По Нова от 17. 05 започва сериала"Щастливи заедно" с Берен Саат

  • 101 385
  • 705
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 0
Най-сетна намерих време да изгледам днешната сериа.

Ресул - чак сега разбрах какъв му е проблемът и защо се държи така. Опитва се да бъде глава на семейството като най-големият брат, ама само избива комплекси от детството си и се забърква в големи каши. Това, което прави на Дилян е голяма глупост. Да, вярно е, че има вина за случката, ама чак толкова колкото я изписва не.
Дилян (а.к.а. Дечко) - Тя е такова голямо детенце, че ако продължава така ще я хванат с писмото. Тъй ли не можа да измисли свестен повод да излезе (например, че Зилян иска нещо по специално или нещо подобно). В нейните действия мисъл няма, ама никаква.
Свекървището - такава не пожелавам на никой! Една мила дума не може да каже и това обръщение към Зилян - тя и тъй ли не може да почака малко за вечеря даже.
Дживан - за мен той не е готов за такива промени каквито бързат да го накарат да направи. Има нещо уплашено в погледа му. Съветът на доктора за психолога беше много добър.
Низар - най-сетне показаха някаква загриженост към семейството му. Тази негова страна е интересно разнообразие, пред нестихващата му жажда за мъст.
Ася - не мога да я разбера. Имаш проблеми с мъжа си (разбираемо е, случва се), ама въобще да не се интересуваш от детето си. Да поставяш работата на първо място дори пред детето си, ми е малко странно. Бих го разбрала, ако ти издържаш семейството си и ако не работиш няма как да свързвате двата края, ама да си богата и да не можеш да намериш дори 5 минути за детето си е някак си недопустимо.
Хазар и Зилян - започват да се търсят един друг все повече и да си разменят интересни погледи. Връзката, която създават почва малко по малко да укрепва.

ей тоя Ресул верно е голямо диване, на подписването на Дилян какви пак ги сътвори #2gunfire
Галя2007 на 43 стр.съм качила клипа със Сарухан
Диването му с диване до последният епизод ги твори едни такива постоянно. Няма мира от него.
Петя, моля те оправи си клиповете не мога да ги видя дава ми постоянно някаква грешка.  
Ивче пиша от един таблет и много трудно се оправям с него.Утре ще си ги оправя като отида на работа.Надявам се клипа с Сарухан да е ок

# 661
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Петя, ще чакам до утре тогава. Лека борба с таблета (аз имах същата наскоро с един  Joy ). 

Момичета има ли желаещ да направи новата тема ?
Аз имам желание, но до сега не съм правила такава и не знам как ще се получи (не съм много сигурна дали ще можа да сложа снимките като хората и да я направя добре като цяло това, което съм замислила). Но ако има някой, който може да я направи и има опит, желание и време да каже.


# 662
  • Мнения: 0
и аз не съм правила,пък и се натрапих на момичетата тук,та не смея да си предлагам услугите
Тази тема кой я направи ?

# 663
  • София
  • Мнения: 1 433
Петя, хиляди newsm20 newsm20 за клипа със Сарухан smile3525 newsm51
аз гледах днес серията малко на верев, но пак схванах основното
абе стария Азам, малко бой е хвърлял на Ресул в детството
то бива да си толкова плиткоумен и тъпоъгълен злобар #Crazy
как пък всичките му деца свестно, само най-големия явно е падал на глава, или е опериран от мозък.
Тормози Зилян, кара я да му целува ръка, малката сестра преби, дебне я като престъпник, не слуша баща си и завлича семейството в някакви контрабанди и мафиотски истории зад гърба на баща си.
На малкия брат подарява пищак, набутва другия си брат невинен в затвора #Crazy
Е как да не го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и то с кеф.
А свекито се чудя какво прави по цял ден newsm78
на работа не ходи, внуци не гледа, на пазар не ходи, само седи издокарана в дневната и следи кой къде ходи Thinking

Петя, за какво натрапване говориш, добре си дошла Hug, както всеки който си поиска   bouquet

Последна редакция: пн, 11 юни 2012, 22:18 от galia2007

# 664
  • Мнения: 188
Иве,щом имаш желание направи темата. Важното е да има къде да си изливаме чувствата.

# 665
  • Мнения: 0
Петя, хиляди newsm20 newsm20 за клипа със Сарухан smile3525 newsm51
аз гледах днес серията малко на верев, но пак схванах основното
абе стария Азам, малко бой е хвърлял на Ресул в детството
то бива да си толкова плиткоумен и тъпоъгълен злобар #Crazy
как пък всичките му деца свестно, само най-големия явно е падал на глава, или е опериран от мозък.
Тормози Зилян, кара я да му целува ръка, малката сестра преби, дебне я като престъпник, не слуша баща си и завлича семейството в някакви контрабанди и мафиотски истории зад гърба на баща си.
На малкия брат подарява пищак, набутва другия си брат невинен в затвора #Crazy
Е как да не го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire и то с кеф.
А свекито се чудя какво прави по цял ден newsm78
на работа не ходи, внуци не гледа, на пазар не ходи, само седи издокарана в дневната и следи кой къде ходи Thinking

Гале нищо не си видяла още от Ресул,нататък ако знаеш колко е гаден,ама чок гаден.Няма такова животно,скаш е произлязал от преизподнята

# 666
  • София
  • Мнения: 1 433
явно Ресул е по-гаден и от Низар #2gunfire
що ли ми напомня на един гад от Любов и наказание-Явуз

# 667
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Иве,щом имаш желание направи темата. Важното е да има къде да си изливаме чувствата.

Много благодаря за доверието. Ако и другите са съгласни, сега ще почна да я правя, а като наближим 50 страници, ще я пусна.

Ресул е идиота на сериала. Даже сравнението "идиот" му е малко.

# 668
  • Мнения: 14 840
Иве,щом имаш желание направи темата. Важното е да има къде да си изливаме чувствата.

Много благодаря за доверието. Ако и другите са съгласни, сега ще почна да я правя, а като наближим 50 страници, ще я пусна.

Ресул е идиота на сериала. Даже сравнението "идиот" му е малко.


Разбира се че съм съгласна.Пускай Hug  bouquet

# 669
  • Мнения: 0
Иве,щом имаш желание направи темата. Важното е да има къде да си изливаме чувствата.

Много благодаря за доверието. Ако и другите са съгласни, сега ще почна да я правя, а като наближим 50 страници, ще я пусна.

Ресул е идиота на сериала. Даже сравнението "идиот" му е малко.


Да и аз мисля,че думата е слаба за това изродче.Чудя се обаче ,какво ми е отношението към Бурджу.Всеки ден ми е различно,хем я разбирам като жена,хем полудявам като гледам как наранява Зилян,ту я обвинявам,ту я оправдавам.Макар че,по нататък само ще я обвинявам,като знам какво следва

# 670
  • Мнения: 188
явно Ресул е по-гаден и от Низар #2gunfire
що ли ми напомня на един гад от Любов и наказание-Явуз
Гале Явуз поне беше симпатяга.
Наистина Ресул ще ни трови нервите до края.Нема такова животно като него.

# 671
  • Мнения: 0
явно Ресул е по-гаден и от Низар #2gunfire
що ли ми напомня на един гад от Любов и наказание-Явуз
Гале Явуз поне беше симпатяга.
Наистина Ресул ще ни трови нервите до края.Нема такова животно като него.
Аз така и не го догледах наказанието,гледах докъм 23 серия и после спрях.Голям съм чешит ,не съм изгледала нито един сериал целияя,обикновено превъртам с мишката мудните сцени, а повечето сериали гледам до към 10 епизод и ги спирам

# 672
  • София
  • Мнения: 1 433
явно Ресул е по-гаден и от Низар #2gunfire
що ли ми напомня на един гад от Любов и наказание-Явуз
Гале Явуз поне беше симпатяга.
Наистина Ресул ще ни трови нервите до края.Нема такова животно като него.
верно че Явуз беше поне по-убав Laughing
на Ресул поне да му беха измили косата, явно са търсили такава визия
бе той даже и на жена си посяга, чудя се тя как го търпи
добре че стария Азам взе писмото, че Дилян пак щеше да отнесе боя
Петя, наказанието е хубав филма, препоръчвам го
и аз не съм гледала много сериали, само най-хубавите Laughing-Нощите, Мелодията, Асито-то, Изгубените години, Любовта и наказанието и сега този
другите като теб-на верев и с пропуснати серии Joy Joy
мен освен сюжета трябва да ме завладеят главните герои-и трябва да има поне един мъж, който да ме впечатли и грабне/като Хазар сега/ и накара да изгледам серияла, че иначе не мога  Blush

# 673
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Момичета кога да пусна темата - днес като я направя или като стигнем 50 страници ?
Аз мога да я пусна само вечерта, след 17,00 часа само. Тези дни имам много разкарвания и не мога през деня.  

# 674
  • Мнения: 188
И сега да я пуснеш не е проблем.Ние ще си изпишем тази и ще се преместим в новата колибка.

Общи условия

Активация на акаунт