Волейболните ни национали (тема11) - Олимпийска пролет

  • 15 371
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 034
Тинки, там сме.  Peace

Йорданов, как не ти е неудобно изобщо да се довлачваш постоянно? Некадърниците ги остави на нас, още миналата година се отрече от тях официално. Сбогом.  55

# 31
  • Мнения: 1 517
Сега си пуснах Германия- Словакия- залата е празна Rolling Eyes дано да се напъни довечера. И дано с нашето силно форумско присъствие Матей е железен и играе сериозно и добре Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes нямам търпение вечеееее Laughing Laughing

# 32
  • Мнения: 780
Леле. Словакия стават за смях. Немците ги бият като тъпан, а като си помисля, че преди два дни ни биха в контролен мач.

# 33
  • Мнения: 1 517
Oф не ми се мисли. и аз си го помислих това, но да се надявам, че момчетата са го приемали за тренировка просто и че сме много по- силни физически и психически!

# 34
  • Мнения: 52
Тинки, дай линк към мача,или давай тезултати. Аз другия ще си го гледам по телевизията, а за дов ми е пратила линк.ечера Симпли

# 35
  • Мнения: 1 517
Мачът свърши. Беше от 14:30 Словакия падна. Германия ги би с 3:0
аз гледам от тука- http://www.sportlemon.tv/

# 36
# 37
  • Мнения: 52
Благодаря, Тинки! Благодаря, Дидо! Аз следващия мач ще си го гледам по телевизията (Рай уно го излъчва), а довечера ще ползвам линковете за нашия мач. Ще сложим 3, 4 компютъра, че ако прекъсне едното, да не изтървем.Голяма съм п€€€а заспала. То хубаво 14.30, ама по ваше време, по мое е 13.30.Добре, че ме светнахте, че щях да изпусна и втория мач.Започва след около половин час, 16.30 мое време и 17.30 ваше, нали?

Последна редакция: вт, 08 май 2012, 16:54 от Camomilla1

# 38
  • Мнения: 301
Уф, аз по едно време ви изтървах и сега докато ви намеря наново.  Laughing
За съжаление не мога да присъствам на живо, но засядам пред тв-то в уречения час.
Толкова ми е напрегнато, че даже не мога да се развълнувам. Ужас.
Всички в залата да викате и за мен.  Hug

# 39
# 40
  • Мнения: 1 101
Сега влизам ooooh!
резултата добре за сега 2:0 Rolling Eyes но гледам рокади Thinking Жеков по анцунг....

# 41
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
А здравейте   bouquet  bouquet  bouquet
2:0 добре играят момчетата , почти доволна напълно съм Simple Smile

# 42
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Браво!!!Честита победа на момчетата!

# 43
  • Мнения: 301
Айде честито!!!
Радо: "Мен нищо не ме стряска".  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Дано утре залата наистина е пълна, че направо срамота. Само да не се окаже пълна с мощна сръбска агитка.  Laughing

# 44
  • Мнения: 780
Доста инфарктен мач макар и да очаквах далеч по-труден такъв. Проблема е, че половината ни отбор е контузен. Жеков- под въпрос и за утре, Ники Николов също се контузи нищо не се знае за него, Пенчев- контузен, Владо - с насинено око, Теди Тодоров- с разместено рамо, Алексиев-с навехнати пръсти, Матей-изтормозен и уморен, Йосифов-не знам как събра сили изобщо да играе. Единственото хубаво нещо в днешния мач беше играта на Братоев. Изненадах се колко сполучливо се включи. Дано утре нещата да са малко по-леки за нас и да можем да имаме приличен състав срещу Сърбия иначе нещата ще отидат бързо към лош завършек.

Общи условия

Активация на акаунт