По Нова от 17. 05 започва сериала"Щастливи заедно" с Берен Саат

  • 101 382
  • 705
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3
Хубаво е, че темичките продължават Hug
Аз наминавам да кажа, че тоя Ресул и свекървичката са просто отврат-не мога да преценя кой от двамата е по- голяма гад Sick

# 676
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Ето какво се получи - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663294.new#new

Дано Ви хареса (приемам всякакви критики и забележки).

# 677
  • Мнения: 14 840
Ето какво се получи - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=663294.new#new

Дано Ви хареса (приемам всякакви критики и забележки).
Чудесна е!браво и благодаря

# 678
  • Мнения: 188
Хубаво е, че темичките продължават Hug
Аз наминавам да кажа, че тоя Ресул и свекървичката са просто отврат-не мога да преценя кой от двамата е по- голяма гад Sick
Аз си мисля че отношението на свекървата към Зилян ще се промени едва когато се убеди че Хазар наистина обича съпругата си.
Иве-супер си е темата.

# 679
  • Мнения: 72
явно Ресул е по-гаден и от Низар #2gunfire
що ли ми напомня на един гад от Любов и наказание-Явуз

Скрит текст:
проблема на Расул идва от това, че като малък е станал свидетел на едно убийство, не че това го оправдава, но поне до някъде обяснява "лудостта" му и омразата му към Азизул.
Мен лично повече ме дразни мама свеки да се чудиш как тази "глезла" е попаднала в тази фамилия

# 680
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
вили-72, благодаря!   bouquet
Аз си намирам кусури, ама като за пръв път става (малко си е тегаво това форматиране).
Момичета моля ви проверете дали ви се отварят линковете, които съм дала, заяото имам много малко време за промяна след това (мисля, че е около час, но не съм сигурна). Също така, ако има някой друг линк, който съм пропуснала дайте да го сложа.

Скрит текст:
Свекървището ще си промени мнението накрая като я изгонят от къщата. Там има нещо, ама като не разбирам турски не хванах какво. Не е истина на колко градуса се извърта Беринчето. Явно и нейната не е много чиста.

# 681
  • Мнения: 3
Гласувам със "за" за новата тема!  bouquet

# 682
  • Мнения: 72
вили-72, благодаря!   bouquet
Аз си намирам кусури, ама като за пръв път става (малко си е тегаво това форматиране).

Скрит текст:
Свекървището ще си промени мнението накрая като я изгонят от къщата. Там има нещо, ама като не разбирам турски не хванах какво. Не е истина на колко градуса се извърта Беринчето. Явно и нейната не е много чиста.


Скрит текст:
няма а я изгоят, а тя ще си тръгне, защото ще разбере, че мъжа и е истинкия виновник за тази кървава вражда. 

# 683
  • Мнения: 188
Иве що не вземеш да метнеш линковете със филмите на Махсун на първа стр. на новата тема?Те са на страница 15.
Ако искаш де,и ако и другите са съгласни.Филмите са страхотни и ще се намират по-лесно.

# 684
  • Мнения: 3
Мама свекина тоя етап се държи като ощипана! Само тя, горката е нещастна! Колкото до Ресул, той  е неуравновесен и направо жесток към всеки, който не му играе по свирката, а пред тези, от които зависи се подмазва и се държи раболепно.

# 685
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
inabat, аз си признавам, че много не разбрах защо си стегна багажа и замина, за това и чакам превода. Според мен тепърва ще се разбират много неща. И двете семейства са забулени в доста тайни.  

вили-72, сега за заемам. Бях ги забравила.

# 686
  • Мнения: 885
Супер е новата тема Аз сам изггледала мнн турски и аз съм така макар и да съм само на 14 год Сюжета трябва да ме впечатли силно Simple Smile

# 687
  • Мнения: 52
Към филмите на Берен можеш да сложиш и филма "Есенни страдания"- Güz Sancısı

# 688
  • София
  • Мнения: 1 433
новата темичка е супер
Браво newsm51 smile3525
абе тия от Нова, как може така да кълцат
присви Хазар очи, и отиде коня у реката #Crazy
Да питам и друго Thinking
Струва ми се че Хазар са го подстригали
в началото, там дето рекна на Зилян че брака им няма да е брак и т.н в стаята за гости, беше бая чорлавичък Heart Eyes
сега или са му пригладили косите, или са го подстригали
гледай с кви работи ви занимавам по нощите Joy Joy  

# 689
  • Мнения: 114
 wavey  Надявам се приемате още фенове на сериала.

Хареса ми сюжета и като по-нетърпелива и аз го изгледах целия - къде разбрала, къде не.

Като гледам за сега любопитството на Хазар към Зилян е по-голямо - той е този, който търси компанията й, а тя с думи прости така го омайва ... Чакам с нетърпение да заминат за Мидят, тя най-накрая да рязбера какво си казват.

Поведението на свекито е no comment! Особенно като се сдушат с Бурджу   #Cussing out
А Ресул и Низар са ненадминати в белите, които ще натворят.  Close
Относно Ася
Скрит текст:
Тя е нещастна в брака си, защото Мустафа /мъжът й/ не е истинския баща на дъщерята Шерин. Тя се е омъжила за него за да прикрие бремеността си от Фърат, който се появява по едно време и още повече разклаща семейното щастие, но в крайна сметка тя остава с мъжа си и заминават за Америка.

Стана дълго извинете   bouquet и лека нощ.



Общи условия

Активация на акаунт