал 1: Шакира бременна във втори месец, ха сега де, ако е вярно си е бомба, ще следя с интерес, ама колко му е да грешат де.

Роналдо няма да е голмайстор, Португалия няма да има повече от 3 мача, или поен така ми се иска:)

# 732

Общи условия

Активация на акаунт