Бебеправене - Тема 3

  • 24 769
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Meri_8881 Благодаря за приветствията, ама аз се водя от ветеранките тук Wink Иначе и аз се надявам скоро всички да се похвалим с хубави новини  Hug

Ами то аз съм нова и може би затова поздравявам всички наред  Embarassed , няма нищо... ще вляза в час  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 3 720
Минавам само да стисна палци на Лили, Джейн и с когото се познаваме от старите теми! Стискам ги дори и тези на краката, за да стане скоро-скоро! Успех и на всички новозаписани момичета и да не се задържате дълго.
Албена, ти имаш или нямаш графика?

# 62
  • Мнения: 806
Beeps графика ми е в подписа?!  Или не съм те разбрала?

# 63
  • София
  • Мнения: 3 720
Аз я видях, питам температура мериш ли? Wink

# 64
  • Мнения: 806
 Sunglasses Не я меря, но мисля, че този месец ще ми се размине.  От другия ще се стегна като хората.

# 65
  • Мнения: 42
Здравейте момичета! Пиша ви, защото съм много объркана. Днес е 25 ден от цикъла ми, т.е още нямам закъснение. Но пусто му любопитство, взех че си купих Престо. На престо се появи една много бледа, едва видима втора черта( може и да е изпарителна). След него си взех шуър чек - той е отрицателен. Не зная какво да мисля. Извинявайте, че ви занимавам с моите глупости, ама поне разбирате какво е напрегнато чакане.
Желая много успех на всички момичета тук. Simple Smile)

# 66
  • Северозапада
  • Мнения: 5 489
Единствения сигурен начин да разбереш дали си бременна към този момент е кръвния тест. Ако имаш търпение, изчакай 2 дни и си направи пак "пиклив" тест. Би трябвало да покаже вече. Престо уж са по-чувствителни, ама има и доста дефектни

# 67
  • Мнения: 230
sunshine1986 Моят съвет е да изчакаш.Наскоро,понеже ми закъсняваше си взех тест,вече имах закъснение-отрицателен.После направих още 4 теста шуър чек и 2 на лентичка.Единият Шуър Чек показа много странна втора черта,много тъничка,все едно с игла нарисувана.И се беше появила след повече около час.При мен закъснението беше от климата,не от бременност,но в първият момент повярвах,че може да са две чертички.Плътна ли е чертата,защото изпарителната не е плътна,а много тънка.Нищо,че е бледа,ако се е появила във времето когато трябва да се появи до 5-10 мин...
Затова най-добре изчакай,или си направи кръвен тест.Желая ти успех!!!

# 68
  • София
  • Мнения: 297
Beeps  Hug Как си ти, липсваш нииии !!!

# 69
  • Мнения: 325
Здравейте ,момичета!Записвам се и аз към бебе правещите.Ние вече 5 месеца се трудим,но уви оказа се не толкова лесна задача.И така с всеки месец надеждата ,нетърпението и тревогата се увеличават.От този цикъл се заех и с мерене на БТ + микроскоп за овулацията.Някоя от вас ползва ли?Доволни ли сте?Аз по препоръка го взех и ще видим.Успех на всички и много положителни тестчета Wink и здрави бебета.

# 70
  • Мнения: 230
Абе какво е микроскопа за овулация?Истински микроскоп ли е?За пръв път чувам?

# 71
  • София
  • Мнения: 3 720
Шайни, това не знам до колко е разпространено в БГ, но изследва слюнка, не урина, както при тестовете..Около овулация слюнката под микроскоп има малко по-различна структура..За многократна употреба е.

# 72
  • Мнения: 230
Ахааа.Благодаря за отговора Simple Smile
Ами незнам не ми се струва много добра идея.Аз и затова смятам да заложа на фоликулометрията по нататък де.

# 73
  • Мнения: 325
Ето виж по-подробно Shine:http://www.fertilaid.bg/index.php?p=5&ptype=85
Мисля, че е удобен главно като ориентир особено в случаи като моя когато никога не съм мерила овулация и нямам редовен цикъл.Но разбира се най-сигурни биха били тестове и фоликуметрия.

# 74
  • Мнения: 201
Това изглежда много интересно... замислям се, дали да не си го поръчам  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт