Среща на набора.

  • 10 150
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 291
На мен през пет години ми изпращат покани, но аз не ходя.
Не знам от суета ли, от нещо друго ли ...
Ето вчера пак имахме такава и аз пак не отидох.
И сега като, че ли малко ми е мъчно.
Май искам да си ме помнят такава, каквато бях.   Flutter
Не че сега няма, с какво и аз да се похваля.
За да отида на такава среща трябва да отида в друг град.
Като че ли ми е по - приятно да се носи за мен слух от уста на уста.   Mr. Green

# 16
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
С малко облекчение си имам извинение, че не съм в България, когато се събират. Бях много самотна и тъжна от 9 до 11 клас. Нямаме какво да си кажем. Интересното е, че явно отношението към подобни сбирки се предава по някакъв начин, защото майка ми е същата.....

Ще ми е приятно да видя съученици от началното училище. Имаше едно момче, към което бях мноооого жестока и въпреки че, му се извиних преди 2 години, бих искала да го направя и лично....

# 17
  • Мнения: 2 931
     Ходя и всеки път се чувствах чудесно. През пет години правим среща на випуска. Не видях разочаровани. Имаме много съученици в чужбина, които винаги си идват за срещата. До сега досада не съм изпитала, а с много малко от съучениците ми имаме постоянни контакти.
   

# 18
  • Мнения: 945
Досега не съм пропускала среща, с изключение на последната( твърде далеч съм, за да се върна за една среща).
Винаги е голям купон, много е весело, събираме се доста хора, песните и танците не спират цяла нощ!
Имаме традиция още от ученическите години, на сутринта след купона да се съберем в близкия парк. С най-добри чувста съм от тези срещи Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 9 884
Миналата година се събирахме по повод 15 години от завършването на гимназията. Беше много, много приятно. Хем не сме били някакъв супер задружен клас. Срещите ни винаги минават забавно. Имам си няколко приятелки, с които си поддържаме връзка и се виждамо когато отида в родния град.

# 20
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Не отидох, най-вероятно и занапред няма да ходя. Няма да ми е интересно, а и мразя да ме разпитват.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Не успяхме да се съберем за 5 г. от завършването.
Надявам се за 10г. от завършването да успеем да се организираме, бих отишла. Разбирах се с повечето, с някои от момичета даже се виждаме от време на време.

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мин. година за пръв път отидох... със смесени чувства.
Тръгнах си най-доволната и щастливата от събитието. Жалко, че не можах да се видя с всичките ми познати и приятели... Част от тях не разпознах, както явно и мен не са познали. Но с питане всчико се получава  Grinning

Пък и математичката само мен ме позна, как да не се кефя  Laughing
Съучениците ми са много готини. Сега по-готини отколкото като завършихме. Някак улегнали, стабилни мъже, а не буйни тийнове, неориентирани и необуздани. Момичетата също са създали стабилни семейства с по 2 деца  Mr. Green

Не знам дали следващата среща ще е такава весела... И дали ще се съберем пак целия випуск, но мисля да отида  Peace

# 23
  • Мнения: 2 156
Нямам потребност от подобни срещи,
както и не обичам масовките.
"Един неразделен клас "  - в моя случай не е .
Останаха приятелства с колегите от ВУЗ и до днес.

# 24
  • Мнения: 3 371
нито знам да са се събирали, нито ще отида, ако се събират. просто нямам какво да си кажа с никого, ще се чувствам блокирана, зле и сред непознати.
поддържам контакт само с една съученичка, но с нея буквално сме учили от първи клас.

миналата година случайно срещнах в пицария съученик. ако  не бяха ми казали, че ми е съученик, никога нямаше да го позная. хората се променяме страшно много.

# 25
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Миналата година се събрахме за 20-та годишнина. На 24 май. Целият випуск. Беше страхотно! Имах чувството, че сме същите момичета и момчета отпреди толкова време....Доста учители също дойдоха.

Иначе от класа се събираме почти всяка година по това време- е, тези които си останахме в Пловдив, някой идват и от София, но....доста останаха и в чужбина.

Винаги с удоволствие ходя на тези срещи, ако и да гледам едни и същи "муцуни". Heart Eyes
 Много, много, много са ми мили, въпреки, че в ежедневието нямаме допирни точки.

Тази година всички навършваме 40 - та се чудя дали да не ги събера И по този повод! Mr. Green

# 26
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 114
Винаги с удоволствие ходя, с изключение на последната среща, имах неотложни неща тук и не можех да си позволя да пътувам хиляди километри за 1-2 дни.
Ние бяхме много задружен клас, та дори и випуск, макар че е трудно да запомниш всичките 230-240 съученици. Събираме се и класа, а на кръглите годишнини и целия випуск. Голяма веселба пада, много приятни спомени, а е и толкова хубаво да наблюдаваш как се променят с годините близки и познати лица. И досега разпознаем ли се някъде като съученици и се започва с помниш ли, колко хубаво беше, а помощ от съученици, макар и не много близки винаги е добре дошла.

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Аз винаги ходя с удоволствие и се получава страхотен купон.

# 28
  • Мнения: 11 747
Випуска никога, събираме се само класа. От прогимназията веднъж, миналата година и не се чувствах на място  Thinking От гимназията обаче е друго нещо. Събираме се на по- малко от 5 години - на 2-3, вече може би и всяка година ще го правим. Срещата отдавна не е по повод 24 май, а е плаваща - септември, юни, юли - когато са повече хора тук - тези от чужбина са с предимство за определяне на датата. Не са ми всички най- близки на сърце, разбира се. Бяхме различни хора и все още сме най- различни хора, но има диалог, интересно е. Не е притеснително - по- честите срещи дават кураж, че до 5 натрупани килограма не правят толкова рязко впечатление, колкото 20- 30 отведнъж  Simple Smile За година- две няма и време много да остареем - от среща до среща. Идват повечето хора, някои - никога  Sad  Бих искала всички да се съберем и да удари звънеца. 

Последна редакция: нд, 06 май 2012, 19:30 от pina

# 29
  • Мнения: 10 547
Ходя. Но пък Фейсбук отне от очарованието на подобни срещи.

Общи условия

Активация на акаунт