СЕДМОКЛАСНИЦИТЕ мили към финала смело са се устремили-II част!

  • 38 723
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
 Школите в 7 клас накрая на годината сгъстяват ли занаятията? Кога им е последното занимание неделята преди изпита ли?

За това говорим от поне 20 год и само си говорим. Кога ще се променят нещата? Аз вече не го вярвам: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4816431

Не беше ли така преди много, много време? newsm78 Когато моя милост беше ученичка бяха отделни предмети.

# 676
  • София
  • Мнения: 5 171
Привет:) Сега се прибрах от работа. На 21 и 23 съм в техническата комисия в училище и имахме инструктаж. С тези два изпита в един и същи ден ще е лудница:), но ще се справим.
7-класниците ги викаме в 8.45. Трябва да заемат местата си, квесторите ще има кажат как да попълнят идентификационните си бланки, в кой плик да ги сложат, после в кой плик да поставят работите си и т.н. Изпитът започва в 10 Simple Smile Децата ще се справят")

# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 1 393
Имам въпрос: нали идентификационните бланки са прикрепени към листа за отговори - ако при отделянето им се скъсат накриво? Има ли такава вероятност? Боже, вече ме гони параноята  Mr. Green

# 678
  • София
  • Мнения: 5 171
Имам въпрос: нали идентификационните бланки са прикрепени към листа за отговори - ако при отделянето им се скъсат накриво? Има ли такава вероятност? Боже, вече ме гони параноята  Mr. Green
Споко, всичко ще е наред:) Нищо лошо няма да се случи. Квесторите са там. Повярвайте ми, те ще се грижат за децата. Все пак и те са родители Simple Smile

# 679
  • София по рождение
  • Мнения: 322
По колко квестора ще имат в стая?

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 1 393
ganis, благодаря за успокоителните думи! /май мамите имаме нужда от това, или поне аз/ Друго си е да чуеш нещо от човек, който е минал през това, пък е и вътре в нещата!  bouquet

# 681
  • Мнения: 2 274
  Да, така си беше по наше време - БЕ и литература отделно, а не като сега - манджа с грозде  Rolling Eyes. И после обвиняваме интернет и латиницата за неграмотността на децата.
  Ganis, не е ли много рано 8:45? Какво ще се прави толкова през този 1 час?
  Честно да ви кажа, вярвам, че всичко ще е ОК като организация, само се тревожа детенце да не се притесни. Като си спомня в 4-ти клас как беше пребледнял като отиде на изпита в СМГ. Беше като отровен - нямаше цвят, а ръцете му бяха потни и ледени. Сега уж е по-голям, но си е все още така притеснителен  Confused.

# 682
  • София
  • Мнения: 1 266
Спокойно, мами! Децата са си много оправни, ще си направят всичко както си трябва. Ще си влязат в училище както всеки друг ден, ще си отидат в стаята, която прекрасно знаят къде е. На маса са по един, през маса, ще си се настанят. С пликовете - стъпка по стъпка, ще ги нагласят. Мислете позотивно!  Hug Важното е да са здрави, ведри и спокойни.  Praynig
Преди беше разделен БЕ и литература, както и геометрия и алгебра, в отделни часове и учебници. Обучението беше паралелно като часове. И най-вече - всеки можеше да учи от учебника си, а не като сега някой да трябва да ти обяснява какво пише в това нещо т.н. учебник. Аз на това най-много се ядосвам  #2gunfire

# 683
  • София
  • Мнения: 5 171
Дами след малко ще пиша, сега решавам задачи   Tired

# 684
  • София
  • Мнения: 5 171
По колко квестора ще имат в стая?
Задължително по два. Има квестори и в коридорите, които придружават децата до тоалетната и съблюдават за тишината по коридорите.

# 685
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Вече имаме служебна бележка Peace

# 686
  • София по рождение
  • Мнения: 322
По колко квестора ще имат в стая?
Задължително по два. Има квестори и в коридорите, които придружават децата до тоалетната и съблюдават за тишината по коридорите.

Благодаря ти! Ти внасяш спокойствие в разстревожената ми майчина душа.

Ако в списъка ни фигурират ТБГ и ФСГ, трябва ли ни медицинска бележка? В Наръчника пише, че дори и само една професионална паралелка да има в заявлението, се подава такава. Питам, за да знам, колко рано трябва да я вадя. И при подаване на заявлението или само ако искаме да учим там, тоест при записването се дава тя?
Май малко объркано го написах, но вече предстартовата треска при мне самата си оказва влияние. #Crazy

# 687
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Някой беше посал за ОЗ, какво е това?

# 688
  • Мнения: 2 274
Някой беше посал за ОЗ, какво е това?
ОЗ - основни задачи
Това ganis го беше пуснала по-рано в темата: http://www.math10.com/forumbg/viewtopic.php?t=4692
Задачата за плодовия десерт детето вчера я реши без проблем. Дори се учуди, че задчите едно време са били толкова лесни. За другата за сплавите нямаше време, че прави презентация по биология  ooooh!.

# 689
  • София
  • Мнения: 1 270
Някой беше посал за ОЗ, какво е това?

Основни задачи

Общи условия

Активация на акаунт