ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ - ТЕМА 6

  • 110 781
  • 791
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 10 704
0.3 фракси е профилактична доза

# 751
  • Мнения: 13 946
На мен са ми препоръчали фраксито на база имунологичните, предполагам заради повишените PLA.
Но имам и PAI 4G/4G.
Притеснява ме повече Октагама Sad

# 752
  • София
  • Мнения: 10 704
Защо те притеснява? Аз вливах и Киовиг и Октагам-понасят се супер леко,важно е по време на вливането да се пие вода,поне 1.5 л.

# 753
  • Мнения: 13 946
Ами да ти кажа не съм убедена в ползата му, сякаш изписват това скъпарско лекарство и при най-малките отклонения на съмнителните NK клетки, според мен се презастраховат.

Препоръчват ми и Интралипид.

# 754
  • София
  • Мнения: 10 704
Всеки решава за себе си,аз не рискувах да не вливам, а Интралипид не  е нищо друго,освен че все едно ще си се наяла с мазна риба.

# 755
  • Мнения: 13 946
 Laughing не знаех

Така е всеки решава за себе си, едва ли ще пропусна вливката, защото иначе ще ме е яд че не съм опитала всичко. Не мога да си позволя лукса да си правя експерименти.

Дано поне да е еднократно...

# 756
  • Мнения: 2 140
Момичета, при завишени НКТ клетки какво се влива обикновено?

# 757
  • Мнения: 724
Момичета, да сте имали странични ефекти след инжекция с неупоген?

# 758
  • София
  • Мнения: 10 704
Момичета, да сте имали странични ефекти след инжекция с неупоген?
Не.И  с двете успешни бременности биех до 13 г.с

# 759
  • София
  • Мнения: 23 190
Момичета, да сте имали странични ефекти след инжекция с неупоген?
и аз не, нещо друго ново да имаш?

# 760
  • Мнения: 724
Имам, Бабма  Grinning
Цяла нощ се въртях ту в леглото, ту пред РС-то. Имах страхотни болки в китките. Сутринта поразминаха, сега почти не се усещат. Може и да е съвпадение, но така и така в листовката на неупогена пише, че може да предизвика подобни болки, е по-лесно да го обвиня него  Rolling Eyes

# 761
  • София
  • Мнения: 23 190
калцитонин или нещо подобно слагат, коео има такива ефекти.
затова питах за нещо друго ново.

# 762
  • Мнения: 724
Не, от калцитонина ти е лошо и повръщаш (това го минах).

# 763
  • Мнения: 3 404
3 вливки имам с октагам.последния път трябваше да влея 10гр.но влях 7гр неисках да се набутвам като гледах че ефект нямаше.и чудо от 21% паднаха за първи път и то на 13%.Мисля си.че по скоро бебето надви клетките в по големите седмици.това ще си остане най-големия ни кошмар.

# 764
  • София
  • Мнения: 10 704
3 вливки имам с октагам.последния път трябваше да влея 10гр.но влях 7гр неисках да се набутвам като гледах че ефект нямаше.и чудо от 21% паднаха за първи път и то на 13%.Мисля си.че по скоро бебето надви клетките в по големите седмици.това ще си остане най-големия ни кошмар.
Такаааа,пак ще пиша, ефекта от вливанията не е понижение на нк клетки или там за каквото се влива, ефекта на имуномодулатора е да маскира бременността,така че проблемните клетки да не  унищожат плода, а вече понижението на клетките -ако се получи такова си е от организма на човек. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт