Аквапарк Aqualand в Пловдив и още нещо!

  • 31 059
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.

# 16
  • Мнения: 3 284
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.
Да но офертата вече е разграбена Peace

# 17
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Да.....вярно.Ами то си заслужава,за това са толкова бързи хората. Peace

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
rosinauzunova,
ходихте ли вече в Пловдив.
Ако не сте все още, искам да те посъветвам в никакъв случай да не стоите само в Тракия. Щото там нито има къде да се хапне, нито какво да се види.
Отидете до центъра на града. Както са ти казали, от Тракия има мн. автобуси за там.
Разгледайте Стария град, Джумаята, Античния театър, Градската градина.
Там има приятни заведения за хапване и кафенета.

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
В никакъв случай няма да стоим в Аквапарка само,решили сме да си направим разходка из града.  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Днес се върнахме от уикенд в Акваленд и бързам да споделя.
Комплекса с басейните е много хубав - за децата е доста забавно и наистина има доста спасители.
Обаче ви съветвам да спите в друг хотел. Така или иначе като гости на хотела не ползвате абсолютно никакви преференции - запазени места на паркинга няма; на входа на басейна чакаш опашката от посетители, нищо че си плащаш за хотел с басейн - влизаш като редови клиент на басейна след 30-40 мин чакане на слънце...
Студио за двама възрастни с две деца ни излезе 135 лв. За тези пари заслужавам поне усмивка - няма! Дори бяха сбъркали резервацията и ни бяха записали с 1 дете, въпреки че по телефона три пъти уточних че са две децата и че са на 7 и 14 г. и дори ми калкулираха цената за двама възрастни с две деца. Обаче рецепционистката на упрека ми, че са сгрешили отговори, че не ни е записвала тя, така че не е сгрешила... После никой не се сети да ни донесе още един комплект кърпи, като сме с 1 човек повече...
Изобщо доста разочаровани останахме от обслужването на рецепция и някакви охранители. Не бих завела семейството си повече там. Децата щяха да колабират на опашката за влизане в басейна, при положение, че сме гости на хотела и питах всички възможни служители защо трябва да чакаме. Отговорът на всички беше - Еми, така е - ще чакате.
Дори мислех да търся управителя и да му съобщя как неговите служители гонят гостите си, но после реших, че не ме интересува - аз парите имам къде да си ги дам.

Използвам темата да похваля едно заведение на центъра в една пряка на главната улица (където е Макдоналдс) - ресторант  Даяна. Много приятно място с градина и водопади по скалите. Обслужването беше добро и храната ни хареса.
И пеещите фонтани са много приятни.

Смятаме пак да посетим Пловдив, но в никакъв случай няма да спим в хотел Акваленд...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 692
За самия Акваленд мога да кажа, че преди , когато входа беше 20лв. на възрастен беше супер, не беше претъпкано, но от както понижиха цената събота и неделя се пръска по шевовете, ако отидете следобяд ще трябва да се паркирате на тревата до осите -няма да има свободни шезлонги Simple Smile, съоръженията доста са захабени от както го пуснаха, ако се ходи през седмицата според мен е ок...но ако е в почивните дни....... се чака по 10 минути за всяка пързалка...опашката е голяма.

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
За самия Акваленд мога да кажа, че преди , когато входа беше 20лв. на възрастен беше супер,

М, даа, като почната да искат големи печалби и се о...рат!
В началото беше перфектно - високи цени и супер спокойствие!
В момента е нещо средно между басейна в Кичука - май Нептун се казваше, и този на 9-ти километър.
Явно ще печелят от оборот. Айде няма нужда!  Peace

# 23
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Lara,поне закуската на сутринта заслужаваше ли си?Как така ще чакате на входа на басейна....напишете си оплакването на стената на Фейсбука им,така може да достигне до управителите.Тоя пакет с включен вход към пързалките само за уикенда ли важи или може и през седмицата?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Lara,поне закуската на сутринта заслужаваше ли си?Как така ще чакате на входа на басейна....напишете си оплакването на стената на Фейсбука им,така може да достигне до управителите.Тоя пакет с включен вход към пързалките само за уикенда ли важи или може и през седмицата?

Закуската е оскъдна - лист меню, от което си избираш между: Сандвич с луканка и кашкавал, Сандвиш с шунка и кашкавал, Хемендекс, Компле, Омлет. Към всяко върви кафе, чай или чаша мляко.

Иначе написах мейл до хотела и днес съм получила отговор от дама, която се е подписала като Мениджър - извиняват ми се от името на персонала и ми съчувстват, че съм чакала на опашката - правели всичко възможно да отворят вход от хотела, за да се избегне чакането на опашката, но засега им било невъзможно...

За мен този хотел е безумно скъп за нивото на услугите, които предлага.

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Lara ,благодаря ти че ми отговори! Simple Smile
Какво толкова не им е възможно,не могат да избият една врата ли в стената....?!  newsm78
Наши познати са били в хотела и аквапарка,но преди 3-4 год. и са били доволни.
Сега как ме замисли....дали аквапарка в Казанлъшко е по-добър,но има по-малко пързалки...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Lara ,благодаря ти че ми отговори! Simple Smile
Какво толкова не им е възможно,не могат да избият една врата ли в стената....?!  newsm78
Наши познати са били в хотела и аквапарка,но преди 3-4 год. и са били доволни.
Сега как ме замисли....дали аквапарка в Казанлъшко е по-добър,но има по-малко пързалки...
Самия аквапарк не е лош... Просто хотела е смотан.
Иначе врата от хотела към басейна има, дори беше отворена, но не можеше да се минава оттам.

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Погледнах напреди моето запитване на страницата им във Фейсбук относно това чакане щом сме гости на хотела,за да видя какво ще ми отговорят.Ами изтрили са ми коментара,няма го.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Ех..човек с най-добри намерения иска да си даде парите на някой, а отношение насреща...   ooooh!

# 29
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Последния път,когато говорих с рецепционистката по телефона,преди около 2-3 седмици и не беше много информирана за тези оферти уикенд с аквапарк,не беше много и любезна.Сега се колебая между две дати,как е по-добре да резервирам,през сайта им или направо по телефона?

Общи условия

Активация на акаунт