Волейболните ни национали (тема11) - Олимпийска пролет

  • 15 374
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 034
Самопредложихме се п всички позиции, ама на.  Whistling

Кое не се отваря? Плакатът ли? Е, онзи същият, с кривогледия Матей, който всеки момент ще халоса Владко по тиквата, а в далечинаата мини Андрейчо е кацнал на Александър Невски. Цецо е по-кратунест отвсякога.

http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=363308 Владо
http://volleyball.sportal.bg/news.php?news=363305 Пресконференция

# 16
  • Мнения: 212
Ох, simplyaven, успя да ме разхилиш  Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 3 034
Радвам се.  Mr. Green Но не се радвам, че половин свят ще го гледа.  Crazy

Един ден остана и ме тресе нервна треска вече.

# 18
  • Мнения: 212
Ново двайсет ...

Положението не ми изглежда розово, ама никак ...

# 19
  • Мнения: 780
Наистина ли вярвате на подобни смехотворни вестници. Тези от Меридиан обичат да си измислят. Нека да вярваме на момчетата, а не на някакви търсещи сензации за да могат да се нахранят журналистчета.

# 20
  • Мнения: 3 034
Просташка инсинуация, но подобни прояви от "медиите" не са в услуга на никого! И как не им е неудобно ден преди състезанието?  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 631
Да се запиша, че и мене вече треска ме тресе!

# 22
  • Мнения: 52
Не мога да ви намеря, не мога да ви изчета , кирилицата ми е на магия, всеки момент ще се доприцака.Ама и италианците са в треска, чета тук , таме техни форуми и от време на време им пускам муха , голям агент провокатор съм, да знаете.Дали ще успея утре да хвана нещо на компа. Рай още няма официално оповестени мачовете, ама те и да дават, ще дават Италия.Бягам в къщи, че и за ядене нямаме нищо.

# 23
  • Мнения: 3 034
Всички мачове от олимпийската квалификация ще бъдат предавани пряко по www.laola1.tvHug Наминавайте и двете по-често, де.  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 52
Симпли, благодаря ти много приятелче. Да мине и утре, че имам тежък ден, пък ще минавам честичко.

# 25
  • Мнения: 3 034
А дано! От утре ще предаваме пряко от залата!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 52
И умната, ей! Викайте и заради мене. И снимки да направите , а аз ще ям нокти дОма. Блазя ви, че можете да отидете . Аз не мога и да си помисля да мръдна , толкова много работа имам .Дано мога да се вредя да гледам по тв. Айде наштеееееееее!!!!!!!! bg bg bg bg

# 27
  • Мнения: 9
Здравейте разбирачки на волейбол какво ще кажете за този състав:
Разпределители:
Андрей Жеков
Георги Братоев

 
Посрещачи: 
Матей Казийски
Тодор Алексиев

Николай Пенчев

Тодор Скримов

 
Централни блокировачи:
Теодор Тодоров

Виктор Йосифов
Николай Николов
 

 
Диагонали:
Владимир Николов

Цветан Соколов
 
Либеро:
Теодор Салпаров
Аз само едно ще кажа ако този Радостин Стойчев е треньор аз съм космонавт. Не може отново Боян Йорданов да не е в състава, също така и Николай Учиков, 2-та на добри волейболисти в Италианската 2 серия. Защо Виктор Йосифов е във състава за сметка на Христо Цветанов, Виктор не е играл почти цял сезон и е контузен . Съща така защо Цецо Соколов е в състава като той е твърда резерва в своя отбор. Също така какво прави Ники Пенчев в този състав той не е изиграл нито минута за своя отбор а вече в 1-я отбор И за последно отново Тошко Алексиев във състава.

# 28
  • Мнения: 1 517
Тук съм.Чета , следя, но не ми остана време да се включа. много ми бяха черни вчерашните писания.
днес се надявам на победа. Ще бъда в залата и ще викам за момчетата в цялото си сърце. Други има ли? Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 780
yordanow Аз пък да ти кажа, че Радо си е баш треньор, но твоите пристрастия очевидно ти пречат да мислиш разумно. НА чие място ми кажи да играе Боян, който игра цял сезон в посредствения отбор на Генуа в серия А2 или Учиков с цялото ми уважение в също така посредствения тим на Молфета ? Владо Николов и Цветан Соколов са най-добрите ни диагонали в момента и това е неоспорим факт. Освен това Виктор Йосифов явно не е толкова зле щом във всичките контроли направи доста точки. А Христо Цветанов какво направи през миналия сезон ? Игра в смешния отбор във Франция Лион, който бяха изпаднали по-средата на сезона и се върна дори при децата в Левски. При цялото ми уважение към него и големия опит, който има, вече просто е в залеза на кариерата си и трудно ще покаже игрите от преди години. Единствената за мен въпросителна е в избора на Скримов вместо Братоев като нивото на игра във Франция в момента не е по-високо от това в А2. А за Пенчев се предполага, че е взет за да помага като второ либеро на Теди тъй като ако бяхме записали и Лимона трябваше да се лишим от друг пост. Това в момента е оптималния състав.

Общи условия

Активация на акаунт