Аквапарк Aqualand в Пловдив и още нещо!

  • 31 060
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
 Аз резервирах през сайта, но на датите които бях избрала няма свободни стаи и от рецепцията ми звъннаха, за да променим резервацията. Заминавам на 11,07 сутринта за две нощувки, като се върна ще разказвам  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 2 531
http://grabo.bg/vhod-za-trima-za-akvapark-akvalend-samo-sega-za-12lv-0f9q9h

Офертата не е за изпускане!!!


Ние все още не сме ходили до Аквапарка,поради ред причини.Но живот и здраве към средата на месец юли трябва вече да сме там.Някой,ако между временно е бил там наскоро нека сподели впечатления от аквапарка и хотела.
Да но офертата вече е разграбена Peace
яд ме е че не съм я видяла , точно за 3-ма вход ми трябва!!! А иначе тук си има постоянно намаление за делничните дни, но за 4-ма http://promo.aqualand.bg/   а на сайта им има талон за намаление също http://fb.aqualand.bg/promo1/Broshura_AQUALAND.pd

Последна редакция: пн, 09 юли 2012, 14:36 от veni-b

# 32
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Аз резервирах през сайта, но на датите които бях избрала няма свободни стаи и от рецепцията ми звъннаха, за да променим резервацията. Заминавам на 11,07 сутринта за две нощувки, като се върна ще разказвам  Simple Smile
Ще чакам с нетърпение!Весело изкарване! Hug

# 33
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=147
Отново са пуснали оферта с билети,изтича след 20 часа.

Това също е много добро,изтича след 4 дни.
http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=146

Каква всъщност е разликата между двойна стая и двойна стая класик?
Вече разбрах разликата.

Последна редакция: ср, 11 юли 2012, 15:49 от rosinauzunova

# 34
  • Мнения: 872
Обърнете внимание на втората оферта- валидност от 27 август до 30 август , за 4 дни.
Друг вариант просто няма.
Който купил, купил...дали се надяват да не обърнат внимание хората,
пък като е платен ваучера...пред свършен факт, какво да кажеш.
Или си е такава офертата?

# 35
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Би трябвало,който си закупува ваучери да ги чете хубаво преди това,както и преди да резервираме някъде почивка трябва да четем условията на хотела. Peace

# 36
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Ресторант Водолей в Тракия с какво име се слави?Заслужават ли си ваучерите,които са пуснали за там?Готвят ли вкусно,чисто ли е в ресторанта?

http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=149

http://promoland.bg/?showoffer=yes&id=145

# 37
  • Мнения: 56
 Здравейте момичета, в петък вечерта се върнахме от аквапарка и идвам да разкажа  Simple Smile.
Така, първо за хотела-стаите са просторни и приятни, банята чиста, закуската също ми хареса.
Най-хубавото е, че стаите са климатизирани, защото беше адски горещо.
Водата в басейните е топла, но не ми се видя много чиста...то няма и как да е имайки в предвид всичките хора вътре  Simple Smile. Ако се отиде на аквапарка след 10,00-11,00 шезлонг трудно се намира дори и през седмицата.
Ако се сетите нещо друго питайте   bouquet

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Това с чистотата малко ме притесни!Като съм била в аквапарка на Сл.Бряг и Несебър такова нещо не е имало. Sad
Като отидахте първия ден и се настанихте в хотела ,предполагам че сте отишли на аквапарка след 15ч.,тогава успяхте ли да си намерите място?Като трябваше да влизате в аквапарка чакахте ли доста на входа?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Ние също бяхме в неделя там, отидохме към 10 и 30 -приятелки бяха влезли в 10 и шезлонзите не ни достигнаха само с 1 брой, но ако се доплати 2 лв. дават от там... Simple Smile ... малко странно, защото уж си влизат в цената, но си е вариант пред стоене на тревата при осите.
За чистотата на водата....хм...много хлор имаше-не беше зеленясала никъде, но в плувния басейн като плувах с очилата беше доста мътно имаше тук таме някое малко боклуче...иначе да чукна на дърво за сега оплаквания нямам.
Много народ имаше на пързалките и басейна с вълните-общо взето пуснеха ли вълни там се пълнеше всичко и ставаше глава до глава,а на пързалките се разреждаше опашката. Аз използвах тези моменти, защото не съм фен да чакам 15-20 минути за да се пусна някъде... Wink все пак си е жега. Също така забелязах, че по стълбите е доста мръсно-направо към кал си отиваше и нали се сещате....тази всичката мръсотия остава по краката ни и отива в басейна в който падаме от пързалките.
Иначе ние взехме ваучери от сайта им- за 6лв. вход независимо кой ден от седмицата. Вътре също някои от цените са доста завишени. Като например кафе...доста ниско качество в пластмасова чаша, за което чакаш 5 минути на опашка правостоящ 2 лв. , пица 7лв. и разни такива-доста хора си носеха като гледах сандвичи  - не е забранено. 

# 40
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Тази мръсотия по стълбите не трябва да я има въобще.Сега ме хвърлихте в чуденка дали да си отменям резервацията.Във вторник сутринта трябваше да сме там.Нормално е да има много хлор,но не е нормално да има мътна вода.... Rolling Eyes

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 692
Според мен през събота и неделя съоръжението надвишава капацитета си и от там идва всичко.През седмицата предполагам всичко ще е наред...хм... Simple Smile дано де.
Забварих да похваля басейна за разхлада- нямаше много хора там и беше много хубаво, чисто и приятно.

# 42
  • Plovdiv
  • Мнения: 112
Тази мръсотия по стълбите не трябва да я има въобще.Сега ме хвърлихте в чуденка дали да си отменям резервацията.Във вторник сутринта трябваше да сме там.Нормално е да има много хлор,но не е нормално да има мътна вода.... Rolling Eyes
През седмицата не е толкова фрашкано с хора но опашките за пързалките колкото и малки да са през седмицата все пак ги има.

# 43
  • Мнения: 56
Това с чистотата малко ме притесни!Като съм била в аквапарка на Сл.Бряг и Несебър такова нещо не е имало. Sad
Като отидахте първия ден и се настанихте в хотела ,предполагам че сте отишли на аквапарка след 15ч.,тогава успяхте ли да си намерите място?Като трябваше да влизате в аквапарка чакахте ли доста на входа?
Ние пристигнахме в комплекса около 11,00 часа, стаята не беше готова, но се регистрирахме в хотела и веднага ни дадоха едни талончета за аквапарка. Така че дори и по рано да отидете си ползвате аквапарка без проблем, а също така в деня на напускане на хотела може да останете до края на деня на аквапарка. За басейните лично на мен ми се стори, че водата е по-чиста в басейните с пързалките, защото особено в басейна с вълничките се изсипваше половината аквапарк  Simple Smile......определено в Несебърския аквапарк водата е много по-чиста.
 Между другото сутрин около 7,00 часа започват да чистят басейните- стаята беше с изглед към тях, така че се вижда че има подръжка, но е нормално по-късно да се размъти водата при всичките хора намазани с какво ли не вътре в басейните. Simple Smile

# 44
  • В.Търново
  • Мнения: 6 719
Благодаря за отговорите!  Grinning
Сега ме притеснява най-вече времето.Нали го дават да вали днес и от утре по-хладно.Дали ще изстинат басейните при температура на въздуха 27-30 градуса?

Общи условия

Активация на акаунт