Аквапарк Aqualand в Пловдив и още нещо!

  • 31 042
  • 83
  •   1
Отговори
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
http://park.aqualand.bg/

http://hotel.aqualand.bg/









Мислим семейно през последната седмица на юни да посетим Аквапарка в Пловдив,но се чудим да използваме ли хотела на Аквапарка.Дават добра оферта,ако почиваш в техния хотел билета за Аквапарка е безплатен.Какво може да кажете за това място,за Аквапарка,за хотела,за хигиената,зачистотата на басейните и хотелските стаи,къде може да се разходим в Пловдив,да подскажете за някоя добра сладкарница,детска площадка с много люлки,забележителности....каквото се сетите.Събирам от сега информация,за да сме добре подготвени.До сега не сме ходили в Пловдив и всичко казано ще ни е добре дошло!

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Хубав е аквапарка, чисти са басейните има много спасители . Миналата година рождения ден на дъщеря ми беше там. Хотела не съм ползвала, но тъй като Аквапарка се намира в кв Тракия мисля че ще ви е най-удобно хотела към аквапарка  да ползвате. Има и боулинг ,ресторант , кафе. Вътре в аквапарка също има 2 заведения за сандвичи , пици безалкохолни . За Пловдив......може да посетите Стария град -Античния театър , може да идете на Гребната база , да се разходите в градската градина вечерта мисля че пускат Пеещите фонтани в градината.  Може да разгледате Природо-Научния музей .

# 2
  • Мнения: X
Хубав е аквапарка, чисти са басейните има много спасители . Миналата година рождения ден на дъщеря ми беше там. Хотела не съм ползвала, но тъй като Аквапарка се намира в кв Тракия мисля че ще ви е най-удобно хотела към аквапарка  да ползвате. Има и боулинг ,ресторант , кафе. Вътре в аквапарка също има 2 заведения за сандвичи , пици безалкохолни . За Пловдив......може да посетите Стария град -Античния театър , може да идете на Гребната база , да се разходите в градската градина вечерта мисля че пускат Пеещите фонтани в градината.  Може да разгледате Природо-Научния музей .
Присъединявам се към мнението Simple Smile Аквапарка е много хубав, спасителите си гледат работата, специално за детския басейн мога да кажа, че е голямо забавление за по-малки деца-3-4 годишни. В Градската градина все още не са пуснали т.нар. "пеещи фонтани", но вероятно юли-август и това ще стане. Може да посетите и наскоро отворения Античен стадион, намира се на Главната улица, до джамията.

# 3
  • Мнения: 3 280
Водата затопля ли се или се топли от слънцето?

# 4
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Благодаря на включилите се с отзиви!
  Hug А също така се сетих да питам,ако се настаним в хотела и посетим аквапарка дали билета ще важи и за следващия ден,т.е. докато сме отседнали в хотела или трябва за другия ден да си закупим билети?

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Водата се затопля от слънцето. Събота и неделя през лятото има доста хора , през седмицата е по-спокойно. За билетите трябва да питате хотела.

# 6
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Мислехме отначало за две нощувки да ходим,но ще ни трябват повечко пари,така че май ще сме за 1 нощувка,дано си подредим програмата,за да имаме време за всичко.Ние като ще сме с две деца дали ще ни настанят в двойна стая като малкия спи при нас...или ще ни дадат студио?

# 7
  • Мнения: 621
Аз да помоля някой ако знае колко горе-долу е дълбок детският басейн, да сподели.

# 8
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Аз да помоля някой ако знае колко горе-долу е дълбок детският басейн, да сподели.
Мисля,че е около 40 50 см.

# 9
  • Мнения: 621
Благодаря.   bouquet

# 10
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701

# 11
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Вчера вечерта се обаждах в хотела да разпитам и ми казаха,че другата седмица ще са готови офертите за новия сезон,да се обадя пак тогава,и не бяха сигурни дали сега ще има промоция ,ако отседнеш в хотела получаваш безплатен билет.Но ако е така и тази година с билета,освен че ползваш Аквапарка в деня на настаняването,дори да напуснеш хотела на следващия ден в 11ч. ползваш съораженията до края на работния ден,което е много добре.

# 12
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Миналата година често посещавах Аквапарка и бях много доволна, като изключим грубоватото отношение на персонала и това, че нямаше топла вода в баните. Дори чакам с нетърпение откриването тази година. Някой знае ли кога е? newsm78 Не намерих информация из интернет нещо (само за аквапарка говоря). Hug

# 13
  • Мнения: 1 864
Чудесен и забавен е Аквапарка.Ако имате възможност наистина отидете през седмицата, защото събота и неделя е доста пълно.Атракциите са интересни.За децата там е рай.Колкото да това какво можете да видите в Пловдив - доста неща, зависи какво ви интересува и дали ще стоите само в Тракия или ще ходите и до центъра.От Тракия за центъра има много автобуси и се стига за 20-30 мин, като билетите се купуват от кондуктора вътре в автобуса и струват 1 лв.Задължително се разходете из Стария град, отидете до тепето до Альоша, гледката е прекрасна.За хотела не мога да кажа нищо, защото аз съм оттук и не съм се интересувала.Проверете цените на хотела на Аквапарка и на останалите хотели.Чудесно място за хапване в Тракия е ресторант Рандеву, където предлагат и обедно меню за около 2-3 лв.Намира се в търговски център "Сани", на около 10 мин пеша от Акваленд.Там има и следкарница, точно до него.

# 14
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Благодаря ти много за информацията! Grinning

# 15
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.

# 16
  • Мнения: 3 280
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.
Да но офертата вече е разграбена Peace

# 17
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Да.....вярно.Ами то си заслужава,за това са толкова бързи хората. Peace

# 18
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
rosinauzunova,
ходихте ли вече в Пловдив.
Ако не сте все още, искам да те посъветвам в никакъв случай да не стоите само в Тракия. Щото там нито има къде да се хапне, нито какво да се види.
Отидете до центъра на града. Както са ти казали, от Тракия има мн. автобуси за там.
Разгледайте Стария град, Джумаята, Античния театър, Градската градина.
Там има приятни заведения за хапване и кафенета.

# 19
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
В никакъв случай няма да стоим в Аквапарка само,решили сме да си направим разходка из града.  Grinning

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Днес се върнахме от уикенд в Акваленд и бързам да споделя.
Комплекса с басейните е много хубав - за децата е доста забавно и наистина има доста спасители.
Обаче ви съветвам да спите в друг хотел. Така или иначе като гости на хотела не ползвате абсолютно никакви преференции - запазени места на паркинга няма; на входа на басейна чакаш опашката от посетители, нищо че си плащаш за хотел с басейн - влизаш като редови клиент на басейна след 30-40 мин чакане на слънце...
Студио за двама възрастни с две деца ни излезе 135 лв. За тези пари заслужавам поне усмивка - няма! Дори бяха сбъркали резервацията и ни бяха записали с 1 дете, въпреки че по телефона три пъти уточних че са две децата и че са на 7 и 14 г. и дори ми калкулираха цената за двама възрастни с две деца. Обаче рецепционистката на упрека ми, че са сгрешили отговори, че не ни е записвала тя, така че не е сгрешила... После никой не се сети да ни донесе още един комплект кърпи, като сме с 1 човек повече...
Изобщо доста разочаровани останахме от обслужването на рецепция и някакви охранители. Не бих завела семейството си повече там. Децата щяха да колабират на опашката за влизане в басейна, при положение, че сме гости на хотела и питах всички възможни служители защо трябва да чакаме. Отговорът на всички беше - Еми, така е - ще чакате.
Дори мислех да търся управителя и да му съобщя как неговите служители гонят гостите си, но после реших, че не ме интересува - аз парите имам къде да си ги дам.

Използвам темата да похваля едно заведение на центъра в една пряка на главната улица (където е Макдоналдс) - ресторант  Даяна. Много приятно място с градина и водопади по скалите. Обслужването беше добро и храната ни хареса.
И пеещите фонтани са много приятни.

Смятаме пак да посетим Пловдив, но в никакъв случай няма да спим в хотел Акваленд...

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 691
За самия Акваленд мога да кажа, че преди , когато входа беше 20лв. на възрастен беше супер, не беше претъпкано, но от както понижиха цената събота и неделя се пръска по шевовете, ако отидете следобяд ще трябва да се паркирате на тревата до осите -няма да има свободни шезлонги Simple Smile, съоръженията доста са захабени от както го пуснаха, ако се ходи през седмицата според мен е ок...но ако е в почивните дни....... се чака по 10 минути за всяка пързалка...опашката е голяма.

# 22
  • тук-там
  • Мнения: 4 270
За самия Акваленд мога да кажа, че преди , когато входа беше 20лв. на възрастен беше супер,

М, даа, като почната да искат големи печалби и се о...рат!
В началото беше перфектно - високи цени и супер спокойствие!
В момента е нещо средно между басейна в Кичука - май Нептун се казваше, и този на 9-ти километър.
Явно ще печелят от оборот. Айде няма нужда!  Peace

# 23
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Lara,поне закуската на сутринта заслужаваше ли си?Как така ще чакате на входа на басейна....напишете си оплакването на стената на Фейсбука им,така може да достигне до управителите.Тоя пакет с включен вход към пързалките само за уикенда ли важи или може и през седмицата?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 271
Lara,поне закуската на сутринта заслужаваше ли си?Как така ще чакате на входа на басейна....напишете си оплакването на стената на Фейсбука им,така може да достигне до управителите.Тоя пакет с включен вход към пързалките само за уикенда ли важи или може и през седмицата?

Закуската е оскъдна - лист меню, от което си избираш между: Сандвич с луканка и кашкавал, Сандвиш с шунка и кашкавал, Хемендекс, Компле, Омлет. Към всяко върви кафе, чай или чаша мляко.

Иначе написах мейл до хотела и днес съм получила отговор от дама, която се е подписала като Мениджър - извиняват ми се от името на персонала и ми съчувстват, че съм чакала на опашката - правели всичко възможно да отворят вход от хотела, за да се избегне чакането на опашката, но засега им било невъзможно...

За мен този хотел е безумно скъп за нивото на услугите, които предлага.

# 25
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Lara ,благодаря ти че ми отговори! Simple Smile
Какво толкова не им е възможно,не могат да избият една врата ли в стената....?!  newsm78
Наши познати са били в хотела и аквапарка,но преди 3-4 год. и са били доволни.
Сега как ме замисли....дали аквапарка в Казанлъшко е по-добър,но има по-малко пързалки...

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Lara ,благодаря ти че ми отговори! Simple Smile
Какво толкова не им е възможно,не могат да избият една врата ли в стената....?!  newsm78
Наши познати са били в хотела и аквапарка,но преди 3-4 год. и са били доволни.
Сега как ме замисли....дали аквапарка в Казанлъшко е по-добър,но има по-малко пързалки...
Самия аквапарк не е лош... Просто хотела е смотан.
Иначе врата от хотела към басейна има, дори беше отворена, но не можеше да се минава оттам.

# 27
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Погледнах напреди моето запитване на страницата им във Фейсбук относно това чакане щом сме гости на хотела,за да видя какво ще ми отговорят.Ами изтрили са ми коментара,няма го.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ех..човек с най-добри намерения иска да си даде парите на някой, а отношение насреща...   ooooh!

# 29
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Последния път,когато говорих с рецепционистката по телефона,преди около 2-3 седмици и не беше много информирана за тези оферти уикенд с аквапарк,не беше много и любезна.Сега се колебая между две дати,как е по-добре да резервирам,през сайта им или направо по телефона?

# 30
  • Мнения: 56
 Аз резервирах през сайта, но на датите които бях избрала няма свободни стаи и от рецепцията ми звъннаха, за да променим резервацията. Заминавам на 11,07 сутринта за две нощувки, като се върна ще разказвам  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 531
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.
Да но офертата вече е разграбена Peace
яд ме е че не съм я видяла , точно за 3-ма вход ми трябва!!! А иначе тук си има постоянно намаление за делничните дни, но за 4-ма http://promo.aqualand.bg/   а на сайта им има талон за намаление също http://fb.aqualand.bg/promo1/Broshura_AQUALAND.pd

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 14:36 от veni-b

# 32
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Аз резервирах през сайта, но на датите които бях избрала няма свободни стаи и от рецепцията ми звъннаха, за да променим резервацията. Заминавам на 11,07 сутринта за две нощувки, като се върна ще разказвам  Simple Smile
Ще чакам с нетърпение!Весело изкарване! Hug

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=147
Отново са пуснали оферта с билети,изтича след 20 часа.

Това също е много добро,изтича след 4 дни.
http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=146

Каква всъщност е разликата между двойна стая и двойна стая класик?
Вече разбрах разликата.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 15:49 от rosinauzunova

# 34
  • Мнения: 872
Обърнете внимание на втората оферта- валидност от 27 август до 30 август , за 4 дни.
Друг вариант просто няма.
Който купил, купил...дали се надяват да не обърнат внимание хората,
пък като е платен ваучера...пред свършен факт, какво да кажеш.
Или си е такава офертата?

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Би трябвало,който си закупува ваучери да ги чете хубаво преди това,както и преди да резервираме някъде почивка трябва да четем условията на хотела. Peace

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Ресторант Водолей в Тракия с какво име се слави?Заслужават ли си ваучерите,които са пуснали за там?Готвят ли вкусно,чисто ли е в ресторанта?

http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=149

http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=145

# 37
  • Мнения: 56
 Здравейте момичета, в петък вечерта се върнахме от аквапарка и идвам да разкажа  Simple Smile.
Така, първо за хотела-стаите са просторни и приятни, банята чиста, закуската също ми хареса.
Най-хубавото е, че стаите са климатизирани, защото беше адски горещо.
Водата в басейните е топла, но не ми се видя много чиста...то няма и как да е имайки в предвид всичките хора вътре  Simple Smile. Ако се отиде на аквапарка след 10,00-11,00 шезлонг трудно се намира дори и през седмицата.
Ако се сетите нещо друго питайте   bouquet

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Това с чистотата малко ме притесни!Като съм била в аквапарка на Сл.Бряг и Несебър такова нещо не е имало. Sad
Като отидахте първия ден и се настанихте в хотела ,предполагам че сте отишли на аквапарка след 15ч.,тогава успяхте ли да си намерите място?Като трябваше да влизате в аквапарка чакахте ли доста на входа?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Ние също бяхме в неделя там, отидохме към 10 и 30 -приятелки бяха влезли в 10 и шезлонзите не ни достигнаха само с 1 брой, но ако се доплати 2 лв. дават от там... Simple Smile ... малко странно, защото уж си влизат в цената, но си е вариант пред стоене на тревата при осите.
За чистотата на водата....хм...много хлор имаше-не беше зеленясала никъде, но в плувния басейн като плувах с очилата беше доста мътно имаше тук таме някое малко боклуче...иначе да чукна на дърво за сега оплаквания нямам.
Много народ имаше на пързалките и басейна с вълните-общо взето пуснеха ли вълни там се пълнеше всичко и ставаше глава до глава,а на пързалките се разреждаше опашката. Аз използвах тези моменти, защото не съм фен да чакам 15-20 минути за да се пусна някъде... Wink все пак си е жега. Също така забелязах, че по стълбите е доста мръсно-направо към кал си отиваше и нали се сещате....тази всичката мръсотия остава по краката ни и отива в басейна в който падаме от пързалките.
Иначе ние взехме ваучери от сайта им- за 6лв. вход независимо кой ден от седмицата. Вътре също някои от цените са доста завишени. Като например кафе...доста ниско качество в пластмасова чаша, за което чакаш 5 минути на опашка правостоящ 2 лв. , пица 7лв. и разни такива-доста хора си носеха като гледах сандвичи  - не е забранено. 

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Тази мръсотия по стълбите не трябва да я има въобще.Сега ме хвърлихте в чуденка дали да си отменям резервацията.Във вторник сутринта трябваше да сме там.Нормално е да има много хлор,но не е нормално да има мътна вода.... Rolling Eyes

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Според мен през събота и неделя съоръжението надвишава капацитета си и от там идва всичко.През седмицата предполагам всичко ще е наред...хм... Simple Smile дано де.
Забварих да похваля басейна за разхлада- нямаше много хора там и беше много хубаво, чисто и приятно.

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Тази мръсотия по стълбите не трябва да я има въобще.Сега ме хвърлихте в чуденка дали да си отменям резервацията.Във вторник сутринта трябваше да сме там.Нормално е да има много хлор,но не е нормално да има мътна вода.... Rolling Eyes
През седмицата не е толкова фрашкано с хора но опашките за пързалките колкото и малки да са през седмицата все пак ги има.

# 43
  • Мнения: 56
Това с чистотата малко ме притесни!Като съм била в аквапарка на Сл.Бряг и Несебър такова нещо не е имало. Sad
Като отидахте първия ден и се настанихте в хотела ,предполагам че сте отишли на аквапарка след 15ч.,тогава успяхте ли да си намерите място?Като трябваше да влизате в аквапарка чакахте ли доста на входа?
Ние пристигнахме в комплекса около 11,00 часа, стаята не беше готова, но се регистрирахме в хотела и веднага ни дадоха едни талончета за аквапарка. Така че дори и по рано да отидете си ползвате аквапарка без проблем, а също така в деня на напускане на хотела може да останете до края на деня на аквапарка. За басейните лично на мен ми се стори, че водата е по-чиста в басейните с пързалките, защото особено в басейна с вълничките се изсипваше половината аквапарк  Simple Smile......определено в Несебърския аквапарк водата е много по-чиста.
 Между другото сутрин около 7,00 часа започват да чистят басейните- стаята беше с изглед към тях, така че се вижда че има подръжка, но е нормално по-късно да се размъти водата при всичките хора намазани с какво ли не вътре в басейните. Simple Smile

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Благодаря за отговорите!  Grinning
Сега ме притеснява най-вече времето.Нали го дават да вали днес и от утре по-хладно.Дали ще изстинат басейните при температура на въздуха 27-30 градуса?

# 45
  • Мнения: 56
 Не вярвам да изстинат басейните, все пак в Пловдив е малко по-топло и тези дни ще бъде 32, 33, 34 градуса.

# 46
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Здравейте смятаме да посетим Аквапарка но се чудя малкото ми дете е на почти 3годинки дали ще има пързалки и като за него?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Да има пързалки и за по-малките - вижте третата снимка на първа страница

# 48
  • Мнения: 3 280
Роси като си дойде ще каже тя ще е с най пресни впечатления. Peace

# 49
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
И така....на 17 и 18 юли бяхме в хотела и Аквапарка в Пловдив.Доволни сме.
Пристигнахме сутринта в града,разходихме се,ходихме в парка на центъра,много зеленина,люлки,направи ми впечатление,че градинките и храстите се поддържат от служители на общината,поливат се редовно от водоноските.Хареса ми града,само им куца от към табели.Ходихме до Античния театър,разочарована съм.Билета беше 3лв. за възрастни и 1лв. за ученици.Никаква поддръжка,занемарено,зад сцената нахвърляни и почупени дъски,някакви мръсни пътеки,мокети,боклуци,ужасно....може и плъхове да има там....
Пристигнахме пред хотела в 11:40ч.Регистрирахме се и ни казаха,че може да се качим веднага в стаята.Бях резервирала стая към басейните,но се оказа,че сме в стая към паркинга,веднага звъннах на рецепция и казах за това и момичето ми каза,че преценила да ни даде по-широка стая.Попитах дали може да погледна стаята към басейна и с охраната отидохме до тази стая.Въпреки че е по-тясна предпочетох там да останем,но да подчертая,че не е много тясна.Стаите в Албенските хотели са по-тесни.Стаята беше чиста,чршафите също,банята,тоалетната,малко по фугите тук-таме имаше черно,а завесата в банята беше позахабена,шампончето и сапунчето  бяха поразредени,но това да е кусура.Кърпите бяха чисти.
Слязохме малко след това в Аквапарка,спокойно си намерихме шезлонги.Не беше претъпкано.Водата в детския басейн беше по-студена от големите басейни.Басейните не бяха с мътна вода,само този плиткия плувен басейн,който е 50см дълбок ,там вече беше мътна водата.Една от пързалките не беше пусната,тази ,която е като тунел,но не черната дупка,а другата.Малко след това спряха и двете по-малки пързалки.В заведенията на Аквапарка не е скъпо.Само сока Капи в малка кутийка беше 1,60лв,той си беше завишен.Кафе еспресо(не знам каква марка) беше 1лв.,не беше лошо,а Лавацата 2лв.Спасителите малко не бяха сериозни,говореха често по джиесемите си,за повечето става въпрос.
На сутринта видях,че чистят плувния басейн и басейна с вълничките,може би преди това са почистили и другите басейни.По-късно като бяхме вече слязли видях,че вземаха и проби от някои басейни.
Та на сутринта времето беше доста облачно и студено,отидохме на закуска,не беше достатъчтна като количество,но беше прилична.Аз и моя мъж си поръчахме закуска компле с чаша кафе.А за децата поръчахме сандвичи с един чай и пр.мляко.За тях беше достатъчно.
Времето се пооправи и към 9 и нещо сутринта бяхме на басейните.Детския басейн го пуснаха в 9:30,а в 10:30ч пуснаха само 2 от големите пързалки и двете по-малки.В 12ч. пуснаха останалите пързалки.Икономия ли правят,не знам...но може би защото нямаше много хора.На сутринта ми направи впечатление,че един от спасителите дойде махмурлия на работа,завличаха му се думите и се поклащаше.По-късно го видяхна една от пързалките на върха.
Като цяло съм доволна и другата година може да идем и за повече дни.
Някой,ако го интересува друго да пита. Simple Smile

Последна редакция: пт, 20 юли 2012, 19:32 от rosinauzunova

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Супер звучи! А за дребосъци на около 3г дали ще е интересно?И ощте едно въпросче има ли къде там да се обядва?

# 51
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Да,може да се хапне в заведенията в самия аквапарк и там също е и ресторанта на хотела.
Малкия ми син е на 2г. 10 мес.,първия ден му беше интересно,на втория малко му доскуча.

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Blagodaria za otgovora, chte go posetim.

# 53
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Например за хапване имаше много хубави сандвичи с пържени картофки за 2,50лв.Имаше и панирани пилешки филенца ли,флейки ли...забравих как се водеха с пържени картофки пак за 2,50лв.Гладни няма да останете,няма много хора и бързо обслужват.
През седчицата ще е по-малко натоварено и е цяло удоволствие,че не се чака по 20 мин. за едно спускане,както е в аквапарка на Сл.Бряг и Несебър.С морските аквапаркове приключих за сега,там билета е 34-36лв. за цял ден и чакаш  дълго на опашка,претъпкано е,а тук е спокойно,за 8 лв. билетчето,а и то влиза в цената на хотела,не е скъпо в заведенията на аквапарка,можеш да си внасяш твои сандвичи или вода,докато по морето те тарашат за такива и ти ги вземат.
От шестобалната система давам на аквапарка 5,5. Peace
Не ми хареса само това,че няма пояси за двама човека и че малко спасителите се отплесват с телефонни разговори.

# 54
  • Мнения: 1
Какво включва 8 лева вход смисъл включва ли шезлонг? И има ли кафенета където тези ,които не се къпят могат да стоят и естествен дали те плащат 8 лв вход?

# 55
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
8-те лева включват и шезлонг и чадър разбира се,но тези които не се къпят ....не знам честно как стои въпроса.Първия ден като бяхме там празнуваха някакъв детски рожден ден и имаше облечени хора.Може би не плащат вход само тези,които празнуват рожден ден и стоят само на масите без да се къпят.А ако искаш да пиеш само кафе сигурно не може,трябва да си платиш вход, пък вече правиш каквото си искаш.Така мисля.

# 56
  • Мнения: 1
Е то няма ли отделен вход за кафето?

# 57
  • Мнения: 56
 Няма отделен вход за кафето, като влезеш в аквапарка и там има ресторант и едно, две места за хранене, но те са си към самия комплекс и нямат вход за външни посетители.

# 58
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Това са заведения на Аквапарка,не са самостоятелни кафенета.Ресторанта на хотела на Аквапарка има отделен вход,там може да влезете и да си пиете кафето предполагам...
Има толкова хубави места в Пловдив,където може да си изпиете кафето.

# 59
  • Мнения: 1
Има ли къде да сте оставят багажите?

# 60
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
В смисъл,кой багаж,багажа за басейните или багажа със саковете?Ако е със саковете,ние слязохме в аквапарка към 9ч. и моя мъж се качи към 11ч. да смъкне чантите в колата и освободи стаята ,а ние си продължихме в аквапарка.После в съблекалните само се преоблякохме,за да не пътуваме с мокрите бански.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Kolko e nochtuvkata v hotela?

# 62
  • Мнения: 1
багажа за басейните телефони и разни други ключове за кола?

# 63
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
багажа за басейните телефони и разни други ключове за кола?
Аз телефоните не си ги бях взела,бяха в колата,а ключовете на колата,фотоапарата,гривните от аквапарка в чантата на басейна,то и на море да идем стоят в чантата на пясъка и влизаме вътре,няма как да ги мъкнем нещата във водата.

Не сте ли ходили друг път на басейн или плаж,как процедирате вие?

villi,на нас двойна стая стандарт ни излезе 65лв+20лв. за голямото дете,това е за през седмицата.

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Mersi rosinauzunova.

# 65
  • Мнения: 0
Искам да попитам дали в аквапарка има надуваеми дюшеци и постелки за пързалките?

# 66
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
не

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Има само надуваеми рингове- единични

# 68
  • Мнения: 1
Искам да попитам някой знае ли до коя дата ще работи Аквапарка.

# 69
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Мисля че тези неща ги решават във времето,според прогнозата за времето.Така беше и за откриването.Отначало щяха да отварят около 1 май,но беше доста студено,отложиха го за след седмица,после пък за около 24 май.Така ще е и за затварянето.Ако е по-дълго топло времето ще работят повече.Не отлагайте много ,ако искате там да отидете,за да не го затворят.Там е по-хубаво от Аквапарка до Казанлък.Има повече пързалки,повече са забавленията,адреналина. Peace

# 70
  • Мнения: 1
Благодаря:)

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Всяка година по няколко пъти ходя на аквапарка, но тази година все още не съм годила. Май има един нов басейн. Като гледам обаче са вдигнали входа и в него вече не са включени чадър и шезлонг. Каква е цената на шезлонг?

# 72
  • Мнения: X
Всяка година по няколко пъти ходя на аквапарка, но тази година все още не съм годила. Май има един нов басейн. Като гледам обаче са вдигнали входа и в него вече не са включени чадър и шезлонг. Каква е цената на шезлонг?
Е, това не е добра новина, навсякъде във водните паркове, в цената са включени и чадър и шезлонг....

# 73
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Така е.Тези са първите,които си позволяват да вземат пари и за шезлонги и за вход за басейните.

# 74
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
А знаете ли по колко се плаща?
Ние като ходим на аквапарка не се застояваме на шезлонгите - или сме на пързалките, или в някой басейн или на някое заведение. Като цяло ги използваме само да си оставим нещата там. Лошото е, че няма достатъчно тревни площи за тези, които не искат да плащат за шезлонг и чадър.

# 75
  • Мнения: 82
А някой знае ли за тази година дали имат стелки за спускане по бързата пързалка + пояси - единични и двойни? Че по-миналата година почти липсваха или бяха в окаян вид!
Благодаря и хубав ден на всички!

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Аз не съм ходила тази година, но от край време няма двойни пояси и подложки за някои пързаллки. Поради тази причина аз веднъж си скъсах долнището на банския - не беше нещо фрапиращо, но имаше няколко малки дупчици точно отзад.

Последна редакция: пт, 01 авг 2014, 10:50 от ❇Sisi_91❇

# 77
  • Мнения: 82
Ей за това говоря - не само скъсани бански, а и охлузвания по гръбнака  Close При тия цени не ми се водят 3 големи деца, ако е същата мизерия, както преди 2 години!
Моля, някой да сподели, ако е ходил този сезон!
Благодаря! Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 2 531
Аз ходих скоро с 3-те деца, ходим всяка година , двойни пояси от много отдавна няма, стелки не знам да е имало някога. Единични пояси има, но като че ли в определен момент не им достигат . На сайта им има талони за намаление - ние влязохме на цена 6 лв. http://www.promoland.bg/  http://promoland.bg/imgs/broshura.pdf   Храната вътре е отврат - но децата гледат и искат да им взема , цените не са ниски , особено за това което предлагат . Белите шезлонги са безплатни , но има и платени - зелени около големия басейн. Водата беше кристално - чиста и топла.

# 79
  • Мнения: 82
Благодаря за инфото!  😍

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Здравейте, търся отзиви от скоро посещавали комплекса, мислим да отидем за 3 дни, но все още си избираме.

# 81
  • Мнения: 340
Здравейте!
Има ли някой с актуални впечатление от аквапарка? Посещаван ли е още или е доста занемарен?

# 82
  • София
  • Мнения: 5 260
Понеже търсих коментари от скоро, а нямаше, да взема да напиша аз.
Върнахме се от там. Много хубав е Аквапарка, нямаше мърсотии (стандартно за уикенда от хора), но се чистеше постоянно. От водата нямам проблеми (аз съм голям детектор на мръсна такава, с моята свръх чувствителна кожа). Има доста хлор, но бива. Пълно е, но са отворили нова зона за чадъри и шезлонзи и в събота в 14:00 си намерихме и чадър и шезлонзи 4ма възрастни- 2 чадъра и 4 шезлонга и имаше още свободни. Храната - ами като за аквапарк- комбинирани менюта- 3 кюфтета/кебапчета/пилешка пържола с пържени картофи и салати и хлебче за 12 лв, пици по 8-10 лв и в ресторанта готвени (не сме тествали и не знам цени). Опашки почти нямаше, освен на една пързалка-кобрата, но не беше по много.
Входът уикенда е 18 лв за всички над 110 см. 

# 83
  • Мнения: 4
Здравейте, може ли да ми кажете как е в съблекалните? Общи ли са, има ли някакво отделено място, където човек да се преоблече или е просто в общата стая пред всички? Worried

Общи условия

Активация на акаунт