Триколка с родителски контрол

  • 9 682
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,каже ми каква триколка да взема на дъщеря ми която е на 1г и 5м.Искам да става после и на колело.Харесват ми на Смарт трейд но ми казаха че като колело не било удобно за детето.Искам да не е с пластмасови гуми.Какво ще кажете за Пуки или Кетлер

# 1
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
http://www.bebe-best.com/cangaroo-detska-trikolka-tracker-red-p-19820.html

Имаме тази триколка, мъж ми вече 4 пъти я заварява .Счупи и се дръжката за родителския контрол.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 044
 Peace запис от мен в темичката, защото и ние сме на вълна избор на триколка.

Засега сме се спряли на: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5678&cat=166
Струва ми се, че е същата, която е показала и tsvetelina83   newsm78 , само че пише Moni
Спрях се на нея, защото познати казаха, че са доволни от нея, второ дете я ползвало вече.
Обратно на това, което е писала tsvetelina83  newsm78 ... явно е въпрос на късмет, не знам

# 3
  • София
  • Мнения: 401
http://www.bebe-best.com/cangaroo-detska-trikolka-tracker-red-p-19820.html

Имаме тази триколка, мъж ми вече 4 пъти я заварява .Счупи и се дръжката за родителския контрол.
същата я имаме и се счупи на 5тото ползване

# 4
  • София
  • Мнения: 401
Peace запис от мен в темичката, защото и ние сме на вълна избор на триколка.

Засега сме се спряли на: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=5678&cat=166
Струва ми се, че е същата, която е показала и tsvetelina83   newsm78 , само че пише Moni
Спрях се на нея, защото познати казаха, че са доволни от нея, второ дете я ползвало вече.
Обратно на това, което е писала tsvetelina83  newsm78 ... явно е въпрос на късмет, не знам
е точно тази недей!!!!

# 5
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
Да , въпрос на късмет е ,но доста хора се оплакват от нея

# 6
  • София
  • Мнения: 1 044
Жалко, харесваше ми  Sad
Остава сега някой да се включи поне с една триколка от която е доволен  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 75
Здравейте,каже ми каква триколка да взема на дъщеря ми която е на 1г и 5м.Искам да става после и на колело.Харесват ми на Смарт трейд но ми казаха че като колело не било удобно за детето.Искам да не е с пластмасови гуми.Какво ще кажете за Пуки или Кетлер


Не съм привърженик на триколките с родителски контрол, но сън фен Puky.
Виждала съм на живо и модели и на двете марки. Пуки- тата са по- стабилни ( по- добре балансирани )  и много по- красиви.  И са с най- хитро измислената подложка за крачетата (която се продава и самостоятелно )



това е единствената триколка при която стъпенката покрива педалите и няма опасност детето да си притисне крака.

Марката на която първоначално си се спряла е Смарт трайк. Две приятелки имат такива наистина не стават за каране, дори моят юнак не успя да да помръдне.
п. п. на вашата възраст бих се замислила за

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 00:07 от grubby

# 8
  • Мнения: 2
да и това е добро но ми се струва че ще пада много а на триколката като и взема колан ще бъде по стабилна

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 246
Здравейте  Hug
Някой има ли наблюдение върху тази триколка,какво ще кажете за нея,много се чудим newsm78,чувам че са доста неудобни,се чупят..,а малчо като ги види полудява Close
http://prodavalnik.com/trikolka-i6020413

# 10
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Имаме тази http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=49&cat=166 , ползваме я три месеца, засега съм доволна.Когато я купувах, продавачът ми каза че ако има натиск, върху дръжката може да се счупи.Това разбира се важи за всички триколки на сносна цена(като тази, която съм показала).

# 11
  • Мнения: 15 376
Тази ползвахме - Италтрайк, колелата са с гума. Много здрава:

# 12
  • Мнения: 580
Ползвахме Смарт трайк Уно. Невероятно удобна и здрава. Лесно се управлява с родителския контрол, минава през бордюри като си издържаше на натиска, и противно на повечето мнения малкия я подкара като колело на две години.

# 13
  • Мнения: 1 492
Здравейте  Hug
Някой има ли наблюдение върху тази триколка,какво ще кажете за нея,много се чудим newsm78,чувам че са доста неудобни,се чупят..,а малчо като ги види полудява Close
http://prodavalnik.com/trikolka-i6020413
Това е най-лошият избор. Ниска е дръжката, всичко е пластмаса, ...нямам думи да я опиша, колко е смотана. Супер неудобна и калпава.

Доволна съм от пчеличката на Чиполино, здрава, удобна и за мен и за детето, не е скъпа. Второ дете вози и си е в идеално състояние.
Извинявам се на авторката, че не е по темата.

# 14
  • Мнения: 1 532
Нашата пчеличка на Чиполино се счупи след година и нещо ползване (дръжката). Но като цяло съм доволна, защото е стабилна, лека, лесна за управление, има си предпазно коланче.

Общи условия

Активация на акаунт