ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ - ТЕМА 6

  • 110 782
  • 791
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 821
magnet_for_ happines вливала ли си имуновенин? аз имам назначен такъв - 40 амп.

# 766
  • София
  • Мнения: 10 704
magnet_for_ happines вливала ли си имуновенин? аз имам назначен такъв - 40 амп.
Не,вливала съм 7 месеца Киовиг и с последната бременност Октагам-те са по-пречистени от Имуновенин.

# 767
  • Мнения: 13 946
Благодаря магнет, и аз вероятно щях да търся ефекта в намаляване на нк клетките Simple Smile

# 768
  • София
  • Мнения: 10 704
Действието след вливка е до 4 седмици,после наново контрола и ..така.

# 769
  • Мнения: 13 946
Аз го разбирам така, правим вливка преди трансфер, после си чакаме положителния тест и т.н. Grinning

# 770
  • Мнения: 3 404
Обясниха ми сега.че можело да няма ефект да ми спаднат.но явно пък влияели вливките да не ми се покачват клетките  Mr. Green за мен си остава тъмна индия   Mr. Green Mr. Green

# 771
  • Мнения: 11 523
Аз вливах 25 ампули имуновенин преди пункция, не беше най-приятното нещо, но всичко е в името на целта Wink

# 772
  • Мнения: 335
magnet_for_ happines вливала ли си имуновенин? аз имам назначен такъв - 40 амп.
Не,вливала съм 7 месеца Киовиг и с последната бременност Октагам-те са по-пречистени от Имуновенин.
И втория път ли до седмия месец вливания и контроли?

# 773
  • София
  • Мнения: 10 704
Не

# 774
  • Мнения: 160
Аз го разбирам така, правим вливка преди трансфер, после си чакаме положителния тест и т.н. Grinning
А преди да започнете с вливанията преди трансфер, пробвали ли сте с лекарства да свалите клетките и тогава да започнете, питам защото аз съм от 1 месец на агапурин и сега трябваше да започнем подготовка за ЗЕТ,но имунолозите ми казаха да отложа за др месец, защото изкарах грип и  нк клетки сигурно са завишени и ми отложиха и контролата за др месец, нищо не ми споменаха за вливания  newsm78 а моите нк са мн завишени!

# 775
  • Мнения: 13 946
Всъщност още не съм стигнала до клиниката да коментираме резултата, смъкването им с лекарства е добър вариант, защото моите не са много завишени и да минавам към тази скъпа вливка ми се вижда кощунство.

От известно време си мисля възможно ли е леко завишените НК клетки да се дължат просто на добър имунитет, да чукна на дърво от грипове и подобни не съм боледувала години вече. Най много хрема и кашлица да ме хванат за седмица.

# 776
  • Мнения: 58
Здравейте,момичета!
Доста се рових  преди да пиша.Предстоят ми изследвания,за които бих искала да ми кажете каква е приблизително цената.ще ги правя в клиника Малинов.
1.(CD56+)
2.(NKa)
3.(ETA)
4.блокиращ фактор
 
Пожелавам успех на всички!

# 777
  • Мнения: 1 124
Здравейте, имам правени имунологични изследвания последно през септември 2013г.От тогава не пия вече Агапурин.След месец пак трябва да си направя имунологични тъй като ми предстои  ЗЕТ, знае ли някой дали пак пълния пакет ще ми пуснат или само контрола на някои клетки?
 В "Надежда" съм, ако има значение.

# 778
  • Мнения: 3 404
само клетките ще ти пуснат 130лв.

# 779
  • Мнения: 1 124
Дано да е само това!Благодаря ZVEZDA *   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт