Нова тема – нов късмет, всички тук готвим се за ВЕП - TR 47

  • 38 610
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 58
има ли някой дето ще гледа Евровижън тази вечер?


да,.... аз го гледам .... newsm47

# 691
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Баку изглежда страхотно, нали?!  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 58
И аз това се чудих ... и това което дават от града, като даунтаун (обужавам я тази БГ дума  hahaha hahaha hahaha) а и този като фестивален комплекс, с който започват преди да пуснат песните, и правят със светлини флага на страната ...  newsm78 newsm78 newsm78

http://svejo.net/attachments/stories-photos/0132/3831/large/snim … an.jpg?1333445022

# 693
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
чу се че доста пари са вложили в излъскване, но много добре се е получило.

ами операта, която често показват?! много интересно изглежда.

обаче повечето песни нещо много "диско" ми идват Sad

# 694
  • Мнения: 58
На мен досега само, като че ли, песента на Украйна ми направи впечатление.

Но Баку много ми хареса, и природата, която дават също ...

Сега гледам колко им е разнообразен релефа, въпреки, че са много малка страна.

# 695
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
на мен за сега, традиционно ми харесват Балканските - сръбската, македонската, на Босна и Херцеговина, както и португалската и турската (но да речем, че там съм пристрастна)

# 696
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Нефт, товарищи, нефт is the answer!

# 697
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
да са живи и здрави, Анджи!

# 698
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз понеже не гледам, кажете ми как се представи Софи Маринова?

# 699
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
Жан Бономо беше много готин Wink на Софи песента и е посредствена, според мен.

# 700
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Сигурно вече са ги качили онлайн, сега ще видя кой какво е пял. На твоя вкус разчитам, нашите с тебе съвпадат май!
Днес за пръв път от както имам този си фотоапарат снимах хора. Ама имам предвид - снимах една абитурентка, дете на мои съученици и много се притеснявах . Те се радваха,че си имат фотограф, аз сега като гледам , от  200 снимки барем половината стават, но как се справят кадърните фотографи с лицата и позирането, акъла ми не го побира. По-добре да си коленича аз по поляните, пък нека са ми изторбени дънките на коленете!

# 701
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
на мен май след Бономо фаворит ми е македонката...

незнам за портретната фотография... мисля че номерът е да хванеш някой от хубав ъгъл докато не позира Wink макар че дребния, дори като позира излиза як Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 702
  • Мнения: 2 199
На мен Бономо  хич не ми хареса  Laughing Mr. Green  Whistling Flutter

Фаворити нямам.  Confused

# 703
  • до вятърните мелници
  • Мнения: 195
е, то има време, Мащерче. нали и в събота ще пеят?

# 704
  • Мнения: 58
Аз не гледах българския избор на песен и не знам, кои са другите, които са се състезавали, но ако това ни е най-доброто,  ooooh! Whistling ooooh!

Поне е малко по-жива от предишните години, но тези напеви в поп-песен ми идват в повече, такива едни фолк-мотиви... newsm78.

А на мен точно балканските ми се сториха много еднакви като звучене - Словения, Хърватска, Босна ...


Анджи, аз съм забелязала, че най-добре ми се получават портретните, като карам човека да не гледа фотоапарата, а да гледа мен, ако не вижда очите ми, ако щеш да гледа бритона ми... така излиза доста по-естествено, не се пули на обектива, с широко отворени или пък премежени очи... другия вариант е ъгъла и светлината, за да омекоти или да изостри излъчването ...

Айде да видим резултатите ...

Общи условия

Активация на акаунт